ВИП BROTHER Образцов дом 2014 - 7

  • 57 074
  • 1 453
  •   1
Отговори
# 1 245
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
От поне 5 сезона не съм гледала ББ.

Но такава излагация, като през този сезон едва ли е имало.

И Вулевици ще си намерят майстора. Хич не ги изкарвайте чак толкоз умни.
Едни провокаторки и манипулаторки.

Искам някой друг да получи мисля, в която да тормози нон-стоп руските "жени".

Кефи ме спокойствието на Камелия Т. И точните й преценки за всички.
Изумява ме Гигова. Толкоз слабо присъствие...
Танас с униформата на готвач е готЕн.  Laughing

Но много ми стана неприятно, когато в конфликта Воче-руската сволач, диванчето беше пълно със сеирджии в т.ч. и Данчето Христова.
Единствен Въргалчето направи блед опит да прекрати скандала. Браво. Но ако Тити беше там, едва ли щеше да позволи тази крамола.
Повторното вкарване на Тачо - пълен фарс.

# 1 246
  • София
  • Мнения: 2 132
Поне двама трябват за мисия с тормоз на миризливките. Или да вкарат още някой "гост" с мисия.

# 1 247
  • Мнения: 9 664
Но ако Тити беше там, едва ли щеше да позволи тази крамола.

Аз не разбрах какво толкова е това превъзнасяне на Папазов? Беше вътре, нищо интересно нямаше с него, порева, излезе...
Скандали имаше и когато Тити беше вътре и той не се е намесвал.

В негова защита и в защита на всички останали ще кажа, че и аз не бих се намесила, в който и да е скандал. Като са толкова прости да се излагат - терен им е даден!  Mr. Green

# 1 248
  • Мнения: 24
расизъм и нетолерантност. това е риалити шоу, а не най-добрия готвач или чистач. аз предпочитам intrigata, пред спагетите. повечето от вас гледат погрешно шоу (свързани с вашите очаквания).

# 1 249
  • Мнения: 24
хора, гледахте ли линдарева как имитираше людмила?

# 1 250
  • Мнения: 8 531
Мисля, че вие, почитателите на Албена, сте подхлъзнати повече от Воче, но  ми се струва, че до края на предаването ще станат явни и някои други лица на Албена Вулева - така както всички бяха в дива истерия и защитаваха преди Воче пред Минчев без да прозрат някои моменти, които сега се видяха - по същия начин ще блесне и Вулева пред публиката, ако остане още малко...
Аз не съм почитателка на Вулева,в тоя формат на никой не съм фен,но в конкретния случай,Воче не успя да се овладее.Вулева е неприятна ,майка и още повече.Воче обаче също ми е много неприятна и лицемерна,от мои собствени наблюдения ,не тук в брадъра.

# 1 251
  • София
  • Мнения: 7 887
хора, гледахте ли линдарева как имитираше людмила?
Да  Laughing много добра беше. Явно момичето има някакъв талант, но не е имало кой да я насочи. Другото е много по лесно...

# 1 252
  • Мнения: 11 569
Я да вкарат бившия мъж на мамаша, да видим пак толкова курназ ли ще бъдат двечките, ама- ха.
Линдарева се справи много добре, браво! Отвътре й йдва.

# 1 253
  • Мнения: 24
хора, гледахте ли линдарева как имитираше людмила?
Да  Laughing много добра беше. Явно момичето има някакъв талант, но не е имало кой да я насочи. Другото е много по лесно...
товa което исках да емфазирам : как всички имаха фън

а драматизма е за  зрителя

# 1 254
  • Мнения: 7 075
Не съм вярвала, че е възможно нивото на това предаване да падне до толкова, мислех, че отдавна са ударили дъното. Неприятно и гнусно ми е да гледам.
Не симпатизирам нито на Вулеви, нито на другата страна. Твърде противни са ми реакциите и на едните, и на другите. Не мога да определя кои са ми по-неприятни и ми е странно, че и след нещата, показани днес хората харесват Албена и й симпатизират.
Най-адекватната реакция според мен е на Уош, не знам как успява да не се обеси ooooh!.

+1000 000 и от мен по темата.  Peace Снощното предаване ми напомняше репортаж от курник, едно неспирно кудкудякане и нищо повече.
 Абе, кво се чудим? То всичко ни е на такъв хал в държавата, та па и Брадъра ли да е като хората?

# 1 255
  • Мнения: 24
Скрит текст:
Не съм вярвала, че е възможно нивото на това предаване да падне до толкова, мислех, че отдавна са ударили дъното. Неприятно и гнусно ми е да гледам.
Не симпатизирам нито на Вулеви, нито на другата страна. Твърде противни са ми реакциите и на едните, и на другите. Не мога да определя кои са ми по-неприятни и ми е странно, че и след нещата, показани днес хората харесват Албена и й симпатизират.
Най-адекватната реакция според мен е на Уош, не знам как успява да не се обеси ooooh!.
+1000 000 и от мен по темата.  Peace Снощното предаване ми напомняше репортаж от курник, едно неспирно кудкудякане и нищо повече.
 Абе, кво се чудим? То всичко ни е на такъв хал в държавата, та па и Брадъра ли да е като хората?

аз пак да попитам: какви са ви очакванията? BB идеал? за какво?

# 1 256
  • Мнения: X
На мен ми е все едно дали дуо Вулеви са морални или не.Нито дали се къпят веднъж на високосна....вонята те си я дишат.
Не ми допада държанието им на селски пръчки.
У Албена няма нищо човешко.И напълно разбираемо при такава "майка".Тя не знае какво у доброта, не знае какво е човешка усмивка, не знае какво е нежност, идея си няма какво е приятелство.
А майката е с вид на типичната руска шаврантия (сори за езика, ама не мога да намеря по-подходяща дума).Една около 60-годишна жена да се държи като изтървана, неадекватна 14-годишна тийнка ми идва в повече.

Не се учудвам, че простотия, кич, фалш и злобна агресия ни заливат на всеки ъгъл.След като масово хората харесват подобно поведение.........и го имитират.

Цитат
Въпросната Албена е изключително нечистоплътно същество, както отвън така и отвътре. Наизустила няколко дълги фрази от времената, в които се е правила на водеща и с тях си е останала, изговаря ги по един и същи монотонен начин, който опиянява бездруго простоватите й почитатели и те изпадат в захлас . Изключително еднообразен изказ, което говори за нисък интелект, а трагедията е, че е съчетан с  тотална липса на чувство за хумор. Единственото което притежава е наглост и се откроява само с еднообразието на мисловната си  дейност, и прекомерното  си озлобление към остатъка от света.  Човек с изключително ниско самочувствие, опитващ се да го покрие с  с безпардонно поведение, за жалост неуспешно. Пластичните операции не могат да  направят един човек красив, когато той е грозен отвътре.
+ 1000 !!! 
Абсолютно точен "портрет" на Албена!       bouquet


# 1 257
  • Мнения: 9 664
Албена....не знае какво у доброта, не знае какво е човешка усмивка, не знае какво е нежност, идея си няма какво е приятелство.

 Joy Joy Joy  Лично ли я познаваш?

Какви са тези глупости с "приятелства" в къщата! Приятелствата се градят с години. Wink

Аз мога да ви посоча двама души. Единият ще каже, че съм най-невероятния приятел на света, другия ще ме нарече с най-обидните думи.
Е, знам ли аз какво е приятелство и мога ли да бъда приятел?  newsm78

# 1 258
  • Мнения: 6 301
Аз пък харесвах Албена в този формат /не визуално естествено/ до момента, в който влезе майка и. След влизането на мамаша няколко дни стоеше стъписана и неадекватна, даже ми беше жал за нея. И-и-и вече е същата като майка си - проста и невъзпитана. Воче също не харесвам, заради истеричните и изблици и невъзможността и да игнорира двете простачки.

# 1 259
  • Мнения: 334
 Не мога да разбера какво ви харесва в тази сдухана мрънкаща позьорка Кали? Тя е толкова ужасяващо скучна и досадна, че чак вечно угрижената и физиономия вече ми стана противна. Първо, тя нищо весело и забавно не казва и не прави. Второ, само мрънка и дудне като свекърва след всеки и за всичко. Подмазва се на баба ви Данче по един много селски тертип, наричайки я "моята майка"  Sick Вечно с метла, с парцал, върви след всеки да го шпионира и контролира, кой колко изял, на кой какво му се подавало от гащите. Тотална досадница и правеща се на страшната домакиня. Друго не показва, явно и няма какво. Пълна смешница беше, когато престана да говори и тръгна с косата пред лицето, когато я обявиха за нечистоплътна. Много се връзва, и после се чуди защо я провокират. Такива елементарни хорица като нея без чувство за хумор и с големи претенции за перфектност в някакво отношение винаги са трън в очите на другите и биват осмивани.

Общи условия

Активация на акаунт