Звездни компромати-217 част

  • 55 215
  • 744
  •   1
Отговори
# 480
  • Sofia
  • Мнения: 9 774
Не е бягала от мъжа си, а Саня Армутлиева, която му беше секретарка, й го отмъкна и така стана шеф на "Вирджиния рекърдс".

Тази Саня за него ли е омъжена?

# 481
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Не е бягала от мъжа си, а Саня Армутлиева, която му беше секретарка, й го отмъкна и така стана шеф на "Вирджиния рекърдс".

Тази Саня за него ли е омъжена?

Беше! Човекът почина Peace

# 482
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джоузеф Гордън-Левит, усмихнат както винаги

# 483
# 484
  • София
  • Мнения: 8 165

Много я харесвам Порша де Роси, още от Али Макбийл, с онази дълга руса коса  Grinning

# 485
  • Мнения: 39 642

Много я харесвам Порша де Роси, още от Али Макбийл, с онази дълга руса коса  Grinning
Порша има нещо неестествено в областта на лявото и око. Нескопосан фотошоп ли е  Thinking

# 486
  • Мнения: X

Много я харесвам Порша де Роси, още от Али Макбийл, с онази дълга руса коса  Grinning
Порша има нещо неестествено в областта на лявото и око. Нескопосан фотошоп ли е  Thinking

Аз пък забелязвам колко на високо са й веждите все едно е сбръчкала чело... ама не е  Confused

# 487
  • Мнения: X

Много я харесвам Порша де Роси, още от Али Макбийл, с онази дълга руса коса  Grinning
Порша има нещо неестествено в областта на лявото и око. Нескопосан фотошоп ли е  Thinking

А на мен пък ми изглежда нещастна. Погледът й ми се струва тъжен и отнесен...

Да питам аз, Армутлиева сега има ли друг брак? Миналата година, ако не се лъжа, четох нейно интервю, в което се казваше, че е женена за британец и имат две дъщери, ако не се лъжа.
Ииии, така, като се замисля, е била доста млада, когато е развела Тодорова. Мъжът явно не е бил първа младост...

Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 16:11 от Анонимен

# 488
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Джулиан Мур с дъщеря си Heart Eyes

# 489
  • Мнения: 2 453

Малката може и да надмине майка си по красота.

# 490
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Красавици Simple Smile

Том Харди - женен?

И втора порция nude selfies leaked - навременно затрити. Има един сайт, където били качени, но ако го постна, ще ме баннат  Mr. Green

# 491
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Да питам аз, Армутлиева сега има ли друг брак? Миналата година, ако не се лъжа, четох нейно интервю, в което се казваше, че е женена за британец и имат две дъщери, ако не се лъжа.
Ииии, така, като се замисля, е била доста млада, когато е развела Тодорова. Мъжът явно не е бил първа младост...

Има брак с англичанин и две дъщери от него Simple Smile
Ето статията с нея в 24 часа:
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=2326053

# 492
  • Варна
  • Мнения: 10 641
Дрешката на Порша  Heart Eyes
Лицето на Порша  Sad

Джулиан Мур и дъщеря - красота! Винаги като я гледам ми се приисква неистово да стана рижавелка.

Саня Армутлиева - антипатична.

# 493
  • Мнения: 9 050
По-изкривяваща истината статия не съм чела. Честно.

# 494
  • Мнения: 4 204
Защо? С какво статията е различна от реалността?

Общи условия

Активация на акаунт