Ebay 94

  • 50 952
  • 751
  •   1
Отговори
# 180
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 758
Опитвам се да разгледам ботушите и първоначално ми дава опция да избера №6,5, а като продължа сортирането по цвят, материал и т.н тази опция изчезва и остават само кръглите номера-6,7 и т.н. Къде бъркам?

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 10:01 от elliee

# 181
  • Мнения: 778
Опитвам се да разгледам ботушите и първоначално ми дава опция да избера №6,5, а като продължа сортирането по цвят, материал и т.н тази опция изчезва и остават само кръглите номера-6,7 и т.н. Къде бъркам?

Не от всички цветове има този номер

# 182
  • Luxemburg
  • Мнения: 1 707
От къде можеше да се изпрати снимка на продавач? От няколко места пробвам но няма опция да се прикачи, а линковете които му пращам (snimka.bg) може би не може да ги види (Китай).
Днес опитах да отворя кейс за неполучена стока (30 дни след направена поръчка) и се получи отново изпращане на request до продавача (явно може след изтичане на 30 дни да се пусне кейс/запитване). Появи се и в таблицата. Предполагам че като се попълни че си искаш стоката, се изпраща запитване, а не се отваря кейс. Но при попълването на опцията че искам рефанд за неотговаряща на описанието стока не ми отвори нищо и никъде не се отбеляза, а само получих на мейла съобщение че е изпратено запитване до продавача който трябва да ми отговори до 10 дни. Ще видим какво ще последва тогава. Интересно кога ли може да се пусне като кейс? Много объркано са го направили и инфо липсва в хелпа.

Последна редакция: ср, 26 ное 2014, 11:29 от ronicat

# 183
  • Мнения: 496
Май ще имам проблем с някои пратки ooooh! Последно- какъв е сега срокът за диспут? До 30 дни след предвидената крайна дата за доставка?

# 184
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Май ще имам проблем с някои пратки ooooh! Последно- какъв е сега срокът за диспут? До 30 дни след предвидената крайна дата за доставка?

Да, може и на 25-тия ден да го пуснеш.

# 185
  • Мнения: 496
Да, може и на 25-тия ден да го пуснеш.

Горгона  Heart Eyes
Аз в paypal обикновено ги пускам, за там също ли важи този срок?

 

# 186
  • Мнения: 125
ronicat, request се води първите 8 дни. По новите правила тези 8 дни се дават, за да могат продавачът и купувачът сами да се разберат и ако постигнат съгласие в рамките на този срок, в акаунтите им не се регистрира кейс. След изтичането на тези 8 дни, рикуестът става кейс и можеш да поискаш съдействие от Ибей.

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 4 533
Да, може и на 25-тия ден да го пуснеш.

Горгона  Heart Eyes
Аз в paypal обикновено ги пускам, за там също ли важи този срок?

Честно казано, не мога да дам конкретен отговор, защото пък аз винаги в ebay ги пускам.Погледни общите условия на ПП дали нямат някакив промени, скоро пращаха някакъв User Agreement, но не го четох задълбочено.. Embarassed





Aia'
, добре завърнала се  Hug

# 188
  • Мнения: 496
Честно казано, не мога да дам конкретен отговор, защото пък аз винаги в ebay ги пускам.Погледни общите условия на ПП дали нямат някакив промени, скоро пращаха някакъв User Agreement, но не го четох задълбочено.. Embarassed

Мерси  Hug Ще прегледам, предвид "перфектният" ми английски, дано разбера нещо  Embarassed

# 189
  • Мнения: 125
Anik@, в ПП - 45 дни от датата на плащане.

Благодаря, Горгона  Hug

# 190
  • Мнения: 496
Anik@, в ПП - 45 дни от датата на плащане.

Благодаря, Aia'     bouquet
И
Скрит текст:
не ни изоставяй пак за толкова дълго време  Hug

# 191
  • Мнения: 104
Здравейте! На 23-ти този месец потребител с нулев рейтинг 'купи' артикул от мен. Подсетих го вчера да плати, никакъв отговор. Какво да правя от тука нататък?

# 192
  • София
  • Мнения: 9 850
Колко дни пише в обявата, че има срок купувача да плати? До момента са минали 3 работни дни. Изчакай до петък и пусни кейс за неплатена стока.

# 193
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Добре де , а възможно ли е пратката за която писах в пост #158 с номер CL927972137DE да изчезне?

Влязла е на 22.11, а от днес е на митница  Peace

# 194
  • Мнения: 104
Как се проверява срока, в който трябва да плати купувача? И как се пуска кейс? Питам, защото съм нов в Ибей Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт