Ваканционно селище "Лозенец"

  • 7 729
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 255
тел.: 0550 57 272
тел./факс: 0550 57 273
GSM: 0887 468 911

ваканционно селище Лозенец

# 16
  • София
  • Мнения: 469

Аз макар,че съм си от морето лятото пак по плажовете скиторя с детето по почивки.Миналото лято,реших именно в Лозенец да отида,рових из нета да си намеря някое местенце,което да ми хареса и се спрях на това
http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2128

Очудващо за мен, беше просто приказно...Тази година август с малката сме пак там на женска почивка
Близко ли е до плажа? А някакви миналогодишни цени можеш ли да споделиш.

# 17
  • Мнения: 4 733

Аз макар,че съм си от морето лятото пак по плажовете скиторя с детето по почивки.Миналото лято,реших именно в Лозенец да отида,рових из нета да си намеря някое местенце,което да ми хареса и се спрях на това
http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2128

Очудващо за мен, беше просто приказно...Тази година август с малката сме пак там на женска почивка
Близко ли е до плажа? А някакви миналогодишни цени можеш ли да споделиш.
Не е на първа линия хотела,но вътре има два басейна-един по-плитък за децата и един за възрастните+ шезлонги и аз да ти кажа предпочитах там да се печем,че на плажа бяха наблъскали само платени чадъри и беше супер пренаселено. За цените ще те излъжа..бяхме с малката в двойна стая( даже мисля,че на снимката е точно нашата стая),30-35 лв ако не се лъжа като в това влизаше закуска на блок-маса. Ако си решила да ходиш там няма да сбъркаш ако се спреш точно на този хотел,а пък може август да се засечем:)

# 18
  • Мнения: 523
ВЯРА - БЛАГОДАРЯ Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 469

Аз макар,че съм си от морето лятото пак по плажовете скиторя с детето по почивки.Миналото лято,реших именно в Лозенец да отида,рових из нета да си намеря някое местенце,което да ми хареса и се спрях на това
http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2128

Очудващо за мен, беше просто приказно...Тази година август с малката сме пак там на женска почивка
Близко ли е до плажа? А някакви миналогодишни цени можеш ли да споделиш.








Телефони на самия хотел имаш ли. Ако можеш напиши ми ги, за да разбера колко излиза апартамента.
А, с храната как стои въпроса.
благодаря ти.

# 20
  • Мнения: 4 733

Аз макар,че съм си от морето лятото пак по плажовете скиторя с детето по почивки.Миналото лято,реших именно в Лозенец да отида,рових из нета да си намеря някое местенце,което да ми хареса и се спрях на това
http://www.journey.bg/hotels/hotel.php?hotel=2128

Очудващо за мен, беше просто приказно...Тази година август с малката сме пак там на женска почивка
Близко ли е до плажа? А някакви миналогодишни цени можеш ли да споделиш.








Телефони на самия хотел имаш ли. Ако можеш напиши ми ги, за да разбера колко излиза апартамента.
А, с храната как стои въпроса.
благодаря ти.


Лозенец 8277, Х-л Мерлин, тел. 056840783
Храната, долу в ресторанта( този от снимките е, направо е приказен )на свободна консумация може да се храните,но никой не ви задължава да ядете там,може другаде по други хотели или ресторанти. Държа да отбележа,че на снимките на хотела в сайта сигурно виждаш едни къщички...те са едно и дву-фамилни,ние с малката като ходихме си взехме стая от самия хотел,но ми правеше впечатление,че тези къщички са наети предимно от хора с деца,в смисъл че разполагаш с повече пространство.

# 21
  • София
  • Мнения: 469
Благодаря ти Касиди.
Аз се интересувам точно от къщичките и ако са приемливи цените може би ще се ориентираме към този хотел.
С две деца сме и предполагам, че ще се чувстват добре.

# 22
  • Мнения: 4 733
Благодаря ти Касиди.
Аз се интересувам точно от къщичките и ако са приемливи цените може би ще се ориентираме към този хотел.
С две деца сме и предполагам, че ще се чувстват добре.
Ами да ти кажа каквото знам,има си вътре мисля две стаи в еднофамилните,нещо като холче и спалня,в хола имаше някакъв диван който се разтяга,хладилник и телевизор.Абе хубаво е,даже си спомням,че май къщичките излизаха по евтино от стаите в апартамента.Виж,няма да съжаляваш! Мое мнение,но аз за първи път открих нещо по итернет от което съм очарована

# 23
  • Мнения: 2 108
да се включа и аз без да съм спала в този хотел дето Касиди ти е препоръчала, но го посетих минавайки.... пуснаха ни да влезем и да го разгледаме-направи ми много добро впечатление. Чисто и кокетно.
малко май е далеч от плажа-поне доколкото аз се ориентирах в самото селище Лозенец, защото както казах минавайки от там го разгледахме... извинете ме ако бъркам ако не държите на  плажа обаче е много хубаво.

# 24
  • Мнения: 4 733
да се включа и аз без да съм спала в този хотел дето Касиди ти е препоръчала, но го посетих минавайки.... пуснаха ни да влезем и да го разгледаме-направи ми много добро впечатление. Чисто и кокетно.
малко май е далеч от плажа-поне доколкото аз се ориентирах в самото селище Лозенец, защото както казах минавайки от там го разгледахме... извинете ме ако бъркам ако не държите на  плажа обаче е много хубаво.
Да и аз казах,че не е на първа линия,но всичко останало е екстра

# 25
  • Мнения: 2 255
http://slozenec.hit.bg/karta.html

ето карта на с.Лозенец - който иска да се ориентира малко кое къде се намира по адреса  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт