На море в Турция - тема 34

  • 87 276
  • 738
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 4 163
На бас, че Палм Уингс ще е водещия и това лято  Peace
съмнявам  се, доста са завишили цените за него
на емералд цените също ми се струват високи, засега фаворит ми са албена холидейз, но на такава нова фирма малко ме е страх да заложа
за рамада пишеше, че е на 2 км от плажа и извозването става с шатъл
аз също чакам цени на ориент и турсклуб за кушадасъ

# 136
  • Мнения: 1 525
Каква е била цената на Grand blue sky тази година?
А за Ramada аз се чудя как се стига до плажа? През път е - със сигурност. Тази година минавах край строящия се хотел. Но ми се струва, че и пътят е доста високо над плажа  newsm78

# 137
  • Мнения: 3 290
На бас, че Палм Уингс ще е водещия и това лято  Peace
съмнявам  се, доста са завишили цените за него
на емералд цените също ми се струват високи, засега фаворит ми са албена холидейз, но на такава нова фирма малко ме е страх да заложа
за рамада пишеше, че е на 2 км от плажа и извозването става с шатъл
аз също чакам цени на ориент и турсклуб за кушадасъ
Аз никъде не видях цени за него.

# 138
  • Русе
  • Мнения: 166
Аз в края миналото лято исках  да резервирам първо за Рамада в Дидим цените тогава като за нов хотел не бяха лоши за 2въз. и 2 деца от 3-12 год. 2400 лв.от 28.08 за 7 нощувки,но като влязох турските сайтове и във фейса им  видях снимки на плажа шеизлонгите са много далеч от водата ,а водата е много мръсна имаше много оплаквания на гостите им от мръсна и неподдържана плажна ивица ,големи опашки за храна и недостиг на маси за основните хранения.Този хотел нямал нищо общо с Рамада веригите от другите градове,поне така пишеха тези които са посетили и другите от веригата им.

# 139
  • Мнения: 4 163
mimi0585 правя аналог с палм уингс в дидим
миналата година бяха на подобни цени двата, а тази са доста по-високи
надявам се турс клуб да ни изненада с по-ниски цени  Simple Smile

# 140
  • Мнения: 3 067
А, кой е казал, че "Албена Холидейс" са нова фирма? Появил се някой от някъде, казал нещо си, и сега целия форум, тема след тема ще го повтарят това.

Нямам нищо общо с фирмата, но тя е на пазара сигурно повече от 20 г. - дали е толкова специализирана за Турция - не мога да кажа. Но, по принцип от това, което чета тук, само се коментира "Емералд", "Ориент" и между другото може и някоя друга фирма.

Светът не се открива само чрез този форум, то и затова вече темите са безинтересни и се повтарят 5 хотела непрекъснато.

# 141
  • Мнения: 164
На мен ми харесаха цените на Турс Клуб...особенно 3а Бодрум. Предлагат 2-3 хотела на доста и3годна цена. 3амислям се...С интерес очаквам цените 3а Мармарис.
На ранни 3аписвания; дата 01.06. 2013г. Сентинус бе по-евтин със 70 лв....не е много поскъпването. Голямо покачване на цените 3а Маджести Клуб Тархан.При еднакви параметри 3а лято 2015 е по-скъп със 160 лв.
Лято 2014,30.05, 7 нощувки, стандартна стая - 490 лв. сега - 650 лв.

# 142
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 843
А, кой е казал, че "Албена Холидейс" са нова фирма? Появил се някой от някъде, казал нещо си, и сега целия форум, тема след тема ще го повтарят това.

Нямам нищо общо с фирмата, но тя е на пазара сигурно повече от 20 г. - дали е толкова специализирана за Турция - не мога да кажа. Но, по принцип от това, което чета тук, само се коментира "Емералд", "Ориент" и между другото може и някоя друга фирма.

Светът не се открива само чрез този форум, то и затова вече темите са безинтересни и се повтарят 5 хотела непрекъснато.

Абсолютно, фирмата не е нова. Но може би от 1-2 години прави Турция. И няма лошо, повече конкуренция, по-добри цени.

# 143
  • Мнения: 4 500
За Рамада Дидим пише, че е на 900 метра от собствена плаж. Отпада  Mr. Green
Маджести Дидим има добра оферта от Турс, 1600 лв от 04,09  Heart Eyes
Иначе ние сме за Бодрум - Кадикале 5*, Армония 5*, Исис 5* и Голдън Ейдж 4* - това ни е драмата  Crazy
Желая ви приятна неделя  Hug

# 144
  • Мнения: 5 459
И аз чакам цените на Турс клуб за Мармарис, иначе хуквам за Бодрум! /Това е заплаха към Иво  Joy/

# 145
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
За Рамада Дидим пише, че е на 900 метра от собствена плаж. Отпада  Mr. Green
Маджести Дидим има добра оферта от Турс, 1600 лв от 04,09  Heart Eyes
Иначе ние сме за Бодрум - Кадикале 5*, Армония 5*, Исис 5* и Голдън Ейдж 4* - това ни е драмата  Crazy
Желая ви приятна неделя  Hug

По-скоро ограничете избора до Кадикале и Армония. За Golden Age и Isis отзивите не са много добри. В Isis бяхме 2013 (виж поста ми на 1 стр) и определено имах забележки. Иначе прекрасна територия с много зеленина, но плаче за реновиране.
Армонията и Кадикале са в Тургутрейс, т.е. извън Бодрум. Помислете дали ви устройва заради придвижването.

# 146
  • Мнения: 4 500
Хмм, объркана съм  Confused

# 147
  • Русе
  • Мнения: 166
            Напротив ние сме супер доволни от хотел Golden Age 4*,щом съпруга ми съжали,че не е направил по-дълга резервация защото му е било толкова хубаво ,че не му се връщаше.Даже чакам офертите за Мармарис,ако не ни харесат иска пак да отидем в този хотел.Мога да кажа,че е на ниво на 5* хотел откъм чистота,разнообразна храна и хубав голям плаж с малко дървена платформа и много пясък.Всеки има различно мнение все пак

# 148
  • Мнения: 5 459
Нури, недей така, че малко ми трябва. И аз съм си го харесала за тази година и само чакам цените за Пашата на Турс клуб, за да преценя последно накъде?!

# 149
  • София
  • Мнения: 1 866
           Напротив ние сме супер доволни от хотел Golden Age 4*,щом съпруга ми съжали,че не е направил по-дълга резервация защото му е било толкова хубаво ,че не му се връщаше.Даже чакам офертите за Мармарис,ако не ни харесат иска пак да отидем в този хотел.Мога да кажа,че е на ниво на 5* хотел откъм чистота,разнообразна храна и хубав голям плаж с малко дървена платформа и много пясък.Всеки има различно мнение все пак
Хотелът наистина е хубав Peace В Голдън ейдж за пръв път почивахме в хотел, който не е в Анталия и се притеснявахме дали ще ни хареса след като бяхме свикнали с огромните територии на хотелите там. Но територията му макар и малка бе толкова красива и подредена, че наистина много ни хареса Simple Smile. Единствено не мога да се съглася с изказаното мнение за плажа newsm78. Мисля, че суперлативите са си суперлативи, но трябва да казваме и лошите неща за хотелите, които препоръчваме. Плажът на хотела не е нито хубав и голям, широк е около метър и половина два, нито има много пясък на него. Плажната  ивица е съвсем тясна, и единствено частите от градината, на които са разположени шезлонги спасяват малко положението и няколко скари с шезлонги на самия бряг. И за да не бъда голословен ето и снимки от него.




Общи условия

Активация на акаунт