"Kara Para Aşk"с участието на Туба Бюйюкюстюн и Енгин Акюрек-30 тема

  • 44 837
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 645
Думите „понякога да обичаш, означава да се откажеш“ май са на Сами. Още едно доказателство, че не идват от правилния човек. Аз принципно съм съгласна, че когато любовта е намесена в една такава операция, това пречи. Затова Сами трябваше да отстрани Йомер от операцията. Друг е въпросът, че той пак щеше самосиндикално да се занимава. Но в случая любовта е на лице, това е факт. И не може с едно копче да се спре. Какво от това, че ще ги раздели, няма да спрат да се обичат, а това е още по-лошо, защото и двамата ще са под силното въздействие на разочарованието. То не прави човек по-концентриран в действията му, тъкмо обратното. Та се питам малоумен ли е Сами? Всички вече знаеха за тяхната връзка и това не им попречи да дават нови задачи на Елиф. По-скоро ще се съмняват повече, ако са разделени и ще си мислят, че се правят на такива. Дори и Мето след този запис ще знае , че е така.

# 706
  • Разград
  • Мнения: 8 243

Последна редакция: пн, 29 сеп 2014, 20:11 от vania_e

# 707
  • Мнения: 2 229
Здравейте мили дружки Hug Всичко е разкостено докрай Wink
Благодарности на Варна и Рина-отсега се нагласям психически за сдобряването в Рим Heart Eyes
Не ми допада трея и резюмето,ама кой ме пита Laughing Ще издържим някак една серия-какво да се прави Peace Ама че примиренчески прозвуча,а пък имах намерение да пострелям по СЦ. Mr. Green
Пепелче,все едно отново бях в Кападокия Crazy

# 708
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 709
  • Мнения: 13 301
Варна  Hug Рина  Hug за резюмето и за трея!   bouquet

Ще бъде интересно.  smile3508 Може би не точно както ни се иска и си го представяхме, но ще видим.  Sunglasses

# 710
  • Мнения: 1 875
Добър вечер,момичета Hug Hug Hug
Очаквано в трея ни заляха със студена вода.Няма ашк и това е.И аз като вас обичам скачените съдове,но кой ме пита.Ел е жИлезна и няма да си признае за разговора със Сами,затова и в анкетата заложих на отговор 2 още първия ден.
Нерде ни е трей №3?
Чакам си го!!!
Пепелче,страхотно преживяване е било в Кападокия.Започвам подготовка за догодина да стигна и до там.
Оле бе,Ринка,Варна,за преводите за трея и резюмето newsm51 newsm51 newsm51

# 711
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 712
  • Мнения: 13 301

Ако им се скъса от сърцето и го пуснат по време на КД разчитай да го хвана.  Wink Hug Grinning

# 713
  • Мнения: 1 875

Ако им се скъса от сърцето и го пуснат по време на КД разчитай да го хвана.  Wink Hug Grinning

Селфи, Hug Hug Hug

# 714
  • Мнения: 10 014
А къде ни е подсказката?  newsm78

Може да попромени нещата...

# 715
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
не ми се вярва да има още един фрагман...ако имат готов щяха да го пуснат веднага след 2рия  Laughing

# 716
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 717
  • Мнения: 7 902
Момичета,
Скрит текст:
благодаря за добрите думи за моите постни "репортажи" за Кападокия ( хич не съм майстор на думите, пък и много,много не слушам гидовете Simple Smile ), но дано съм възбудила вашето любопитство. Пожелавам на всички подобни изживявания !!!

За филма- възлагам големи надежди на белезниците, едни мисли ми се въртят в главата, ама не са за казване  Joy Joy Joy, че съм възрастна жена и не ми прилича  Joy Joy

# 718
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Момичета,
Скрит текст:
благодаря за добрите думи за моите постни "репортажи" за Кападокия ( хич не съм майстор на думите, пък и много,много не слушам гидовете Simple Smile ), но дано съм възбудила вашето любопитство. Пожелавам на всички подобни изживявания !!!

За филма- възлагам големи надежди на белезниците, едни мисли ми се въртят в главата, ама не са за казване  Joy Joy Joy, че съм възрастна жена и не ми прилича  Joy Joy
ох и аз с удоволствие про4етох преживяванията ти

ина4е можеше да споделиш мислите си без да уто4няваш възрастта си  Joy Joy Joy Joy

# 719
  • Мнения: 7 902
Момичета,
Скрит текст:
благодаря за добрите думи за моите постни "репортажи" за Кападокия ( хич не съм майстор на думите, пък и много,много не слушам гидовете Simple Smile ), но дано съм възбудила вашето любопитство. Пожелавам на всички подобни изживявания !!!

За филма- възлагам големи надежди на белезниците, едни мисли ми се въртят в главата, ама не са за казване  Joy Joy Joy, че съм възрастна жена и не ми прилича  Joy Joy
ох и аз с удоволствие про4етох преживяванията ти

ина4е можеше да споделиш мислите си без да уто4няваш възрастта си  Joy Joy Joy Joy
Разчитам на вашето въображение. Все фантазьорки сме се събрали май тук. Усещам някак си едно единомислие в темата по отношение на белезниците  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт