На море в Турция - тема 34

  • 87 270
  • 738
  •   1
Отговори
# 540
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Ние след много чудене направихме резервация за Kusadasi Golf&Spa Resort, като бързам да кажа, че нас не ни вълнува толкова плажа, колкото търсим атракции - басейни, пързалки. Резервирахме с Дорис.
      а имате ли подписан договор с Дорис? Ние направихме резервация с Дорис, внесохме 20% капаро  но още не сме подписали договор-   нещо софтуера .....така и неразбрах. Направо взех да се притеснявам..... Thinking

# 541
  • Мнения: 16
Ние след много чудене направихме резервация за Kusadasi Golf&Spa Resort, като бързам да кажа, че нас не ни вълнува толкова плажа, колкото търсим атракции - басейни, пързалки. Резервирахме с Дорис.
      а имате ли подписан договор с Дорис? Ние направихме резервация с Дорис, внесохме 20% капаро  но още не сме подписали договор-   нещо софтуера .....така и неразбрах. Направо взех да се притеснявам..... Thinking

вили от кой град ще пътуваш и за кой курорт защото ми казаха че дорис, емералд и турс клуб пътуват от русе и района за мармарис а цените им са доста различни за един и същи хотел, а на дорис дори ги няма още с тръгване от русе, ако можеш да дадеш препоръка за агенция за мармарис  с тръгване от русе  - мерси

# 542
  • Стара Загора
  • Мнения: 90
Зара -от Ст.Загора е тръгването - Кушадасъ.Миналата година пътувахме с Ориент 99- всичко беше ОК, сега решихме да пробваме с Дорис защото тръгването е 100% процента от Ст.Загора, дано всичко да е наред,че започват да ме изнервят на 16.12.2014 платих а все отлагат договора- беше до днес,днес казаха 29.12.2014 направо незнам.

# 543
  • Мнения: 29
Много ми стана интересно как направихте резервация за 9 нощувки в Мармарис, след като ги дебна от 3 седмици и ги няма newsm78...Много моля за линк Praynig. Може би не мога да се ориентирам в сайта на Турс Клуб Tired
Ако желаете отправете запитване на техния мейл и ще Ви върнат отговор с цени за 9 нощ. за интересуващата ви дата.Разбрах че се интересувате от мармарис. Peace

# 544
  • Мнения: 534
Ние след много чудене направихме резервация за Kusadasi Golf&Spa Resort, като бързам да кажа, че нас не ни вълнува толкова плажа, колкото търсим атракции - басейни, пързалки. Резервирахме с Дорис.
      а имате ли подписан договор с Дорис? Ние направихме резервация с Дорис, внесохме 20% капаро  но още не сме подписали договор-   нещо софтуера .....така и неразбрах. Направо взех да се притеснявам..... Thinking

Нямам още договор, а и не сме внесли капарото, защото очакваме потвърждение за резервацията от самия хотел. Ние ще пътуваме с тях за втори път и нямам никакви притеснения, така че споко... Peace

# 545
  • Nova Zagora
  • Мнения: 69
Здравейте, следя темите от миналата година след като направих нашата първата резервация за Турция. Много съжалявам за което,защото избора ни не беше много добър,но за съжаление имахме 3 оферти от които да си изберем една тъй като почивката ни беше подарък.  хотелът е Buyuk Anadolu Didim Resort 5* нищо общо с 5 звезди според мен,но като цяло не беше лош самия хотел. Още със настаняването обаче ни започнаха проблемите. след 20 часовото пътуване ни стовариха пред хотела в 8 сутринта,беше някаква лудница. Настаниха ни в 16 часа и то в непочистена стая..преглътнахме. Храната първата вечер ни се стори много и обилна,но с ръка на сърцето мога да кажа,че седем дена ядох кашкавал и ориз и десертите също бяха хубави...другото не беше за вкусване. Като цяло за много неща си затворихме очите,но последния ден 11:30 след като си бяхме свалили багажа и върнали ключа решихме да седнем на бара и да хапнем по нещо...не ни дадоха! Седяхме без никаква консумация,бяха спрели и кафе машините и всичко. както си седяхме и дойде един чичко  който започна да ни псува и да ни вика къш...това преля чашата и вдигнах скандал. На рецепцията ни обясниха,че сме започнали с обяд първия ден и редно било да завършим със закуска. Ок но така ли трябва да се отнасяте с хората? обясниха ни че трябва да седим или долу на рецепцията или извън хотела (т.е. пред хотела или на плажа). Много бяха груби и като цяло самия Дидим не ни хареса заради това. В един магазин моя мъж почна да се пазари за един детски анцуг,който беше нереално скъп,а продавача си мрънкаше нещо под носа и една жена ни каза,че ни псува. Беше много грозно! Не знам защо ви го разказвам..мина доста време от тогава,но горчивия вкус остана.  Въпреки това решихме да пробваме другата година на друго място,но от сега се оглеждам и реших да ви питам. препоръчайте ми хотел,само да не е в Дидим. Да не е много скъпо и по възможност да е безплатно за деца,ще сме 4-ма възрастни и 3 деца. Гледах ХОТЕЛ MARMARIS PALACE и това е най близкото до моите очаквания. Ще се радвам да ме посъветвате и този път да направя правилния избор!

# 546
  • Мнения: 5 459
Aз също смятам тия дни да резервирам за Golden age  в Бодрум, но искам фирмата, с която ще направя резервацията да разполага с удобен транспорт, защото сме решили да пътуваме с автобус Mr. Green. Някой беше споделил тук, че е много доволен от автобуса, бил с монитори на седалките. С коя фирма е това? Дали мога да се доверя на ВОАЯЖ ООД – Офис Варна, защото Варна е доста далеч от нас:) , но пък с тях направихме контакта? Благодаря ви предварително! Hug
Ориент е с мониторите на седалките
Не само. Ние миналата година пътувахме с тях, но и други фирми имат. Доколкото си спомням Турс клуб също са с монитори.
 Аз пък искам да запитам защо през лятото няма 9 нощувки, ми на мен пък не ми се ходи, есен и пролет. Искам юли да отида за 9 нощувки  Naughty. Изключително неудобни са предложените дати. Говоря за Турс клуб и Ориент, защото с други фирми не възнамерявам да рискувам.

# 547
  • Мнения: 5 459
Да се похваля и аз, най-накрая направих резервация за Паша бийч - Мармарис, за трима възрастни от 31.05.2015 г. за 9 нощувки с автобус с агенция Турс клуб.   Heart Eyes
Четох, четох, гледах, сравнявах и най-накрая за нашия бюджет и изисквания това ми се видя най-изгодно.
 За първи път ще почиваме в Турция. Нямаме търпение и започнахме обратното броене.
Пожелавам на всички Весели празници и много хубави и ползотворни почивки през новата година.  Grinning
И аз дебна за 9 нощувки за 3 възрастни за пашата, преди окончателно да съм резервирала за Голдън ейдж....но не намирам...

# 548
  • Мнения: 7
Alinnna, обади им се по телефона на Турс клуб, имат цени за 9 нощувки за Пашата в Мармарис, но не знам защо не ги качват. Между другото и ние бяхме пред избор Голден ейдж в Бодрум или Пашата в Мармарис. Избрахме Пашата, защото има хубава плажна алея за разходки, покрай хотелите, по която се стига до Мармарис, който е на пешеходно разстояние. А и от агенцията ми казаха, че щом държим да има къде да се разхождаме вечер - определено да изберем Пашата, защото Голден ейдж е доста далече от Бодрум около 20 км и за разходки до там трябва да хващаме винаги долмушче.  Simple Smile

# 549
  • Мнения: 5 459
Ние вече се запознахме с Мармариси сме влюбени в него, но искахме и да видим Бодрум. Но ако за пашата е изгодна офертата-няма да мисля много....

# 550
  • Мнения: 164
Ние вече се запознахме с Мармариси сме влюбени в него, но искахме и да видим Бодрум. Но ако за пашата е изгодна офертата-няма да мисля много....
Приятелко :hug:3а втори път те каня, идвай с мен на Паша бийч...да си направим купона. А3 вече ре3ервирах;платих си капаро и подписах договора thumbsup

# 551
  • Мнения: 1 525
Влюбени в Мармарис Simple Smile
И тръпнещи от нетърпение да усетят магията и красотата му Wink

Пожелавам на всеки да намери своята посока и място за почивка.
Пожелавам на всички весели празници. Здраве. И много подаръци!

П.П. Ако дядо Коледа ми изпълни едно от желанията, ще се запиша да следя и друга тема  Joy

# 552
  • София
  • Мнения: 1 444
Aз също смятам тия дни да резервирам за Golden age  в Бодрум, но искам фирмата, с която ще направя резервацията да разполага с удобен транспорт, защото сме решили да пътуваме с автобус Mr. Green. Някой беше споделил тук, че е много доволен от автобуса, бил с монитори на седалките. С коя фирма е това? Дали мога да се доверя на ВОАЯЖ ООД – Офис Варна, защото Варна е доста далеч от нас:) , но пък с тях направихме контакта? Благодаря ви предварително! Hug
Ориент е с мониторите на седалките
Не само. Ние миналата година пътувахме с тях, но и други фирми имат. Доколкото си спомням Турс клуб също са с монитори.
 Аз пък искам да запитам защо през лятото няма 9 нощувки, ми на мен пък не ми се ходи, есен и пролет. Искам юли да отида за 9 нощувки  Naughty. Изключително неудобни са предложените дати. Говоря за Турс клуб и Ориент, защото с други фирми не възнамерявам да рискувам.

Някакви отзиви за рейсовете на Албена холидейз?

# 553
  • Мнения: 60
Дядо Коледа е приготвил чудни пакети с почивки в Турция!От нас зависи да си изберем за всеки според джоба и да не изпуснем последните дни за ранни записвания.Аз утре смятам да свърша тази работа-да помогна на Дядо Коледа да ми „подари“ х-ла ,който си харесах за лято 2015г.
Успех на всички с подаръците!Помогни си сам,за да те зарадва Дядо Коледа и да имаме 6 месеца мечти преди почивката.

# 554
  • Мнения: 5 459
Ние вече се запознахме с Мармариси сме влюбени в него, но искахме и да видим Бодрум. Но ако за пашата е изгодна офертата-няма да мисля много....
Приятелко :hug:3а втори път те каня, идвай с мен на Паша бийч...да си направим купона. А3 вече ре3ервирах;платих си капаро и подписах договора thumbsup

Ванюшка, хич не бих се замислила, защото знам, че ще е голям купон, обаче аз нали малко даскалица го раздавам, па и дребничък свършва чак на 15 юни, нищо, че го броят за възрастен, та се съобразявам  Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт