Номинации - проучване

  • 42 521
  • 1 314
  •   1
Отговори
# 1 245
  • Мнения: 2 658
Сетих се да питам нещо. Самономинирането противоречи ли на правилата?
Би било интересно. Laughing

# 1 246
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
При положение, че прекарваме време във форума всеки ден, приказки от рода на "Не ми е важно" звучат доста недостоверно. Естествено, че всеки го интересува какво мислят за него хората, с които общува- малко или много, това вече е индивидуално.

# 1 247
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Хем боли, хем сърби <--- Заповядайте  Hug

# 1 248
  • Мнения: 396
Много е смешно и жалко сам да се пишеш навсякъде.не е въпроса как изглеждаш в своите очи , а как те виждат другите.Направо е глупаво , че Лиляна пуска теми , в които сама се споменава поне 3-4 пъти!
Явно има извратена нужда да я мразят
Миналата година имаше 100 пъти по-добри номинации

# 1 249
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Явно има извратена нужда да я мразят...
По-явно е, че ти не разбираш как се правят темите за гласуване. Но и неразбралите имат право да станат за смях.
Жалко било, жалки са напъните да се покаже мисъл там, където липсва.

# 1 250
  • Мнения: 13 067
Аз говоря само за себе си, може би номинираните в категории за качества или липса на такива е по- сериозно, ама мен са ме номинирали само за външен вид, каква заслуга имам, тя е на майка и татко:)
Шегувам се, разбира се, приятно е да те оценят, но освен почесване на егото какво толкова носи победата. Ще мине до седмица и всичко ще се забрави.

# 1 251
  • Мнения: 15 107
Такава жена като теб не се забравя лесно.

# 1 252
  • Мнения: 396
...
Явно има извратена нужда да я мразят...
По-явно е, че ти не разбираш как се правят темите за гласуване. Но и неразбралите имат право да станат за смях.
Жалко било, жалки са напъните да се покаже мисъл там, където липсва.

Може да не разбирам , но миналата година всичко беше събрано , не на 100 теми разхвърляно.И да мисля , че е жалко сам да се пишеш , трябва трети човек да прави анкетата , неможе за цяла година само ТИ всевиждащата и всезанаещата да ни се навираш в очите и на края.то я явно ,че ако има тема за -кой мразите , кой ви дразни ти ще счупиш рейтинга  Laughing

О и да скарай ми се за неправилния израз моля те , че много обичаш да се правиш на високо интелигентна.аз може да съм проста , но предпочитам да имам 2 приятели , а не 100врагове като теб  Wink

Жаклин , няма предвид хората , които са номинирани ,а това , че Лиляна в едната тема се е писала 4 пъти!

# 1 253
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
А, Джаки, красотата е съвкупност от обвивка и съдържимо, иначе много са тези с добро наследство от мама и тати Hug.

# 1 254
  • Пловдив
  • Мнения: 23 935
Много е смешно и жалко сам да се пишеш навсякъде.не е въпроса как изглеждаш в своите очи , а как те виждат другите.Направо е глупаво , че Лиляна пуска теми , в които сама се споменава поне 3-4 пъти!
Явно има извратена нужда да я мразят
Миналата година имаше 100 пъти по-добри номинации
Добре, ти къде беше когато една седмица тук номинирахме и обсъждахме категории?!?!?!? Лиляна се пуска себе си, защото ние, ДРУГИТЕ сме я номинирали. Не си ги измисля сама.

# 1 255
  • Мнения: 19 317
Много е смешно и жалко сам да се пишеш навсякъде.не е въпроса как изглеждаш в своите очи , а как те виждат другите...

А, познай кой е бил първият, (само)номиниран за член на Френската академия, основана от кардинал Ришельо  Laughing

# 1 256
  • Мнения: 2 658
А, Джаки, красотата е съвкупност от обвивка и съдържимо, иначе много са тези с добро наследство от мама и тати Hug.

Точно така, Джой.

# 1 257
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
...
Може да не разбирам , но миналата година всичко беше събрано , не на 100 теми разхвърляно.....
Моля?
Миналата година даже бяха повече темите за гласуване, ако не греша. Да, номинационната тема е една, тази година също е така. Но и сега и миналата, и по-миналата, и по-по-миналата и т.н. минали години все са били отделни темите за гласуване във всяка категория. Но разбирам, че много държиш да покажеш колко си заблудена.

....
О и да скарай ми се за неправилния израз моля те , че много обичаш да се правиш на високо интелигентна.аз може да съм проста , но предпочитам да имам 2 приятели , а не 100врагове като теб  Wink...
Е, щом ми се молиш, ще ти кажа, че не може не се пише слято като теб:
... неможе за цяла година ...

# 1 258
  • Мнения: 2 658
В темата за номинации никой не беше се самопредложил за нещо. Затова попитах за подобна възможност.
Щях да се кандидатирам за хубавица. Simple Smile

# 1 259
  • Мнения: 396

Добре, ти къде беше когато една седмица тук номинирахме и обсъждахме категории?!?!?!? Лиляна се пуска себе си, защото ние, ДРУГИТЕ сме я номинирали. Не си ги измисля сама.
В семейни отношения решавах дали ще простя изневяра  Mr. Green
И все пак съм на мнение, че темата трябваше да се направи от друг човек , който няма пряка номинация в темите.миналата година , кой я прави newsm78

Общи условия

Активация на акаунт