"Прилив и отлив" - MedCezir с нов сезон поема в 105-та тема ;)

  • 23 408
  • 739
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 27 735
Днес торент йОк  ooooh! ooooh! Знаят, че Ани я няма  Mr. Green Mr. Green



А Серенай иЧ я няма като актриса  Mr. Green, само дето ми разтуптя сърцето    Heart Eyes Crazy Crazy Crazy Joy Joy

А Чачо ееее  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy







Ивеее,Сери щото й дигнали заплатата,не за друго  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Двамата разкошно играха и толкова се допълват,че не знам този,който ги събра да играят в този проект е бил много прозорлив   Peace Peace Peace

Ааааа, заплатата билаааа  Mr. Green Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy

# 556
  • Мнения: 11 707
Ники Hug Мира смени песента, това трябвало да свири. Той я попита защо, а тя каза - джанъм, така искам.
За това ли питаше?

Това го разбрах,преди да започнат тя му остави нови ноти,ама докато пееха,тя нещо му говореше....
той пееше по-точно де

# 557
# 558
  • Мнения: 20 795

Кога й намери тела на Елиф,много бързо действа нащУ....

И аз това се чудех, като й се обади  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 559
  • Мнения: 11 707
smile3503 smile3521 smile3521 smile3521

Нещо за рейтингО има ли   Party Party Party

# 560
  • Мнения: 20 795
41 Bolum Fragmani (каквото съм разбрала Peace)

Селим: Ти уби жена ми!
Селим: Какво искаше от жена ми? Какво искаше от нас? Какво искаше? Какво?!
Мерт: Татко, кажи нещо! Кажи: "Не съм го направил"!
Селим: Този човек отне майка ти, Мерт...
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Вай бе, дано Селим не е убил Синан  ooooh! ooooh! ooooh!

Не го е убил бе...
Пак ни метнаха сигурно-мисля,че жената,която извика беше аннето и видя пребития Кенан  Thinking Thinking Thinking
Аз също мисля, че не го е убил, обаче за какво ли го арестуват  newsm78 newsm78 newsm78 Може би е някаква машинация на Надир  newsm78 newsm78 newsm78

# 561
  • Мнения: 27 735
Ники Hug Мира смени песента, това трябвало да свири. Той я попита защо, а тя каза - джанъм, така искам.
За това ли питаше?

Това го разбрах,преди да започнат тя му остави нови ноти,ама докато пееха,тя нещо му говореше....

Той й пееше нещо за изоставяне и тя се съгласи   ooooh! ooooh! Аз това разбрах, може и да е точно обратното  Joy Joy Joy Joy

# 562
  • Мнения: 20 795
Eeeee това как да го подмине човек  Crazy Crazy Crazy Crazy Crazy

# 563
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 929
Ники Hug Мира смени песента, това трябвало да свири. Той я попита защо, а тя каза - джанъм, така искам.
За това ли питаше?

Това го разбрах,преди да започнат тя му остави нови ноти,ама докато пееха,тя нещо му говореше....
той пееше по-точно де

Той пее, остави ме, друго не искам и според мен тя каза, че го е направила вече... Peace

# 564
# 565
  • Мнения: 27 735
Ники Hug Мира смени песента, това трябвало да свири. Той я попита защо, а тя каза - джанъм, така искам.
За това ли питаше?

Това го разбрах,преди да започнат тя му остави нови ноти,ама докато пееха,тя нещо му говореше....
той пееше по-точно де
Той пее, остави ме, друго не искам и според мен тя каза, че го е направила вече... Peace


Яяяяя, разбрала съм   Party Party Party Party Joy Joy Joy

# 566
  • Мнения: 11 707
Ники Hug Мира смени песента, това трябвало да свири. Той я попита защо, а тя каза - джанъм, така искам.
За това ли питаше?

Това го разбрах,преди да започнат тя му остави нови ноти,ама докато пееха,тя нещо му говореше....
той пееше по-точно де

Той пее, остави ме, друго не искам и според мен тя каза, че го е направила вече... Peace

Тенкс    bouquet  bouquet  bouquet
Иве   bouquet  bouquet  bouquet

# 567
# 568
  • Мнения: 27 735
BMW -то в което се метнаха да не е на Сери?  Party Party Party

# 569
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 929



Много е хубава песента!

Общи условия

Активация на акаунт