Малко помощ и за мен...

  • 6 713
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 24
Здравейте! Имам нужда от повечко мнения за едно име - Никлаус. Очертава се по Никулден да се появи бебчо, но имена като Никола, Николай не ги харесвам, а и наистина ми се иска да е нещо, което прави впечатление, различно е, а и кратката версия е Ник, което е не толкова странно. Много ми харесва как звучи. Вие какво мислите... ?  newsm78 Flutter

# 1
  • Мнения: 291
Звучи ми малко като Санта Клаус  Laughing, не ми допада, но пък нали е важно на вас да ви се хареса. Ако искаш по- нестандартно, какво ще кажеш за Никалас?

Последна редакция: ср, 12 ное 2014, 23:57 от Тинта

# 2
  • Мнения: 351
На мен пък ми звучи като щраус  Mr. Green определено не ми харесва. По-добре Николас!

# 3
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
И не забравяй - това момче един ден ще си дава име и фамилия и на дете , и на жена.
Преценявайте как звучи - Ричард Груевци има толкова много вече.
Никола. Какво му е? Силно, мъжко име, заредено име  Heart Eyes
Твоят вариант не ми харесва.

# 4
  • Мнения: 505
Аз за първи път го чувам това име и не знам от къде идва. Малко ми е странно. Защо не го кръстиш само Ник?

# 5
  • Мнения: 8 919
Определено ще прави впечатление. На мен лично - недобро, съжалявам.
Направо ми прилича на пързалка темата.

# 6
  • Мнения: 27
На мен ми звучи скандинавско, от къде произхожда? Не бих го използвала, ако не ви харесват Никола и Николай може да изберете друго име, което не е обвързано с Никулден.

# 7
  • Мнения: 643
Веднага се сещам за Клаус ,един от  вампирите от сериала дневниците на вампира  Peace да не си почерпила от там вдъхновение ?

# 8
  • Мнения: 6 833
Не ми харесва името. Имай предвид, че е малко трудно за изговаряне, често ще питат как се пише и ще го грешат. Мисля, че детето ще търпи подигравки и ще му измислят прякори в училище.

# 9
  • Мнения: 503
Или уважаваш даден празник и го почиташ,или НЕ и не се гавриш с него,съжалявам!!! Името е странно,помислете за детето... Naughty (на мен ми звучи,като Мики Маус)

# 10
  • Мнения: 1 091
Първото за което се сетих,като го прочетох  е Санта Клаус.Като гледам не само на мен.Звучи ми и на нещо гръцко Thinking
Никола страшно много ми харесва за име.Но може просто Ник след като ти харесва най-много.
Аз не бих си кръстила детето с име,което не ми харесва,само защото е родено на празник. Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 381
И на мен ми се вижда странно името и като си го представя с българско презиме и фамилия отзад - съвсем ooooh! А, живот и здраве, някой ден децата му как ще се казват - "Никлаусов/ва"? Нико е приемлив вариант, щом не харесвате Никола и Николай.  Peace

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Не бих си кръстила детето така.
Звучи ми кофти, освен това ще е и безумна комбинацията от това име и която и да е българска фамилия, все пак е добре да се мисли и как името се връзва с бащиното име и фамилия.

# 13
  • Мнения: 3 031
Звучи ми като сгрешено име, измислено. Клаус с Ни отпред. Или неправилно написан Николас.
Не бих си кръстила така детето в никакъв случай.

# 14
  • Мнения: 172
Всеки сам избира какво име да даде на детето си. Ако наистина ти харесва това име, го кръсти така. На мен лично също не ми допада това име. Звучи ми по-добре просто Ник или Николас. Аз също не предпочитам традиционни български имена за моето дете (като напр. не бих си кръстила детето Иван, Петър, Димитър, Стоян и т.н.т). Според мен можеш да си помислиш и за други имена, може да не се роди пък точно на Никулден.  Party

Общи условия

Активация на акаунт