Къде да се оплача?

  • 4 160
  • 28
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 249
Здравейте!
Става въпрос за циганите на автогара Сливен. Често пътувам Сливен-Варна и обратно и като си чакам автобуса постоянно ми досаждат някакви цигани, които просят. Автогарата буквално им е станала вече като техен дом. За 3-ти пореден път ми се случва да ми поискат пари, застават ти на главата и няма отърване, ужасно са нахални. Още повече, че няма никакъв контрол, никой не ги гони, автогарата изобщо има ли си някаква охрана? Доколкото виждам няма! Освен циганчетата и просяците минават и едни други типове, които също са цигани и явно преценяват по това, че съм сама и почват някакви реплики. Къде мога да се оплача, някой знае ли? Малко ме съмнява да се вземат някакви мерки но...
 ooooh!

# 1
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Оплачи се в полицията за психически тормоз.
Не мисля, че могат да ги изгонят от входа на гарата.

# 2
  • Мнения: 609
И да се оплачеш,няма да има особено голям ефект.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 249
И аз така мисля  Confused

# 4
  • Мнения: 609
Брат,братовчед,мъж...някой да те изпраща до там? Поне да не си самичка.Аз бих умряла от страх...

# 5
  • Мнения: 8
Според мен на арменския поп Simple Smile

# 6
  • Мнения: 609
Като прочетох за какво иде реч,смятах да напиша абсолютно същото .  Grinning

# 7
  • Мнения: 1 031
flower06, ако мога да те успокоя - и преди 30 години беше същото.  Simple Smile

Вярно, просенето не беше така явно, но за сметка на това имаше същата досадна тълпа от шоколадови хора. Багажът го охранявахме зорко. И ако тогава не можеха нищо да им направят, то какво остава сега.
Учителката ни по френски смяташе, че ние българите ги тероризираме и все ги обвиняваме - за кражбите и разрушено имущество. Де сега да дойде да се поразходи по тъмното из махалата.
Това за арменския поп е добра идея. В Сливен лесно ще се намери, поне преди време там имаше много арменци. Laughing

Последна редакция: вт, 25 ное 2014, 00:26 от ее123456

# 8
  • Варна
  • Мнения: 249
 Simple Smile Simple Smile И аз смятам, че няма да се промени, но все пак реших да попитам. В Сливен имам чувството, че с всеки изминал ден става по-зле. Обзеха целия град, страшна работа.. #2gunfire

# 9
  • Мнения: 609
То само там да бяха .... Много са ми неприятни,мноооого.Аз имам една теория какво трябва да се случи с ромите,но няма да я споделям,че ще ме изритат от форума .  Grinning

# 10
  • Мнения: 609
Имаше една тема за ромите и техните "жилища".Ей,скъсаха се да ги защитават.Милите те...А ,когато крадат и мародерстват ?!? Сигурно и тогава са  онеправдани и се нарушават техните права .

# 11
  • Варна
  • Мнения: 249
Изобщо не са за съжаляване. Някои са в по-добро положение от нас. Не ги съжалявам, мога да кажа,че дори ги мразя. А който иска да ги защитава  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 609
Аз ,също.Хич не ми е жал.Стана ми гадно само веднъж и то беше,защото беше детенце-ромче,глухонямо.Седеше и чупеше орехи в двора на близко училище.Попитах една позната,учителка във въпросното училище,тя ми каза,че детенцето си е забравило паричките и няма какво да яде...Много ми стана мъчно.Отидох и купих една торба с хапване,подарих му я.Зарадва се много,а за мен това бяха най-добре похарчените пари .

# 13
  • Мнения: 4 418
За какво ще се оплакваш? Че някой те заговаря на улицата? Как ще е формулирано оплакването?

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 592
Просенето и говоренето на мръсни думи мисля,че са забранени.
Отиди в полицията и помоли за съвет.Поне една патрулка да сложат за известно време,че да ги разгони.Много неприятно наистина! Sick
Гледай да избягваш района колкото е възможно.За мен това е реална заплаха.Скоро обраха баща ми!Бутнали се в него,питали го за нещо,той ги помолил да не го занимават и готово... Cry
Пази се!

Общи условия

Активация на акаунт