Вашето отношение към небръснатите подмишници....

  • 29 561
  • 483
  •   1
Отговори
# 45
Какво мислите за това, особено при жените?  newsm78

Честно казано, рядко май се срещат жени с "храсти" под мишниците, може би изключение правят жените 45+ год. Или поне аз не съм виждала и Слава Богу.  ooooh!

Но, например, жената на бившия ми шеф така и си ходеше, окосмена.....а беше най-много на 33 год.  Rolling Eyes


# 46
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Личен изборда ама не .Преставяш ли си лято,жега ти в градски транспорт и до теб мома с небръсната мишница че и се хванала горе,мишника и да взима въздух #Crazy #Crazy #Crazy

# 47
  • Мнения: 3 932
Гадна, гнусна и нехигиенична работа, освен ако жената (мъжът) не е с натуралистични наклонности, имах приятелка, на която приятелят беше натуралист, та не и даваше да се обезкосмява никъде  #Crazy, но слава богу тя го поцивилизова в доста голяма степен...

# 48
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
 Sick Sick Sick Sick
Особено за лятото ,направо е неприемливо/меко казано Mr. Green/

# 49
  • Мнения: 1 629
Много гнусно, подкрепям, а и като си представя/въображението в случая е кофти работа, ей/ какви неща се събират по космите през лятото, малии Sick

# 50
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не е приятна гледка.  Tired

# 51
  • Мнения: 6 904
Както и щях да падна,като една позната ми каза,че не използва интимни сапуни никога,само с вода се мие Shocked Shocked ShockedАз направо се втрещих,в кой век живееме,та само с вода ще се мие ме и ще ходиме космати-пълен ужас Shocked
Въх, и аз не ползвам интимен сапун Shocked Ама съм родена миналия век, стари навици са ми това, простено ли ми е?

# 52
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Sick Що така правите бе, що ми говорите такива безобразия!! Космалак под мишницата... Бъррр... Вече не били модерни плитки по косата, явно модата е преминала в плитки под мишницата?!

# 53
  • Мнения: 6 164
 Sick за при жените и  Sick за при мъжете...

# 54
  • Мнения: 585
Ужасно е това.
Как ти хрумна въобще такава тема  ooooh!

# 55
  • Мнения: 1 202
Като видя такъв човек и си мисля-той няма ли хигиенни навици?Толкова лош аромат се носи от необръснати подмишници а за космите как изглеждат не искам да пиша ! newsm50

# 56
  • София
  • Мнения: 2 044
Както и щях да падна,като една позната ми каза,че не използва интимни сапуни никога,само с вода се мие Shocked Shocked ShockedАз направо се втрещих,в кой век живееме,та само с вода ще се мие ме и ще ходиме космати-пълен ужас Shocked
Въх, и аз не ползвам интимен сапун Shocked Ама съм родена миналия век, стари навици са ми това, простено ли ми е?
Само не знам защо го приемате лично?Лично мое мнение ,че е нехигиенично и отживелица,да се използва само вода,при положение,че има толкова интимнни сапуни,които не нарушават баланса,ами напротив.А  по въпроса с космите,жена с косми под мишниците е в състояние да ме отврати жестоко Sick Sick SickВсе пак всеки има право на лично мнение  Grinning

# 57
  • София
  • Мнения: 2 044

Спокойно можеш да паднеш още веднъж Mr. Green Аз също не използвам интимни сапуни, защото всички гинеколози, с които съм говорила, ги отричат, и препоръчват миене само с вода. Така че не ми говори в кой век живеем, защото твърдението ти е смехотворно.
Относно окосмяването под мишниците, това е личен избор на всяка жена дали ще го премахва или ще си го отглежда. Има 100 неща, които могат да ме отвратят в една жена, преди да стигна до космите под мишниците й. Въобще мисля, че прекалено много се фокусираме върху проблема с космите; няма нужда да мислим по половин ден само за космалаци.
Цитат
Само не разбрах кое мое твърдение е смехотворно???

# 58
  • София
  • Мнения: 4 423
Ползването на интимни сапуни не на всеки действа по един и същи начин, на мен са ми казвали лекари, че не са много препоръчителни, но това е личен избор!
За космите  Sick, но да не забравяме за това, че има мъже, които не разрешават премахването на косми, защото се възбуждат от тях ( жив пример е една моя позната, но това не я прави нечистоплътна, мие се по два пъти на ден, но не си маха космите никъде - не мога да я разбера, но не я осъждам).

# 59
  • Мнения: 3 248
Моето мнение е малко крайно. Според мен една жена трябва да има косми само по косата, миглите и веждите! Peace Естествено не искам да ангажирам никого с него!
Сякаш никога няма да забравя миналото или по-миналото лято...возя си се аз в автобуса и се качва една страхотна жена, супер поддържана, с хубаво тяло, в лицето като кукла............като понечи обаче да се хване за дръжката (горната) и като се показаха едни черни храсти из под мишниците, чак се стреснах! #Crazy #Crazy #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт