Ново правителство - епизод 3

  • 95 418
  • 2 140
  •   1
Отговори
# 1 395
  • Мнения: 14 478
Мдаа. Така каза. Щото ще има кабинет " Борисов 3" и той ще е най-стабилен. Без патерици и инвалидни колички.
 Laughing
За ББ 3  патерици и инвалидни колички няма да стигнат. Ще трябва носилка и CPR.

# 1 396
  • Мнения: X
Защо не се хванат да променят Конституцията и да се приключва с тези избори? На 10-15 години едни избори стигат за парлама. То се видя, че файда от избори няма и само пари се харчат. Да си управляват там, който иска да им се радва, който не иска да ги търпи и да се надява, останалите и без това сгъват багажа или вече са го преместили.

# 1 397
  • София
  • Мнения: 5 499
Мдаа. Така каза. Щото ще има кабинет " Борисов 3" и той ще е най-стабилен. Без патерици и инвалидни колички.
 Laughing

 Peace Мда. Хората доста поумняха и най-накрая започнаха да проумяват разни неща. Ей сега си говорих с един таксиметров шофьор по темата, а таксиметровите шофьори "знаят всичко за всички". Най-накрая на българския народ започва да му влиза в главата, че политиците са еманация на народа. И че ако народа е калпав, то най-малкият му проблем са калпавите му политици...

# 1 398
  • Мнения: X

 Peace Мда. Хората доста поумняха и най-накрая започнаха да проумяват разни неща. Ей сега си говорих с един таксиметров шофьор по темата, а таксиметровите шофьори "знаят всичко за всички". Най-накрая на българския народ започва да му влиза в главата, че политиците са еманация на народа. И че ако народа е калпав, то най-малкият му проблем са калпавите му политици...

Както се казваше "Аз съм прост, и вие сте прости, ще се разберем.".  Tired

# 1 399
  • София
  • Мнения: 5 499

 Peace Мда. Хората доста поумняха и най-накрая започнаха да проумяват разни неща. Ей сега си говорих с един таксиметров шофьор по темата, а таксиметровите шофьори "знаят всичко за всички". Най-накрая на българския народ започва да му влиза в главата, че политиците са еманация на народа. И че ако народа е калпав, то най-малкият му проблем са калпавите му политици...

Както се казваше "Аз съм прост, и вие сте прости, ще се разберем.".  Tired

Ако не си забелязала, светът се състои от много нули и съвсем малко единици. Ти и аз сме от нулите, за общо съжаление...да не си помислиш нещо де. Peace

# 1 400
  • Мнения: 8 533
Да бе, унизили го. Ама друг път!
Точно когато всички говореха, че е станал видимо по-диалогичен, компромисен и екипен, само в рамките на 48 часа, между болничната стая и кабинета в МС уволни , назначи, разпредели, поиска и получи оставки, прие и разписа други, влетя в парламента, наби канчетата на партньорите и излезе през парадния вход.



Нямаше друг избор.Трябваше да го направи.Нито е станал по диалогичен ,нито се е променил.Сменил само тактиката ,но и това не издържа дълго

# 1 401
  • Мнения: 6 676
Мдаа. Така каза. Щото ще има кабинет " Борисов 3" и той ще е най-стабилен. Без патерици и инвалидни колички.
 Laughing

 Peace Мда. Хората доста поумняха и най-накрая започнаха да проумяват разни неща. Ей сега си говорих с един таксиметров шофьор по темата, а таксиметровите шофьори "знаят всичко за всички". Най-накрая на българския народ започва да му влиза в главата, че политиците са еманация на народа. И че ако народа е калпав, то най-малкият му проблем са калпавите му политици...

Това е голямо "прозрение" на шофьора.Да не би политиците да ги спускат извънземните?

Има една политическа линия, която се следва от всички.И няма значение премиерът дали се казва Боко, Цоко, Местан и пр.

# 1 402
  • Мнения: 1 479
WIKILEAKS: БОЙКО БОРИСОВ – МАЩАБНА КОНТРАБАНДА НА АМФЕТАМИНИ И ЗАВИСИМОСТ ОТ ЛУКОЙЛ
http://blagoevgrad-news.com/wikileaks-%D0%B1%D0%BE%D0%B9%D0%BA%D … 0%B0%D0%BD%D0%B4/

# 1 403
  • Мнения: 2 055
От горния линк:

"Месец по-късно, в началото на май 2008, бившият шеф на НСС ген. Атанас Атанасов хвърли бомба с твърдението, че фармацевтична компания в Дупница произвежда нелегално синтетична дрога, която се изнася за арабските страни, а приходите пълнят червените партийни каси. В Дупница е заводът „Актавис”, собственост на исландския милиардер със спорна репутация Тор Бьорголфсон, който е и съдружник на Цветелина Бориславова в СИБАНК. Ген. Атанасов тогава заяви, че в МВР има данни за метамфетаминовия трафик, по които не се работи и обеща по-подробни разкрития „Когато му дойде времето”.

 Joy

Знаех си аз, че само Лабораторията може да ме осветли в Истината! Само трябва да почакам да дойде времето!

# 1 404
  • Мнения: 147
Покрай мен започват да се появяват хора с носталгия по кабинета Орешарски. Казват ми знаеш ли въпреки всичките им минуси по-добре управляваха от сегашните. Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 мар 2015, 22:33 от happy_2013

# 1 405
  • Мнения: X
Е то Мики Маус да сложиш ще управлява по-добре.

# 1 406
  • София
  • Мнения: 5 499
Покрай мен започва да се появяват хора с носталгия по кабинета Орешарски. Казват ми знаеш ли въпреки всичките им минуси по-добре управляваха от сегашните. Simple Smile

Нещо по-конкретно може ли? По какво съдят, че предишните са управлявали по-добре от сегашните?

# 1 407
  • Мнения: 147
Ами казват че въпреки много им кусури и протестите, че поне егото на Орешарски е било по-малко от това на ББ. Намират го за по-начетен и интелигентен, макар и да му липсва достатъчно увереност за да е добър политик. Не им харесват самоизтъкващи се политици. Не им харесват и повечето промени в законите в последните месеци. Казват и че тогава народът е бил по-единен.

# 1 408
  • София
  • Мнения: 5 499
Ами казват че въпреки много им кусури и протестите, че поне егото на Орешарски е било по-малко от това на ББ. Намират го за по-начетен и интелигентен, макар и да му липсва достатъчно увереност за да е добър политик. Не им харесват самоизтъкващи се политици. Не им харесват и повечето промени в законите в последните месеци. Казват и че тогава народът е бил по-единен.

Странно заключение за единния народ на база на продължителните протести, които съпровождаха правителството на Орешарски. После...какво общо има егото на даден ръководител с неговата работа? Аз съм имала шефове с голямо его, но страхотни професионалисти. Колкото до самият Орешарски, не знам колко начетен са го намерили при оскъдните интервюта, които даваше. Та той се кри като мишка през цялото време...Нещо ми се струва съмнително това, което пишеш...лично мнение, разбира се.

За кои закони иде реч, че не одобряват?

# 1 409
  • Мнения: 147
Наистина 2013 и първите месеци на 2014 имаше някаква магичност във въздуха. Виждах го у хората, имаха пламък надежда. Иронията е, че като падна правителството и дойдоха следващите се усетиха, че промените трябва да се случват отвътре навън, от индивида към обществото. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт