Избор на доставчик за кабелна телевизия

  • 14 256
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте Мами, предстои ми да избера доставчик за кабелна телевизия в кв. Бели Брези и моля за съвет. Бях на Мтел но не съм много доволна, а и нямам много време да проверявам  Simple Smile Ако някой може да ми препоръча благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 618
На същия етап съм в новото жилище, но моля за комбинирана телевизия и интернет.
Виваком?

# 2
  • Мнения: 10 690
От този доставчик съм много доволна!
Полваме от тях интернет и кабелна от 4-5 години. Качеството е без забележка!
За толкова време едно оплакване нямам , докато преди бяхме на Близуу, след това за малко на НЕТ 1 и не искам да си спомням тези кошмарни времена ...  Confused
Само звъннете да проверите дали доставят във вашия район - главно в центъра имат мрежа, за Манастирски ливади знам, че оперират, в Белите брези мисля също ...  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 118
Препоръчвам IP TV от Виваком - на повечето програми има опция за връщане назад за да гледаш предавания, които вече са приключили  Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 79
Аз използвах услугите на оператор бг -  operator.bg  и останах много доволна, спести ми много време и може би и нерви Simple Smile Дори ми изготвиха индивидуална оферта с по-изгодни условия Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2
Благодаря на всички за препоръките! Спрях се на предложението на Seana, защото и от друго място ми ги препоръчаха.  Определено е доста по-лесно с тях, а и обслужването им е наистина супер. Усмихнат ден на всички Simple Smile

# 6
  • Мнения: 17 987
Препоръчвам IP TV от Виваком - на повечето програми има опция за връщане назад за да гледаш предавания, които вече са приключили  Simple Smile


На тях съм се спряла и аз?
Как е качеството? Не само на основния, но и на допълнителните приемници?
С тунери ли са всички?

# 7
  • Мнения: 118
Препоръчвам IP TV от Виваком - на повечето програми има опция за връщане назад за да гледаш предавания, които вече са приключили  Simple Smile


На тях съм се спряла и аз?
Как е качеството? Не само на основния, но и на допълнителните приемници?
С тунери ли са всички?
Аз съм само с един приемник. Качеството е много добро, не зависи от метеорологичните условия. Няма забавяне на картината.

# 8
  • Мнения: 308
Аз използвах услугите на оператор бг -  operator.bg  и останах много доволна, спести ми много време и може би и нерви Simple Smile Дори ми изготвиха индивидуална оферта с по-изгодни условия Simple Smile

Честно? За първи път ги чувам, добри ли са

# 9
  • Мнения: 17 987
Препоръчвам IP TV от Виваком - на повечето програми има опция за връщане назад за да гледаш предавания, които вече са приключили  Simple Smile


На тях съм се спряла и аз?
Как е качеството? Не само на основния, но и на допълнителните приемници?
С тунери ли са всички?
Аз съм само с един приемник. Качеството е много добро, не зависи от метеорологичните условия. Няма забавяне на картината.

С чиния ли си или през интернет? Ние трябва да сме с чиния, защото с 3 телевизора и нет нямало да бъде добро качеството. Преди време сме били на тях и на Булсатком, казаха, че могат да ползват същите кабели...дали?
Ужасно се колебая, всички бягат от тях, аз да се натреса сама  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 79
Цитат
Аз използвах услугите на оператор бг -  operator.bg  и останах много доволна, спести ми много време и може би и нерви Smile Дори ми изготвиха индивидуална оферта с по-изгодни условия Smile


Честно? За първи път ги чувам, добри ли са

Да, те работят с най-добрите доставчици, само им даваш адреса си, и ти предлагат най-изгодните оферти на пазара.

# 11
  • Мнения: 5 790
Нет 1 - не ги сменям за никой! www.net1.bg

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Още един глас за Виваком.

# 13
  • София
  • Мнения: 44 120
Ако имате в квартала Нет 1  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 596
И аз съм за "НЕТ 1" Стига да имат покритие точно там  Peace
Телевизията е цифрова и ако имате цифрови приемници на телевизорите, не ви трябват допълнително приемници. И цената е една, независимо от броя телевизори. Поне преди беше така. HD каналите също са включени в цената (май имат и някакви платени, ама аз не съм ги включвала, разни HBO-та)
Нета е оптичен, което гарантира по-добро качество. Аз съм в Люлин де, тук мрежата май е нова, но нямам никакви забележки вече повече от 2г. май по едно време предлагаха и безжичен нет, посредством Виваком... Всмисъл към основния пакет, възможност и за флашка...
Обаче казвайте да ви окабеляват преди да сте направили ремонта, че после има дупчене и окабеляване с два кабела  Peace

Общи условия

Активация на акаунт