Пазаруване от Китай - проследяване и превоз на поръчките - 5

  • 64 380
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 752
Мерси за бързия отговор. Явно е непроследим.   bouquet

# 736
  • Мнения: 2
Здравейте, когато си проверявам пратката ми показва този надпис: In Customs-Control warehouse

Какво ще рече това, че се проверява на митницата или че трябва да отида да си я взема от там?
Пратката е часовник за 5 долара. Заслужава ли си да се ходи до митница и до коя митница трябва.

Благодаря ви Simple Smile

# 737
  • Мнения: 2 600
Здравейте, когато си проверявам пратката ми показва този надпис: In Customs-Control warehouse

Какво ще рече това, че се проверява на митницата или че трябва да отида да си я взема от там?
Пратката е часовник за 5 долара. Заслужава ли си да се ходи до митница и до коя митница трябва.

Благодаря ви Simple Smile

Щом го пише на английски, значи е още на тяхната митница. Ако е в България вече, ще се вижда на сайта на БГ пощите и ще пише на български

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 9 748
Пак да  помоля някой да пусне нова тема   bouquet

# 739
  • Мнения: 2
Здравейте на всички!
Имам направена поръчка на 25 януари (тогава се води, че пратката е обработена и пусната в китайската поща) от DealsMachine, но все още нямам получено известие за въпросната поръчка.
Имам даден проследяващ номер CH14220889178591, но след проверка в няколко проследяващи сайта ми изписва, че номерът е невалиден.
В поръчката пише, че се праща през шведски пощи и дори са ми снимали самата пратка как изглежда (името и адресът се виждат). Има ли повод за притеснения или в скоро време трябва да пристигне?

# 740
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 864
Здравейте на всички!
Имам направена поръчка на 25 януари (тогава се води, че пратката е обработена и пусната в китайската поща) от DealsMachine, но все още нямам получено известие за въпросната поръчка.
Имам даден проследяващ номер CH14220889178591, но след проверка в няколко проследяващи сайта ми изписва, че номерът е невалиден.
В поръчката пише, че се праща през шведски пощи и дори са ми снимали самата пратка как изглежда (името и адресът се виждат). Има ли повод за притеснения или в скоро време трябва да пристигне?


Не мисля,че има проблем. Просто пътува без номер. Следите си срока и чакате  Peace

# 741
# 742
  • Мнения: 2
Здравейте,от проследяващите номера на последните ми две пратки разбрах,че повече от месец са на летище София.Какво трябва да направя ,за да си ги получа?    Благодаря за отговора.

# 743
  • Мнения: 3
Здравейте, имам голямо затруднение с една пратка от 11.03. Номерът който ми даде продавача не съдържа букви, а само 13 цифри-5100055914935. Опитах да я проследя тук- track.yw56.com.cn/zh-CN/ и ми изписва, че пратката е в България от миналия месец, но не съм я получила в пощата до днешна дата. Опитах да я проследя в българските пощи, но съответно с този номер няма как да стане. Помолих продавача да ми даде друг номер, но той ми прати същия линк и каза да проверя там. Обясних, че с този номер не мога да проследя в нашите пощи, но той си знае неговото. По-големият проблем е, че изпуснах срока и поръчката се води завършена автоматично. Кажете ми моля, какво да правя сега? Thinking

П.С.: Имам още няколко пратки, които чакам от дълго време. Едната е с номер- YC596927486YW. Когато се опитам да я проследя в българските пощи ми излиза "Пратката не подлежи на проследяване. Проследява се само препоръчана пратка."
Другата е с номер OGYA81744ZGYW.  Какво правя аз в този момент?

Последна редакция: ср, 29 апр 2015, 21:04 от Кремена Н.

# 744
  • у нас
  • Мнения: 5 731
Задавайте въпросите в новата тема!

# 745
  • sofia
  • Мнения: 2 261
Здравейте,

За първи път имам поръчка от китайски сайт (Али) и вече близо 2 месеца чакам (шипнта е на 23.03) - голямо разочарование - сигурно няма да повторя. Sad
Тракинг номерът ми е този: RL083895401CN
Не ми излиза никаква информация, освен че последно на 02.04 е била в Пекин...Пробвах няколко тракинг сайта, но нищо не излиза или аз не правя нещо като хората. Моля за помощ - някой да провери номерчето дали му излиза някакво текущо местоположение на пратката?

Много мерси предварително!  bouquet

# 746
  • Мнения: 2 600
На сума ти народ мартенските поръчки се бавят, а вече пристигат поръчки от април и май.

# 747
  • Мнения: 143
Здравейте
Пратката ми е с номер RN620913493CN, поръчана е началото на март , но в сайтовете за проследяване не излиза никаква информация, моля за помощ от по-компетентните.

# 748
  • Мнения: 4 708
Здравейте
Пратката ми е с номер RN620913493CN, поръчана е началото на март , но в сайтовете за проследяване не излиза никаква информация, моля за помощ от по-компетентните.
Непроследим номер.

# 749
  • Мнения: 143
Благодаря много

Общи условия

Активация на акаунт