Парфюмни размисли и страсти - 184

  • 61 176
  • 724
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 558
Моля за помощ от любителите на Виктор и Ролф!
В ето този какво е усещането за роза? А удът по-силен ли е? Кой е водещият? Просто не съм фен на роза, затова въпросът злучи по този начин ... не съм имала възможност да пробвам тозно този, а има възможност за покупка ...
http://www.fragrantica.com/perfume/Viktor-Rolf/Flowerbomb-Rose-E … losion-18708.html

# 466
  • Стара Загора
  • Мнения: 836
Не мога да се стърпя, да не споделя как един парфюм можа да ми повдигне настроението. Особено тук, където ще бъда разбрана. Днес получих закъснял подарък, 50 мл.  Chanel 5 eau Premiere. Ами направо литнах от кеф! Може и да е субективно усещане, но ми напомня на Chael Cristalle eau Verte, може би заради алдехидите и цитрусите? И при двата парфюма тези съставки доминират при мен. Скоро очаквам и новия Narciso, така че, този месец парфюмната ми страст е позадоволена  Grinning
На Шанела днес имаше 20% отстъпка.

# 467
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Любим парфюм ми е Шанел о Премиер Heart Eyes
Аз пък си поръчах Кокорико - досега не съм го имала, но една любима съфорумка сподели, че Неонатура на Ив Роше наподобява Кокорико,  а този на Ив Роше никъде не го откривам Confused

# 468
  • Мнения: 179
Мерси за предложението Simple Smile. Пробвала съм го и наистина е много хубав и автентичен бадем, но ми се иска да е изразено горчив.
Помня преди време имаше 1 шампоан от професионалната серия на Лореал, божествено горчив бадем беше  Heart Eyes
Нямам особен опит с дамски или унисекс аромати, които да са подчертано бадемови и не толкова сладки, но веднага се сещам за едно предложение, което за мен си струва опита в тази насока - бадема на Ерболарио - Almond L`Erbolario

# 469
  • Мнения: 17 546
...Неонатура на Ив Роше наподобява Кокорико...
Изобщо не намирам никаква прилика.  Thinking

# 470
  • София
  • Мнения: 602
petia_parkova, виж, тъкмо по твоя въпрос:
http://www.fragrantica.com/board/viewtopic.php?id=3105
Аз лично все сладки парфюми се сещам. Чак толкова горчив бадем не помня да съм душила. Май точно в Рахат Лукум е най-горчив.

Ха сега малко да ви поразсъня. Преди доста време някой  (kovatcheva, ти ли беше  Hug) тук беше пуснал задачка:
"Избройте 10-те (само 10 обаче  Naughty) най-любими парфюма от вашето парфюмно гардеробче!"
И си мисля, че понеже хората и вкусовете и парфюмите са се променили оттогава, може да повторим упражнението!  Mr. Green

Ето го моите 10 (предният път не можах да се вместя в 10, но днес май ще ги редуцирам):

1/ Venezia Laura Biagiotti (старата версия)
2/ Gloria Cacharel
3/ Organza Indecence Givenchy (старата версия)
4/ Elixir Midnight Poison Dior
5/ Nu Yves Saint Laurent (старата версия)
6/ Bois Noir Robert Piguet
7/ Miss Dior Cherie EDP (2011)
8/ Feminite du Bois Shiseido
9/ Tobacco Vanille Tom Ford
10/ Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau

# 471
  • Бургас
  • Мнения: 821
Здравейте, мисля да поръчам този парфюм само по описание.http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&u=http: … Dopera%26hs%3DS5z

Някой може ли да ми каже нещо за него.

# 472
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Бижу, има- няма, аз поръчах Кокорико-то, и без това отдавна съм му хвърлила око, четейки ви тук Wink  Hug Ако на мен не ми пасне, то със сигурност ЛМ ще го хареса - с това пачули и какао Whistling
Scintillia, добра идея   bouquet :, и макар, че понякога ароматните ми предпочитания  отиват от едната в другата крайност, имам няколко любимци, които винаги поддържам :
1. Chanel N°5 Eau Premiere
2. Chanel Chance Eau Fraiche
3. Estee Lauder Sensuous
4. Guerlain Insolence
5. Guerlain L'Instant Magic
6. Narciso Rodriguez Essence
7. Cartier Baiser Vole
8. Dior Addict Eau Sensuelle
9. Burberry for Woman
10. D&G Anthology L'Imperatrice 3

# 473
  • Мнения: 179
Ето това включване чаках Mr. Green Hug Много благодаря. Захващам се с издирването
petia_parkova, виж, тъкмо по твоя въпрос:
http://www.fragrantica.com/board/viewtopic.php?id=3105
Аз лично все сладки парфюми се сещам. Чак толкова горчив бадем не помня да съм душила. Май точно в Рахат Лукум е най-горчив.

# 474
  • Sofia
  • Мнения: 15 587
   Момичета, как бихте сравнили в няколко изречения Bottega Veneta Pour Homme и Lalique Encre Noire? Имат ли нещо общо? Също, ако се сещате къде мога да пробвам първия (за София става въпрос), моля, свиркайте. Hug

# 475
  • София
  • Мнения: 602
Хайде Петя, давай и ти твоята класация топ 10, тъкмо напоследък понасъбра парфюмен опит! Wink

# 476
  • Мнения: 31 353
   Момичета, как бихте сравнили в няколко изречения Bottega Veneta Pour Homme и Lalique Encre Noire? Имат ли нещо общо? Също, ако се сещате къде мога да пробвам първия (за София става въпрос), моля, свиркайте. Hug
Абсолютно нищо общо нямат.
Можеш да го пробваш в квартални магазини или във Вип шоп в мол Парадайз.

# 477
  • Sofia
  • Мнения: 15 587
   Благодаря, densi, ще го пробвам значи. Peace

   Ами, гледам, че във Фрагрантика пише, че който харесва единия, е фен и на другия, и затова се подведох, че са подобни като аромат. Simple Smile

# 478
  • Мнения: 31 353
Аз харесвам много мъжката Ботега и не харесвам много Лалика. Потърси го и го помириши хубав е, макар и прост парфюм. Лалик е много по-сложен, комплексен, траен и мъжкарски.

# 479
  • Sofia
  • Мнения: 15 587
Аз харесвам много мъжката Ботега и не харесвам много Лалика. Потърси го и го помириши хубав е, макар и прост парфюм. Лалик е много по-сложен, комплексен, траен и мъжкарски.

   Оф, ми, значи няма да случа с Ботега-та. Laughing Търся някаква завладяваща алтернатива на Лалик-а, тъй като това е любимият аромат на ММ и не е доволен от нищо друго, което съм му взимала; все се муси и казва, че не му допада, та се чудих за някакъв друг подобен парфюм, но явно няма да е въпросната Ботега... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт