столче за хранене?-кога?

  • 1 037
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
Столчето за хранене ни е от най-ценните неща. Щом детето започне да седи стабилно, спокойно може да ги слагаш в него. А има и столчета, на които облегалката им се сваля и стават и за по-малки деца. След като се напапка детенцето може и да си игае там. Дъщеря ми там най- много се застоява, а и аз през това време мога свободно да си свърша някаква работа.
Горещо ти препоръчвам да си вземеш.  newsm10

# 16
  • Мнения: 5 228
Зависи и от детето, и от столчето. Нашето столче има полулегнало положение и я слагахме от 5-ия месец, за да ни прави компания, докато се храним. Още от захранването й се храни само в столчето.

# 17
  • Мнения: 790
И аз съм за столчето, като много полезна вещ. Слагам Мартин от 6 м. Свикнал е, да се храни там, може да яде дребни парченца или бисквитки от плота, може да го приближим да нашата маса и да вечеряме заедно. Като цяло има си много предимства.

# 18
  • София
  • Мнения: 626
Столчето е досто удобно нещо. Слагам го от 5-6мес. в най-легналото положение. Сега се храни само там.

# 19
Ние ползваме столче за хранене от няколко дни Mr. Green Разбира се, в най-легналата позиция Peace Днес педиатърката ни беше на посещение, видя го и каза, че е съвсем подходящо за нашата възраст в това положение (малчо е на 5 месеца и 10 дни). А като стане на 6 месеца може да минем на следващото, по-изправено положение. Е, ще минат още около 2 месеца докато стигнем до истинското сядане, но и така върши страхотна работа и дребният е страшно щастлив Peace А за мен е голямо улеснение - като имам работа в друга стая, а малчо мрънка, аз просто го слагам в столчето и го взимам с мен - той гледа какво правя и мълчи, а аз си свършвам работата Mr. Green

# 20
  • Мнения: 462
Бебчо трябва да стои стабилно седнал. Т.е. най-рано 7месец Simple Smile Но ти като майка ще прецениш кога е настъпил този момент. В противен случай има опасност от изкривяване на кръсчето.

# 21
  • Мнения: 3 447
След 7 месец. Определено си заслужава като инвестиция и може да се ползва не само за хранене. В момента например когато отивам да готвя в кухнята, влача и стола. Бебо си седи, гледа, играе си... Peace

# 22
  • Мнения: 1 446
От 6-7 месечна възраст. Има смисъл и е страшно удобно.

# 23
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Определено има смисъл от столчето.
Аз го слагам в него ,но малчо го възприема като място за игра и цвърка неистово.Явно е доволен, че не гледа от хоризонтално положение Joy

# 24
  • Мнения: 559
Аз я захраних на 6 месеца и я слагам в столче от самото начало,не че захранването ни върви много добре,но в столчето стои с голямо удоволствие.Купихме на Peg-Perego и съм много доволна. Simple Smile

# 25
Зависи от модела на столчето за хранене. Нашето има 3 позиции на седалката като едната е същата като на кошчетата за кола за най-малките бебета. Голямата яде от 5 месечна на столчето /защото я захраних по-рано/, а малката от 7 месечна. За мен столчето за хранене е голямо удобство и не мога да си представя как бих хранила бебе с лъжичка по друг начин.  Мисля, че е необходима вещ, която при това се ползва доста дълго - поне 2 години.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 407
Ние купихме на Вики столче за хранене когато навърши 6 месеца. Взехме му такова което има полулегнало положение, защото още не седеше стабилно. Много удобно нещо е столчето. Ползва се и когато ние се храним. Слагаме малкия в столчето, за да ни е мирна главата. Защото иначе не можем да се нахраним, все иска внимание. А понякога сина ми даже си поспива в него  Grinning. Много добра работа върши столчето и за мен е много добра инвестиция.

Общи условия

Активация на акаунт