Кюстендил

  • 11 819
  • 282
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 129
Sorry,мамчета,но за сега не мога да ви пратя снимки.Хич ме няма и незнам как става smile3537   33uu.Като си дойде мъжът ми-тогава

# 181
  • София
  • Мнения: 639
Здравейте момичета,
аз лично се засрамих от това което е написала esy и наведох виновно глава  Blush и обещавам най-тържествено да пиша по често  Mr. Green

# 182
  • Мнения: 1 313
esy а пробвала ли си чайчето за усилванена кърма на ХИП, намен много ми помагаше когато ми намаляваше кърмата. Аз Вики я захраних рано, но въпреки това не спираше и да пие и  кърма почти до годинката.
Марси, пия всичко каквото се сетя и вече ми се гади от чайове, отвари овес и  тем подобни, мечтата ми е да си я кърмя до годинка и дано успея Peace

Здравейте момичета,
аз лично се засрамих от това което е написала esy и наведох виновно глава  Blush и обещавам най-тържествено да пиша по често  Mr. Green
Ами така си е виновни сте smile3513 smile3512

# 183
  • Мнения: 1 313
Sorry,мамчета,но за сега не мога да ви пратя снимки.Хич ме няма и незнам как става smile3537   33uu.Като си дойде мъжът ми-тогава
Кликни върху някоя от снимките на Инес и ще влезеш в една много лесна програмка за качване на снимки от твоя компютър, след това избери как искаш да я покажеш може би е добре в цял размер, цъкваш отгоре и ти излиза един код, копираш го и го слагаш в постати с ето това(вмъкни изображение)

# 184
  • Мнения: 129
Успях да кача за сега само две снимки!Супер.Много ти благодаря,Кеми,за помоща  bouquet

# 185
  • София
  • Мнения: 639
ели аз нищо не виждам  Cry а как искам

# 186
  • Мнения: 1 313
ели аз нищо не виждам  Cry а как искам
Ами влез в линковете под линийката а Ивайла и ще видиш Wink

Браво Ели! Peace
Много е хубава тази кукла пу-пу.Да ти е жива и здрава!!! Heart Eyes
Атова на 2-та снимка ти ли си с нея?Опитах да те сравня със снимката на аватарчето, нооо  newsm78 абе незнам Wink

# 187
  • София, България
  • Мнения: 2 222
esy, за кърмата не се притеснявай, едва ли намалява от пътуването, просто има такива периоди. Ако усетиш, че намалява, почни да кърмиш по-често, на по-малки интервали и за няколко дни ще се увеличи. Пии поне по чаша вода точно преди кърмене. Ако кърмиш от едната гърда и не и стига, можеш да почнеш да кърмиш и от двете. И ние сме от късно захранените бебета. Имахме много проблеми и с разранени зърна в началото, и после като поникнаха зъбите, и подути гърди и намаляла кърма, но всичко мина. Беше само на кърма до 6 месеца, после започнахме с каши, зеленчукови и плодови пюрета и сега яде почти всичко вече, даже обмисляме дали да не се запишем на кухня.

# 188
  • Мнения: 1 313
esy, за кърмата не се притеснявай, едва ли намалява от пътуването, просто има такива периоди. Ако усетиш, че намалява, почни да кърмиш по-често, на по-малки интервали и за няколко дни ще се увеличи. Пии поне по чаша вода точно преди кърмене. Ако кърмиш от едната гърда и не и стига, можеш да почнеш да кърмиш и от двете. И ние сме от късно захранените бебета. Имахме много проблеми и с разранени зърна в началото, и после като поникнаха зъбите, и подути гърди и намаляла кърма, но всичко мина. Беше само на кърма до 6 месеца, после започнахме с каши, зеленчукови и плодови пюрета и сега яде почти всичко вече, даже обмисляме дали да не се запишем на кухня.

Знам ли вече newsm78понеже ми се случва за втори път след пътуване и го свързвам с това ThinkingИначе и ние голяма борба му правим с това кърмене, но за сега успяваме да се справим и сме постигнали завидни резултати PeaceОбщо взето се кърмим на поискване от едната от двете както пожелае Wink
МЕРСИ  bouquet
Удобно ли е да питам къде живееш в София?

# 189
  • Мнения: 129
Да,на втората снимка съм аз със Ивайла,а на третата е тя с дядо си(свекър ми).Вече за кой ли път ми казват,че не могат да ме познаят на снимките от свадбата.Била съм много различна Laughing
Korneliq,видя ли снимките?Както каза Кеми,точно под линииката на Ивайла са Laughing

# 190
  • София, България
  • Мнения: 2 222
Удобно ли е да питам къде живееш в София?

Естествено, живеем под наем в началото на жк Толстой, близо до Надежда и до Ломско шосе!

# 191
  • София
  • Мнения: 639
видях ги  newsm44 newsm68 newsm44
Ели много сте готини с твоята малка принцеса

момичета да се оплача , датата наближава а аз още нямам рокля , вървя по магазините и нищо не ми допада , изпаднала съм в такова отчаяние че ужас направо  smile3511

# 192
  • Мнения: 1 313
момичета да се оплача , датата наближава а аз още нямам рокля , вървя по магазините и нищо не ми допада , изпаднала съм в такова отчаяние че ужас направо  smile3511
Я не се паникьосвай ще си купиш най-хубавата рокля и ще бъдеш най-красивата булка newsm10
радос, мерси-малко сме далечко Wink

# 193
  • София
  • Мнения: 639
esy като знам каква съм тутка, накрая ще си купя рокля която ми харесва, но няма да е роклята на мечтите ми  Cry и ето това ме е много яд защото го знам и пак допускам да се случи  Tired

# 194
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте и от нас!!!
Ели много са хубави снимките, голяма сладуранка е  Ивайла.
korNeliq кога ще е  големия ден?Не се притеснявай и аз всичко правя в последния момент, иначея няма тръпката. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт