Коледни подаръци 2014 :)

  • 150 861
  • 2 315
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 354
Много интересни идеи се намират,аз ви чета редовно, но нямам време да пиша.
За племенничката,която в началото на месеца има РД /става на годинка/ за сега се спрях на това http://www.pakostnik.com/bg/masichka-za-igri-i-zabavlenie-dino-babymix или книжка на фишър прайс.Имам още малко време да реша окончателно.А за Коледа пак ще му мисля Grinning
Моята/5г/ иска барби с басейн, бебе, таблет, фабрика за сладолед /отново/ и още много, много други.Всеки ден по нещо ново има към списъка.Декември има също и РД.
Ще трябва да мисля и подаръци за момиче на 14г и момче на 10г Rolling Eyes

# 286
  • Мнения: 2 298
 Nessa09 Хи- хи фабрика за шоколоад  при нас се явява в списъка 4-5та година отново и отново. Даже вече е осъзнато, че няма да  получи (защото е голяма вече за тази глупост), но я пише в списъка нарочно!   Mr. Green

# 287
  • Мнения: 1 103
При нас за втора година Аморето и пустата Паста Паста,миналата година я бях взела за 20лв от Кауфланд,но сметнах,че е малка за нея и я подарих на по-голямо дете,обаче тая година пак фигурира и сега къде ще я търся за тази цена? newsm53

# 288
  • София
  • Мнения: 1 115
Миналата година и дъщеря ми искаше бебе Аморе.След това реши нещо друго.
Около Нова Година пак се пресети за Аморето.
Обаче нямаше в нито един магазин останало .
Тази година се надявам да ги пуснат пак

# 289
  • Мнения: 1 103
Дебна го в Хиполенд,на намалението ще е 90лв!

# 290
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 037
Аз вече се раздесеторих  Crazy Joy
И от вашите идейни предложения и от непрекъснатите добавяния на децата към списъка  Joy
Дано ми се избистрят нещата до 10- на дни , та да съм доволна от покупките Амазонски  Laughing

# 291
  • Мнения: 211
А случайно да имате впечатление от Baby Annabell ? На майтап хванах една в ибей Simple Smile за 10п.

# 292
  • Мнения: 4 771
Да попитам и аз за идеи, ако може!

Моето дете е на две години и е доста енергично, та искам някакви по-енергични подаръци за Коледа Simple Smile

Колела имаме всякакви видове - малко и по-голямо балансово, триколка, също големи трактор и багер за возене и копаене. Напоследък много се заглежда по скутерите и мисля да му купя такова, тъкмо ще си го носим, когато се прибираме в БГ.

Обаче ми трябват идеи за подаръци от леля и чичо и разни приятелки. Слава богу, научиха се да питат преди да подаряват, ама пък сега аз трябва да имам някакви предложения.

Та някакви идеи за подаръци, свързани с движение и подскачане? Гледах едни баскетболни кошове за домашна употреба, ама ми се вижда малък за такова освен ако височината на коша не се регулира.

# 293
  • Мнения: 2 298
Да попитам и аз за идеи, ако може!

Моето дете е на две години и е доста енергично, та искам някакви по-енергични подаръци за Коледа Simple Smile

Колела имаме всякакви видове - малко и по-голямо балансово, триколка, също големи трактор и багер за возене и копаене. Напоследък много се заглежда по скутерите и мисля да му купя такова, тъкмо ще си го носим, когато се прибираме в БГ.

Обаче ми трябват идеи за подаръци от леля и чичо и разни приятелки. Слава богу, научиха се да питат преди да подаряват, ама пък сега аз трябва да имам някакви предложения.

Та някакви идеи за подаръци, свързани с движение и подскачане? Гледах едни баскетболни кошове за домашна употреба, ама ми се вижда малък за такова освен ако височината на коша не се регулира.

Една енергийна идея е батут, който днес е на добра цена в дневните сделки на амазон: Батут. Заема място, но се използва с години! Племенниците ми скачат насред стаята си, и го прибират / изправят до стената.

Има и по-детски с дръжка за по-малки деца, но и този става. Даже ще се ползва по-дълго.

Магарето за скачане е добро попадение също. Има в джъмбо за 10-20лв.

Последна редакция: чт, 23 окт 2014, 12:52 от shrekie

# 294
  • Разград
  • Мнения: 377
Да попитам и аз за идеи, ако може!

Моето дете е на две години и е доста енергично, та искам някакви по-енергични подаръци за Коледа Simple Smile

Колела имаме всякакви видове - малко и по-голямо балансово, триколка, също големи трактор и багер за возене и копаене. Напоследък много се заглежда по скутерите и мисля да му купя такова, тъкмо ще си го носим, когато се прибираме в БГ.

Обаче ми трябват идеи за подаръци от леля и чичо и разни приятелки. Слава богу, научиха се да питат преди да подаряват, ама пък сега аз трябва да имам някакви предложения.

Та някакви идеи за подаръци, свързани с движение и подскачане? Гледах едни баскетболни кошове за домашна употреба, ама ми се вижда малък за такова освен ако височината на коша не се регулира.
И малката ми дъщеричка е доста енергична. На каката бяхме взели батут, но си заема място в стаята, ние го изкарахме на двора и беше голям хит.
Магаренце или топка за скачане, слонче-конче, за бутане с крачета, които са и тип люлка, някакво музикално килимче, на което като стъпва да свири или пее и детето да скача и танцува.
Това са няколко идеи, които при моите деца вършат страхотна работа, на си зависи и от детето.  Peace

# 295
  • Мнения: 4 771
Maia_a и Shrekie, много мерси за идеите! Не се бях сетила за батут. Но ние живеем в апартамент и освен в средата на хола, няма къде другаде да го сложа. Топка за скачане му подариха за рождения ден, но май е голяма - пише за деца над 4 години, и дори не съм я отваряла. Но пък тази сутрин гледах в яслата точно такъв тип топки. Музикалното килимче също е подходящо - детето е много музикално за разлика от майка си  Laughing, ходи на музикален кръжок за бебета.

# 296
  • Майничка
  • Мнения: 12 589
...Та някакви идеи за подаръци, свързани с движение и подскачане? ...

Има едни големи надуваеми животни , с тежест (вода или топчета) на дъното, като неваляшки са и играят ролята на боксов чувал, племенниците много енергия хвърляха с такива през зимните месеци. Купували сме от Джъмбо.

# 297
  • Разград
  • Мнения: 377
Този трамплин не е голям - http://neposeda.maminforum.com/uploads/000d/89/34/105-4-f.jpg!
Имаме такова магаре за скачане, което си е за над 2 годинки - http://www.corecombg.com/product/23221/yon-magare-za-skachane.html!
Музикални килимчета има много варианти, показвам  - http://chipolino.com/blog/bg/?p=2683!

# 298
  • Разград
  • Мнения: 377
Този трамплин не е голям - http://neposeda.maminforum.com/uploads/000d/89/34/105-4-f.jpg!
Имаме такова магаре за скачане, което си е за над 2 годинки - http://olx.bg/magarentse-za-skachane-i54307230!
Музикални килимчета има много варианти, показвам  - http://chipolino.com/blog/bg/?p=2683!

# 299
  • Мнения: 21
Да попитам и аз за идеи, ако може!

Моето дете е на две години и е доста енергично, та искам някакви по-енергични подаръци за Коледа Simple Smile....

Nedinka, ориентирай ни къде живеете Simple Smile Не върви да ти кажа шейна, ако сте някъде на юг. Нашия е същия, но вече е голям.

Скутера е идеално! Живот и здраве се готви за ролери + каска, наколенки тем подобни, тенис ракета, ски + всичко останало, зимни кънки, скейтобрд, колело, всичко що може за плуване, седалка за кетерене и еспадрили и така нататък Simple Smile Да сте живи и здрави и все така енергични!

Общи условия

Активация на акаунт