Парфюмни размисли и страсти - 184

  • 61 200
  • 724
  •   1
Отговори
# 450
  • Варна
  • Мнения: 686
Да 2 мл са, без пръскалце.

За това количество си е направо без пари, има ли значение в какво са?
Като се вземе предвид, че иначе 0,7 мл на Монтал са по 2-3 евро  и то едната проба
 Peace

И не по темата, днес омагьосвам с : http://www.fragrantica.com/perfume/SoOud/Nur-10016.html
Усещам как като мина покрай някой - подсмърква с нос, като че се чуди какъв е този аромат. Wink

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 13:43 от karie

# 451
  • София
  • Мнения: 602
Fruits of the Musk - този аромат ми хареса и то доста, но за жалост при мен избива и почти през цялото време се усеща роза. Едва след около час и нещо аромата уляга и става един кремест, ванилен и много хубав.

Това ми звучи много интересно. Роза и ванилия е страхотно. Откъде поръча виалчетата, че и аз не купувам на сляпо?

Много е интересен. Имам го, безумно траен като всички Монталски. При мен стои като сладко от горски плодове с добавка рози!  Mr. Green

# 452
  • Мнения: 1 935
Здравейтв момичета,
бих искала да ви помоля ( ако не е много нахално разбира се  Embarassed)  за описание на този парфюм

http://www.fragrantica.com/perfume/Joop-/Joop-Femme-3100.html . Харесвам топли, гушливи и трайни аромати, обожбавам ванилия и Адикт Heart Eyes Чудя се дали ще ми допадне този Joop  newsm78

П.П. С удоволствие чета описанията, които давате на парфюмите и си ги представям ! Така преди време си бях набелязала Лолита и след описание на Бижу Hug  го поръчах и не сбърках  Heart Eyes

# 453
  • Стара Загора
  • Мнения: 829
Fruits of the Musk при мен стои близо до кожата и като че ли не ми е много траен. Може би не му е сега сезона  newsm78

# 454
  • Франция
  • Мнения: 898
Здравейтв момичета,
бих искала да ви помоля ( ако не е много нахално разбира се  Embarassed)  за описание на този парфюм

http://www.fragrantica.com/perfume/Joop-/Joop-Femme-3100.html . Харесвам топли, гушливи и трайни аромати, обожбавам ванилия и Адикт Heart Eyes Чудя се дали ще ми допадне този Joop  newsm78
Заповядай: http://www.cosmeticsclub.info/forum/viewtopic.php?t=9393  Hug
Горещо препоръчвам да се пробва обаче, преди да се купува.

# 455
  • Мнения: 1 935
Йоан Владимир, благодаря ти  Hug и след това, което прочетох май няма нужда да го пробвам. Думи като "топлокръвен  ", "гушлив" , "уютен" ме убеждават 100 %.
Скрит текст:
И не знам защо, но се просълзих, докато четох за това тъжно, топлокръвно чудовище  Heart Eyes

# 456
  • Франция
  • Мнения: 898
Ефекти на думите, не им се връзвай толкова. Все пак го пробвай, защото си е чудовище. Бих ти пратила пробичка, обаче бутилката не ми е подръка, оставила съм я в къщата на родителите ми, където си прекарвам коледните празници. Има го по парфюмериите.

# 457
  • Мнения: 1 935
Благодаря ти, ще последвам съвета ти тогава преди да го поръчам  Hug  bouquet

# 458
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Да 2 мл са, без пръскалце.

За това количество си е направо без пари, има ли значение в какво са?
Като се вземе предвид, че иначе 0,7 мл на Монтал са по 2-3 евро  и то едната проба
 Peace

Aми да, за мен има значение.
По-трудно ми е да усетя един нов аромат, когато е сплаш.
Това че е без пари не съм го коментирала.

# 459
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
И аз, като foxysilver, хич не мога да преценя аромата, ако не е с пулверизатор Confused Няколко любезни и отзивчиви дами са ми пращали пробички, купувала съм и от енцо мостри -1, 2 мл., мажа се, оливам се, търкам по китките... ами, сякаш по друг начин усещам аромата, когато е с пръскало Simple Smile затова и от енцо вече купувам мостри по 5 мл., да пръсна аз както си знам Wink

# 460
  • Варна
  • Мнения: 686

[/quote]

Aми да, за мен има значение.
По-трудно ми е да усетя един нов аромат, когато е сплаш.
Това че е без пари не съм го коментирала.
[/quote]

Да, права си.
 Peace
/тъй като наскоро се заредих с 3 мл шишенца с пръскалки и ако получа проба без сплаш просто я преливам там за да я тествам - затова имах предвид, че в случая пробите са направо подарък/

# 461
  • Мнения: 179
Привет дами и господа разбира се  Hug
Нахълтвам с питане, някой може ли да препоръча парфюм, който да ухае на горчив бадем, но не само в началото. Rahat loukum започва страхотно, но после ми става прекалено сладъчък.
И за да не е само питане - в офиса нося всичко, което ми е кеф, не прекалявам разбира се, но това е за да не издуша самата себе си.
В последните хладни утрини откривам колко красиви са цветните парфюми на по-студено, а аз си мислех че са строго летни  Mr. Green

# 462
  • София
  • Мнения: 767
Здравейте, къде в Германия се продават Ексклузивите на Герлен? От сайта не мога да се ориентирам добре.  Blush  Очертава се да прекарам в градче близо Нюрнберг няколко дена през декември ( на летището във Франкфурт, има само Ерме , май). Ако успея да се добера до Гарденията и да тествам другите , ще бъде сууупер!

Благодаря!

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 21:06 от Courage

# 463
  • Germany
  • Мнения: 1 581
Куражче, Ексклузивите на Герлен в Германия се предлагат само в Мюнхен, Хамбург, Дюселдорф и Берлин. Най-близо до Нюрнберг е бутикът в Мюнхен, адресът е в първото изречение http://www.ganz-muenchen.de/shopping/lifestyle/beauty/douglas_pa … ves/boutique.html. Желая ти прекрасно изживяване!
Аз Гарденията толкова я харесвам, а не я нося  Sad, нямам обяснение обаче защо  Thinking

# 464
  • София
  • Мнения: 1 983
Привет дами и господа разбира се  Hug
Нахълтвам с питане, някой може ли да препоръча парфюм, който да ухае на горчив бадем, но не само в началото.

Нямам особен опит с дамски или унисекс аромати, които да са подчертано бадемови и не толкова сладки, но веднага се сещам за едно предложение, което за мен си струва опита в тази насока - бадема на Ерболарио - Almond L`Erbolario

Скрит текст:

Много е натуралистичен, като в началото си е баш автентичен бадем, после става по-комплесен/без да сладни/,но дали ще ти допадне - трудно е да се каже - наистина доста специфичен аромат, който си заслужава теста, ако търсиш откровено бадемов аромат.
Трайността и шлейфа му са забележителни, като смятам, че на някои хора може да им се стори твърде силен...На мен ми харесва.

Общи условия

Активация на акаунт