Професионални серии за коса - тема 69

  • 67 133
  • 748
  •   1
Отговори
# 210
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз бих те посъветвала да вземеш GNC Women's Hair, Skin and Nails Formula. От аптека е, ако си от София ще го намериш със сигурност в Ремедиум. Има си всичко необходимо, не си спомням цената обаче.


Потвърждавам, хубав комплекс е. Някъде около 25-30 лева ми се върти, че беше цената  Thinking

# 211
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Petia P. аз в момента използвам ампулите за косопад на лореал, за сега само две сложих и косопадът видимо намаля, доволна съм Peace

# 212
  • Мнения: X
Аз бих те посъветвала да вземеш GNC Women's Hair, Skin and Nails Formula. От аптека е, ако си от София ще го намериш със сигурност в Ремедиум. Има си всичко необходимо, не си спомням цената обаче.


Потвърждавам, хубав комплекс е. Някъде около 25-30 лева ми се върти, че беше цената  Thinking
Аз не бях доволна въобще от това. Представете си докато ги пиех ми излезе от онези белите точки по ноктите, които се считат за знак,че нещо липсва на организма  Grinning и то това в самия край на опаковката.  ooooh!

# 213
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
При мен всичко си беше ок. Разбира се Maxi Hair са по-добри, но ги няма в БГ.

И при витамините и добавките всичко си е индивидуално  Laughing

# 214
  • Мнения: 1 066
Препоръчайте ми шампоан за силно изтощена коса и третирана коса, но същевременно с мазни корени. Вчера си купих на Лореал Absolute Repair Lipidium, но консултантката каза, че повечето такива серии са за много сухи коси и е възможно да ми отежнява и да ми омазнява корените по-бързо. Препоръча ми да си взема Lumino Contrast , ама звучеше неубедително и реших да се допитам до вас. Mr. Green

# 215
  • Мнения: 77
Момичета, много ви благодаря за информацията   bouquet   bouquet
Сега се загледах по Maxi Hair, може ли да споделите от кой сайт ги поръчвате, за колко време пристига поръчката, доставката безплатна ли е и как пиете хапчета  newsm51

# 216
  • Мнения: 154
Препоръчайте ми шампоан за силно изтощена коса и третирана коса, но същевременно с мазни корени. Вчера си купих на Лореал Absolute Repair Lipidium, но консултантката каза, че повечето такива серии са за много сухи коси и е възможно да ми отежнява и да ми омазнява корените по-бързо. Препоръча ми да си взема Lumino Contrast , ама звучеше неубедително и реших да се допитам до вас. Mr. Green

Моята коса е същата, ето защо използвам протеинови продукти. Протеиновите шампоани (а и маските) имат свойството да пресушават косата, особено когато се прекали с тях. Доволна съм от кератиновата серия на Наши (има я в арлен.бг), от цимента на Керастаз. Алена беше казала, че тази серия изсушава и втвърдява косата. Аз съм ползвала само амбулките, които вече ги няма и бях възхитена. http://www.zlatnaribka.com/redken/time-reset--za-zryala-kosa

# 217
  • Мнения: 1 378
Препоръчайте ми шампоан за силно изтощена коса и третирана коса, но същевременно с мазни корени. Вчера си купих на Лореал Absolute Repair Lipidium, но консултантката каза, че повечето такива серии са за много сухи коси и е възможно да ми отежнява и да ми омазнява корените по-бързо. Препоръча ми да си взема Lumino Contrast , ама звучеше неубедително и реших да се допитам до вас. Mr. Green

Моята коса е същата, ето защо използвам протеинови продукти. Протеиновите шампоани (а и маските) имат свойството да пресушават косата, особено когато се прекали с тях. Доволна съм от кератиновата серия на Наши (има я в арлен.бг), от цимента на Керастаз. Алена беше казала, че тази серия изсушава и втвърдява косата. Аз съм ползвала само амбулките, които вече ги няма и бях възхитена. http://www.zlatnaribka.com/redken/time-reset--za-zryala-kosa
Шампоана и маската също са много добри. Страхотно уплътняват косата  Peace

# 218
  • Мнения: 179
Момичета, много ви благодаря за информацията   bouquet   bouquet
Сега се загледах по Maxi Hair, може ли да споделите от кой сайт ги поръчвате, за колко време пристига поръчката, доставката безплатна ли е и как пиете хапчета  newsm51
[/quote

Предложих GNC, защото са достъпни в България, а и честно казано на мен ми допаднаха и имаше добър резултат. Предпочитам и аз MaxiHair, поръчват се от iherb.com. Има специална тема за iherb във форума, има много подробни обяснения и кодове з апърва поръчка. На мен пратките ми от сайта  са пристигали и за 10 дни и за месец, различно е.


Преди няколко седмици бях чела, че беличките петна, които излизат по ноктите изобщо не се дължат н алипсата на витамини и много го обсъждахме с моя позната биотехнолог. Наистина добавките са много индивидуални и зависят и от куп други фактори.

# 219
  • Мнения: 1 066
Препоръчайте ми шампоан за силно изтощена коса и третирана коса, но същевременно с мазни корени. Вчера си купих на Лореал Absolute Repair Lipidium, но консултантката каза, че повечето такива серии са за много сухи коси и е възможно да ми отежнява и да ми омазнява корените по-бързо. Препоръча ми да си взема Lumino Contrast , ама звучеше неубедително и реших да се допитам до вас. Mr. Green

Моята коса е същата, ето защо използвам протеинови продукти. Протеиновите шампоани (а и маските) имат свойството да пресушават косата, особено когато се прекали с тях. Доволна съм от кератиновата серия на Наши (има я в арлен.бг), от цимента на Керастаз. Алена беше казала, че тази серия изсушава и втвърдява косата. Аз съм ползвала само амбулките, които вече ги няма и бях възхитена. http://www.zlatnaribka.com/redken/time-reset--za-zryala-kosa
Шампоана и маската също са много добри. Страхотно уплътняват косата  Peace

Благодаря момичета, ще пробвам тогава тази серия на Редкен.  bouquet Само да я намеря, че в сайта на Златна рибка ми дава, че не е налична. Hug

# 220
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз поръчвам Maxi Hair от e-bay  Peace

# 221
  • Мнения: 179
Аз поръчвам Maxi Hair от e-bay  Peace

По-изгодно ли ти излиза така?
Отдавна не съм поръчвала и мисля да го взема скоро. И ако може да ми дадеш линк на продавача, може и на лични. Simple Smile Благодаря ти, Лу! Hug  bouquet

# 222
  • Мнения: 77
И аз искам линк  Simple Smile Simple Smile

# 223
  • Мнения: 465
Здравейте, момичета!

 Дали е добра идея да си направя маслена маска, да измия с шампоан и след това да сложа двустъпковия протеин?

Относно темата:

1. Как се променят грижите,които полагате за косата си с настъпването на есента?  - Взех си терапия за сезонен косопад на Napura  и комбинирани витамини, но ми е за първа година и не знам какъв ще е ефектът.

2. Кои са любимите  ви хидратиращи продукти?  - Митик ойл и една маска на Матрикс - Bio Hydra Source

3. Кои са любимите ви протеинови продукти? - Двустъпковия протеин

# 224
  • София
  • Мнения: 10 317
Момичета, някой иска ли да си раздели с мен   Redken Extreme Conditioner и  Redken Extreme Shampoo, гледам че в лоокфантастик литър балсам е 76лв. или 38лв. половин литър, в Златна рибка толкова е опаковката от 250мл. шампоана е 58лв. или 29лв. за половин литър.
http://www.lookfantastic.com/brands/redken/redken-haircare-range … dken-extreme.list


Бих пробвала и Redken Body Full серията, ако има навити да делим  Laughing
http://www.lookfantastic.com/brands/redken/redken-haircare-range … en-body-full.list

Последна редакция: вт, 16 сеп 2014, 15:51 от nad_tab

Общи условия

Активация на акаунт