Лидл ::53::

  • 79 586
  • 740
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 111
Някой да е видял тази играчка някъде, че където проверявахме е изчерпана:


  Тази играчка я имаше в Лидъл Младост 3. Имаше и от всички играчки , нищо не беше свършило към 11 часа днес.  Аз купих на малкатами дъщеря 3 комплекта от дървените играчки  с ножчетата за рязане, даже сега се ядосвам, че не взех комплекта със зеленчуците /сториха ми се малко части
 в сравнение с другите/. Чакам с нетърпение и ски екипите, дано пуснат и детски такива.

Ще пускат, виж им каталога на сайта

# 211
  • Мнения: 2 787
Момичета, сега слушам раклама по радиото в петък 28/11 ще има Black Friday в Lidl Мол Сердика и над 100 магазина в страната. Така звучеше дословно рекламата, стягайте порфейлите  Laughing Успешни покупки на всички!

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 12:05 от Jane2013

# 212
  • Бургас
  • Мнения: 422


Какви са тези кристали за чай  newsm78 
Ето такива http://www.estogourmet.com/estogourmet-kafiavi-zaharni-barkalki-10br
Извинявам се не можах да намеря лидълските. Иначе са от делукс серията, не съм ги пробвала още.

# 213
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Момичета, сега слушам раклама по радиото в петък 28/11 ще има Black Friday в Lidl Мол Сердика и над 80 магазина в страната. Така звучеше дословно рекламата, стягайте порфейлите  Laughing Успешни покупки на всички!
Да, в Ловеч ще има намалени точно 3 неща. Сауната за лице, кофата на Виледа и някакви дамски чехли с пухчета. Благодаря им за намаленията! Crossing Arms

# 214
  • София
  • Мнения: 1 247
Някой пробвал ли е това сирене Железница?

http://www.lidl.bg/bg/SuperOffer.htm?action=showDetail&id=15333

Ако е коментирано вече се извинявам, но мисля че не съм срещала отзиви.

# 215
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Някой пробвал ли е това сирене Железница?
http://www.lidl.bg/bg/SuperOffer.htm?action=showDetail&id=15333
Ако е коментирано вече се извинявам, но мисля че не съм срещала отзиви.
Като за цената си е добро според мен.

# 216
  • София
  • Мнения: 1 809
Някой пробвал ли е това сирене Железница?

http://www.lidl.bg/bg/SuperOffer.htm?action=showDetail&id=15333

Ако е коментирано вече се извинявам, но мисля че не съм срещала отзиви.
На нас не ни харесва, твърдо и като тебешир. Но ние ядем само Маджаров, така че едва ли съм критерии. ММ е сиренояден и сирената в LIDL не ги понася изобщо.
Има и още едно хубаво сирене Съединение" и други не признаваме  Whistling

# 217
  • Мнения: 194
Напоследък,само такова сирене на Железница купуваме и много ни харесва! Явно е до партида!

Мен ме е ЯД (дано да четът тук от Лидъл), че заредиха прекалено рано от коледните нещица на Фаворина, Делукс и тези за сладкиши,подправки разни, глазури и сега много от нещата са изчерпани!

# 218
  • Русе
  • Мнения: 520
Сирене Железница и аз купувах до скоро, но някой път партидите са ужасно меки и в пакетчетата са вакуумирани парченца. Отказаха ме от него, въпреки, че на вкус ни допадна.

# 219
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Всеки път е различно това сирене, факт. Сега последното, което купих, наистина има нещо хрускаво вътре, до сега не ми се беше случвало с това сирене. За много твърдо - не бих казала. Два пъти ми се е случвало да са отделни бучки вътре. Първия път, когато купих и сега, последното.

# 220
  • София
  • Мнения: 1 247
Благодаря момичета, ще взема за проба, на тази цена ще се прежаля.

# 221
  • Мнения: 1 325
С този Черен петък ме заинтригувахте! Mr. Green
В сайта им нищо не пише, предполагам че ще съобщят скоро. Вероятно ще е нещо от сорта на предишната им разпродажба.

# 222
  • София
  • Мнения: 1 809
Всеки път е различно това сирене, факт. Сега последното, което купих, наистина има нещо хрускаво вътре, до сега не ми се беше случвало с това сирене. За много твърдо - не бих казала. Два пъти ми се е случвало да са отделни бучки вътре. Първия път, когато купих и сега, последното.
Може да бъркам в представите си относно твърдостта, защото отдавна го взех за проба, но съм останала с едно незадоволително чувство към него откъм консистенция и откъм вкус. Peace

# 223
  • Мнения: 4 741
Ще връщам влакчето, което е в картонена кутия, защото не е съвместимо с релсите на влакчето от Икеа.  Sad

# 224
  • Мнения: 3 459
В някой от пловдивските магазини да има останали дървени комплекти с тортата и пицата ?  Rolling Eyes
В Лидъл Кичука имаше няколко останали с рибата и формите за сладки, но не ми вършат работа.
Общо взето нищо читаво не беше останало. Купих само един творчески комплект за 4 лева.

Общи условия

Активация на акаунт