Кога се прибират съпрузите ви и до колко ви помагат в домакестването?

  • 5 530
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 222
Правила се създават и се спазват, само ако има желание и от двете страни  Wink Тоест на теория звучи чудесно, но невинаги е постижимо, особено след 10 години брак примерно.

# 31
  • София
  • Мнения: 44 129
....................

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 13:47 от Angel_Dust

# 32
  • Мнения: 2 222
Не знам изобщо какъв е случая на авторката.  Peace Аз когато съм чакала и съм се притеснявала, никога не съм включвала и децата в очакването, камо ли пък да са в коридора...

# 33
  • София
  • Мнения: 44 129
..............

Последна редакция: чт, 18 сеп 2014, 13:47 от Angel_Dust

# 34
  • Мнения: 2 222
Тогава това е бял кахър и най-добре е въобще да не го чака  Grinning Като дойде - дойде.

# 35
  • Мнения: X
Онна,
"`звинете, на коя страница мерихте плочките. Изпуснала съм да сравня инфото с моите и ми е много тегаво сега.
И моя мъж нее програмист  Confused Даже и вкъщи още не е! Дали да не пусна тема в СО?
"Мъжовете ви прибраха ли се?", "Кога се прибира милото ви?" или "Още го няма! Дали ми изневерява?!"

Не внимават съфорумките, не внимават. Joy

# 36
  • Мнения: 2 222
Е ако на авторката й е забавно да пуска измислени теми, то има жени, на които инфото може и да се окаже полезно  Laughing

# 37
  • Мнения: 204
На мен пък ми загорча, тука все едно сме някаква тъпа сган, дето дай да я проверим, как ще реагира. На всичкото отгоре коментарите са смислени. Тъпо.

# 38
  • Мнения: X
Е, не, мисля, че Онна просто се измайтапи без лоша умисъл, защото темата от която е цитатът беше оспамена на поразия от домакински разговори. А това беше тема за готиния живот на сингълките 30+.

# 39
  • Мнения: 2 222
Аз никога не ровя стари мнения, за да знам, че е решила да се измайтапи. Все едно аз да вляза в темата за домакини, защо да не ме вземат за такава.

# 40
  • Мнения: 204
Аз никога не ровя стари мнения, за да знам, че е решила да се измайтапи. Все едно аз да вляза в темата за домакини, защо да не ме вземат за такава.

Именно. Аз също малко се учудих, като видях подобна тема от нея точно, но понякога на човек му прекипява и има нужда да избухне, дори и виртуално. Реших, че случая е такъв. Ама здраве да е.

# 41
  • София
  • Мнения: 11 475
Като за начало - пиши по-грамотно.
И второ - давай повече информация.
Жена с над 3 хиляди мнения тук и с подобна тема, не мога да повярвам.........

# 42
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Една стара приказка има: "Лъжливото овчарче". Авторката, прочети я и дано не попаднеш в тази ситуация.

# 43
  • София
  • Мнения: 10 825
Eй, много сте докачливи пък  Rolling Eyes Темата е полу-сериозна. Както някой правилно предположи е инспирирана на оспамването на сингълската тема. Но така или иначе може да бъде много полезна на някой друг  Peace

# 44
  • София
  • Мнения: 12 374
Стига бе, хора. Толкова насериозно се взимате някои, че е тъжно. С авторката пишем в тема от клюто, която направи досаден завой към дом и семейство, съответно на нея и хрумна да пусне една полу-шеговита тема тук, на тази тематика.

Аз от своя страна я подкачих, че ако пусне такава тема, със сигурност ще получи доста умни и ''умни'' отговори. Което и стана.

Гледайте по-ведро на живота, напук на закъсняващите мъже и безкрайната ви домакинска работа  Wink

А, с Онна сме писали заедно  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт