"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-29 тема

  • 40 353
  • 740
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 13 302
Оф,бе най-добрите полицаи,с най-добрия учител Сами и никой не видя буса,който прихващаше разговорите около дома на Арда.А Йомер уж презцялото време на разговора с Арда се оглеждаше.

Ами те всички отнесени от вихъра! Уж убийства, пране на пари, едно друго, а само ашк им е в главите.  Heart Eyes

# 346
  • софия
  • Мнения: 1 052
ей, трета серия по-яка от първа  Grinning супер ме изкефи.....

дано превода не е много по-различен от днешния, мерси Майче, Хрисе, БУ, Ринка  Hug


батко и мето обират точките  Peace

а Йо и Ел ми иде и аз да ги нацелувам  Heart Eyes


аааа и Арда също  Heart Eyes

# 347
  • Мнения: 3 217
E това с подслушването си беше издънка-как пак не се сетиха,че ще подслушват Елиф?Абе няма ги много сценаристките по полицейските работи. JoyАма екшъна започна галиба.

# 348
# 349
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
а Йо и Ел ми иде и аз да ги нацелувам  Heart Eyes
аааа и Арда също  Heart Eyes

Много са готини, да  Peace

Майче, на мен ми се стори, че я изгледа с погнуса. Особено като си позволи да го приклещи на вратата  Grinning

п.п. Чиче как остави последната дума на Йо  Grinning newsm78

# 350
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
много хубави Ел и Йо, комисаря запо4ва да ми харесва  Wink последните 2 серйи сияе  Peace

много благодаря за вси4ки разяснения на вси4ки ви  Hug Хриси  Hug Май4е, БУ  Hug Hug

лека ве4ер моми4ета  Laughing

# 351
  • Мнения: 162
Оф,на мен ми замръзна последния кадър с комисаря, Heart Eyes и автоматично се превърна в тапет на десктопа! Embarassed  Heart Eyes Joy Joy Joy
 Много са готини с Елифче и направо ме разтапят пред екрана. Peace

# 352
  • софия
  • Мнения: 1 052
Цитат
п.п. Чиче как остави последната дума на Йо
уууу, представяш ли си серията вместо с убав Йо в стоп кадър, да свърши със ситен чиче   Laughing Laughing нема да има достатъчно припаднали

# 353
  • Мнения: 13 302

 Чиче как остави последната дума на Йо  Grinning newsm78


Някой ще го отнесе вместо Йо и подозирам в зла участ онзи гургулик дето уж го лекуваше.

В този болюм съм чок доволна как двамата братя сгънаха Чиче.  smile3508

# 354
  • Мнения: 3 217
В тази серия започнаха да му похлопват чепичките на Тайар. Joy

# 355
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Цитат
п.п. Чиче как остави последната дума на Йо
уууу, представяш ли си серията вместо с убав Йо в стоп кадър, да свърши със ситен чиче   Laughing Laughing нема да има достатъчно припаднали

 Joy Joy Joy Joy стига пък и ти.
Нагледах му се на Чиче предостатъчно.
Ама издиша нещо и той.
Никой не го слуша, лъжат го... въобще крайно време е да строи редиците и да въдвори ред!  Grinning
Направо се излага! Да отреже там едно две уши, да се научат да слушат!

Селфи, кой гургулик  newsm78

# 356
  • Мнения: 162
Ама kızlar
 Какво кажа Омер,,,,, нищо не разбрах ,, накрая ooooh!

# 357
  • Мнения: 4 133
Хриси мерси много за превода.  Hug Hug Hug

На Енгин наистина доста му личеше в сцената с Бахар, слабо го изигра.Замислих се, че това им е първата сцена заедно след лятото и явно чувствата са си казали думата. Тувана се владееше и беше на ниво.

# 358
  • Русия
  • Мнения: 862
Не знам защо, но ми се стори, че не му е интересно на Енгин да играе в този сериал.

# 359
  • Мнения: 1 056
И аз благодаря на Хриси, г-ца БУ и Мая за превода!   bouquet Особено на Хриси за забавните коментари. ; Simple Smile Да се чуди човек драма ли гледа, комедия ли... Wink Дано на Нилю й светне малко в главата след грубостта на Мето, че не мога да я трая вече. Да предаде сестра си по този начин. Confused
Е то е ясно, че ще го гледаме Мето, че и Тайяр сигурно до края на сериала. Надлъгването ще продължи.  Rolling Eyes Да ви кажа, и на мен не ми хареса Йомер с Бахарчето, като че ли флиртуваха в началото в офиса. Но може без превод само така да ми се е сторило.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт