"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-30 тема

  • 44 829
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 148
 Здравейте..
не можех да се справя с постовете, но след няколко опита и разучавания вече набрах скорост .
Дълго време Ви чета ,регистрирах се във форума зари заради Кара пара Ашк, Карадайъ и Карагюл
Харесвам Енгин-Туба , Кенан-Берг
 
Цитат
От подсказката се чудя какво толкова ще направи Мето, че да сюрпизира Нилю дтам, че да преобърне живота й ? newsm78 Дали няма да й предложи да се оженят и да избягат заедно? newsm78
От някои туити  разбрах ,че са видяли по мобилната версия и майката на Метин ,допускат че Метин ще запознае Нил с майка си,а това означава за тях предложение за женитба

Последна редакция: пн, 22 сеп 2014, 22:00 от Vyara2

# 46
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Скрит текст:
Може да не е момента ( с толкова много нови неща за следващия епизод), дори незабелязано да се промъкне (както винаги  Mr. Green) моето мнение, ще кажа няколко думи по дискусията, започната от Баги  Hug и продължена от Веляна  Hug.

Имам предвид етапа на отношенията Елиф - Йомер.
Може би съм заслепена от пристрастия и затова да не разбрах момента на закуска, когато Елиф се ядоса, и се разделиха малко сърдити с комисаря.

Снощи, обаче, гледах отново епизода, с приятелка, която не е вътре, като мен, а си гледа филм без пристрастия към Йо или Елиф. Като говорихме за тази сцена, стигнахме до мнението, че Елиф знае, че комисаря я обича, че не му е безразлична. Но също така знае, че той е изключително честен и принципен човек. Разбира, че целта на операцията е залавяне на основните играчи, предупредена е, че не бива да се виждат с Йо. Всичко знае.

Освен това е засрамена,  от действията си, чувства се престъпник, чувства се манипулирана и от психопата Метин, а до известна степен и от Йо и Сами. Пионка в играта на играчите...
Опита да разбере отношението на Йо, разбира, че той не иска да говори за връзката им. Следва извода - да той я харесва, може дори да я желае,  но не иска да продължава отношенията си с нея - престъпничката. Държи се с нея като с приятел, върна се хуморът, закачката, изобщо отношенията, когато бяха аркадаши.  Naughty

Твърде уморена да се бори, тя направи няколко плахи опита и се отказа. Той непрекъснато й говори за операцията, прави планове как да хванат престъпниците. За любов, за страст, не само нито дума, а и никакво действие. Сами в голямата къща, ако се беше случила прегръдка, целувка или дори любов, кой щеше да научи? Защо се държа толкова желязно Йо? Ами защото не иска да продължат.

И тя, сама и храбра, като оловния войник, се приготви да посреща битките, ударите на съдбата, да си върне живота и най-вече, този, на сестрите си.

Обърна се към човека, когото смята за приятел, но пак само за чувствата си каза, с нищо не показа, че участва в секретна операция. Ето женския вариант на мачо!  Peace

Много й е трудно на Елиф да сдържа любовта си, затова и понечи да си тръгне от Арда. А там, комисаря, на когото толкова много му се иска да е с нея, поне да я вижда, да е спокоен, че е до него, отново се държа като приятел, е, поне в повечето случаи, т.е. когато можеше ...  Joy

И Елиф реши да се откаже от любовта си.
И Елиф реши, че няма да го преследва с чувствата си.
Елиф реши, че не го заслужава.  Peace
Сега следва нейното дърпане от тази връзка. Може би, дори директното обяснение в любов няма да помогне. Дано не съм права.  Simple Smile


Лина, чудено си го обяснила това с женския мачо. newsm10
Дано не си права, но може би ще си, защото Елиф започна да се отрича от всичко, тоест да отрича видими неща около себе си. Някъде се изгуби по трасето, въпреки, че Йомер й показва друго с действията си. Защото тези действия може да бъдат свързани само и единствено с операцията. И точно тук тя не е сигурна в чувствата, въпреки, че му вярва. Трябват й словесни доказателства и то постоянно, за да се чувства сигурна в любовта си и в неговата. А той завоалирвайки своите чувства и преминавайки бързо от чувства в реала в чувства в операцията я обърква. И тя може би ще постъпи като женския мачо и ще му тегли една м...на на обяснението му в любов. Просто ще си помисли, че това обяснение е свързано с успеха на операцията.
Според мен ще има много въпросителни между тях кога са влюбени истински и кога го играят влюбено заради операцията, защото смятам, че Сами ще обърне тактиката към тях двамата и ще използва влюбването им за операцията, тоест от смятайки влюбването им за дефект ще го обърне на ефект.  Това малко вероятно, но не невъжможно.

Това сме жените - обичаме с ушите, а мъжете с очите. Велияна Hug

 Peace Peace Peace то4но така виждам и аз нещата на този етап...Елиф е объркана, по то4но Йо я обърква с думите си и действията си, затова има нужда от словестни излияния  Peace

Vyara2  Hug добре дошла

# 47
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 48
  • Мнения: 3 114
Можем ли да объркаме тези крака

# 49
  • Русе
  • Мнения: 6 503
Късен привет и от мен, в новата ни тема!  Hug

Ринка   bouquet

Днес има тежък ден и мислех да прескоча появата си тук, ама... след два фрагмана, подсказка и резюме  Crazy, как да се сдържа! Благодаря на всички, погрижили се да сме информирани!   bouquet  bouquet  bouquet

Майче  newsm10 smile3521

А сега в нета открих и това за същата сцена, та... още един повод за писане  Simple Smile

Скрит текст:
17 серия.
Долгожданное объяснение происходит в кафе у пристани Бейлербейи, на азиатском берегу пролива.
Kumda Kahve
Adres: İskele Cad. Arabacılar Sok. No:10 (İskele'nin yanında) Beylerbeyi Üsküdar, İstanbul, Türkiye



Скрит текст:





И лека нощ, за коментари - нямам сили сега!  Peace

# 50
  • Мнения: 33 412
Здравейте  Hug Hug Hug Hug

Благодаря за всички преводи, снимки и изобщо всякаква информация, която поствате  smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525 smile3525

Струва ми се и на мен, че Ел ще го резне Комисарчето  Mr. Green
И Левентаки ще влезне в играта като дразнител и ще се стигне до бой накрая  Joy Joy Joy
Бахар и тя реши да отмъкне Комисарчето от Елиф за отмъщение, ма най-много да се влюби в него и да си остане с пръст в уста  Joy Той не я понася  Joy Joy (За разлика от Енго Тувана  Mr. Green ).
Толкова бързо няма да ги съберат. А и Сами им диша във вратовете  ooooh!

Мето и Безмозъчното вече не са ми интересни  ooooh! Много психарска стана работата  Joy Не виждам добър край за тях  Stop

Абито е пълен с изненади  Sunglasses
Пельо и Арда са ми дерт, ма ще се оправят и те  Joy Joy
Ако са 2 печеливши и един губещ , май Йо ще го отнесе  Joy Joy Та в този ред на мисли Арда ще се уреди  Mr. Green

# 51
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Привет  Hug
Ринка  newsm51 благодаря за новата тема.
Благодаря и за преводите   bouquet

Очертава се много интересна серия. Нямам търпение да я видя.
В последния трейлър Йо и Ел бяха много красиви. Обяснението му ме изненада. Не за друго, ами комисаря е човек на действието, не на думите. Но много добре му се получи  Grinning
Супер тъпо ще извъртят нещата и ще прецакат хубавата сцена, ако Ел се фръцне и го зареже на масата. Поне досега ни я показаха, като човек, който знае, какво иска, а тя иска Йомер  Grinning
Освен това не смятам, че има какво да му прощава.
Някои го упрекват, че й дава грешни сигнали и се държи инфантилно, че чака Арда да му каже какво да прави и т.н. И т.н.
Е, нормално е да е объркан и да се бори с чувствата си. В крайна сметка не се опитваше да се дистанцира от Ел заради собствения си кеф а заради нейната безопасност. Да не забравяме и ултиматума на Сами.
Но като я вижда как страда, наред с него, явно е решил, че няма да стане тая с дистанцията.
Та искрено се надявам да ни спестят обичайните цупни и инатлъци, защото лично на мен ще ми е по-интересно да ги виждам заедно. Като екип и партньори, по всеки един начин.

П.п.Мето може да даде пръстен на Нилю.  newsm78
Надявам се, вече да са намерили оная джаджа в чантата на Ел.


# 52
  • Мнения: 33 412
Хриси, разчитаме, че Ел ще си смени чантата  Joy Joy Joy Joy

# 53
  • В Града на Липите
  • Мнения: 5 073
Хриси, разчитаме, че Ел ще си смени чантата  Joy Joy Joy Joy

Айде дано, че ако решат да изпият един помирителен "чай" в хотела, доста конфузно ще се получи  Joy Joy Joy

# 54
  • София
  • Мнения: 9 318
Момичета  Hug

Хриси - Ще се фръцне Ел, инак кекс скоро няма да има   Joy Joy Joy кекс само когато Йо гони  Joy Joy Joy
Обаче той уж повече нямаше да казва, че я обича, ама бързо се предаде.

Бахарчето тоя сезон усещам аз как ще ми изпили нервичките и ще я благославям. Рядко дразнеща личност е Бахарката га и да я утрепеш се ще е късно, но нали трябва да има съспенс и някоя да се влюби в него. А не само той да ревнува.

# 55
# 56
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Хриси  Hug и аз съм една от тези дето се оплаква, но определено не искам Ел да джитне комисарюту сега...и не мисля 4е ще го направи, но тя определено има нужда от изясняване на взаимоотношенията им , а не от догадки  Peace
незнам за какво трябва да му прощава  newsm78 4е той единственото с което е съгрешил, 4е все още не я е целунал  Joy Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 3 217
Май снимките от instagram-я показват,че точно това е направила-фръцнала се е.Толкова хо-зле за нея. Joy

# 58
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Май снимките от instagram-я показват,че точно това е направила-фръцнала се е.Толкова хо-зле за нея. Joy

това е видео, на което не виждам да се е фръцнала...виждам 4е държейки се за главата си отива към него и сяда на масата

# 59
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Общи условия

Активация на акаунт