Сериали - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural / тема VI

  • 47 352
  • 710
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 514
Или "Под купола" среща "Селото" Wink

Killjoys изглежда ще е забавен и приятен за гледане.

# 361
  • The point of no return
  • Мнения: 823
Въпросче към гледалите 11 еп. на Fortitude

Скрит текст:
Хенри защо се обади на полицията да каже за инцидента с Петигрю, като всъщност през цялото време е помагал на Дан - нещо не ми се върза това  newsm78

# 362
  • Мнения: 514
Въпросче към гледалите 11 еп. на Fortitude
Скрит текст:
Хенри защо се обади на полицията да каже за инцидента с Петигрю, като всъщност през цялото време е помагал на Дан - нещо не ми се върза това  newsm78
Скрит текст:
Защото е луд, изкуфял, болен и беше пиян в онази вечер като се обади. После не си призна, че се е обадил. Няма логика в неговите действия, защото се е смахнал. А и едно е да го прикрива за убийството на Педигрю, друго е за убийството на професора. Той си е помислил първоначално, че Дан е утрепал и професора.
Скрит текст:
Много жалко, че умря детектива. Беше ми любим герой от сериала.

# 363
  • The point of no return
  • Мнения: 823
skybye - съгласна за това, че
Скрит текст:
му хлопа дъската, но в крайна сметка Дан му е син, адски много трябва да е изчаткал, за да извика полицията, да го разследва...
И на мен ми стана гадно за детектива -  допадаше ми много. Елена сега ми е доста съмнителна  newsm78

# 364
  • Мнения: 6 496
Killjoys изглежда добре дано, дано да става http://imdb.com/rg/an_share/title/title/tt3952222

Аааххх,, с другият Ашмор  Laughing Ще го гледам.

# 365
  • Мнения: 9 144
Нетфликс вадят целия сезон на 10-ти
тамън за уплътняване на Великден-Я

# 366
  • Мнения: 2 369
Не помня питах ли ви или смао мислех да питам,но Resurrection наистина ли е спрян? Това не е добре,харесвах го.

# 367
  • София
  • Мнения: 5 831
Аз не съм чула да е спрян, в tvrage пише:
Status: Returning Series

# 368
  • Мнения: 29 970
Не знам дали сте коментирали Fringe... Жалко, че няма нови сезони, но то и не знам дали е възможно да има продължение след този край...

# 369
  • Мнения: 2 453
Не помня питах ли ви или смао мислех да питам,но Resurrection наистина ли е спрян? Това не е добре,харесвах го.

И аз не съм чула да е спрян. Тук се коментираше, че приключил, с което аз също не съм съгласна.

# 370
  • Мнения: 2 369
Не помня питах ли ви или смао мислех да питам,но Resurrection наистина ли е спрян? Това не е добре,харесвах го.

И аз не съм чула да е спрян. Тук се коментираше, че приключил, с което аз също не съм съгласна.

Тук си следя сериалите http://episodecalendar.com/calendar и е сложен в групата на свършилите. Дано е фалшива тревога все пак.

# 371
  • Мнения: 514
Не знам дали сте коментирали Fringe... Жалко, че няма нови сезони, но то и не знам дали е възможно да има продължение след този край...
Продължение може да се измисли, сценаристите са много умни хора. Но Fringe има цели 5 сезона и си има добре измислен край. Според мен повече от 5-6 сезона не е добре за един сериал, защото става сапунка. На мен ми беше един от най-любимите сериали навремето. Даже мисля като го позабравя малко след няколко години да го изгледам пак.

# 372
  • София
  • Мнения: 5 831
Скоро четох някъде, че има идея за спиноф на Фриндж, в който ще се разказва за младия Уолтър Бишъп.
Ще се опитам да открия статията.

# 373
  • София
  • Мнения: 5 831
Бум, Daredevil пуснаха ли го по торентите, нещо не го откривам  newsm78

В замунда видях първа серия на The Lizzie Borden Chronicles.
Откога ми се гледа хорър  smile3508

# 374
  • Вестерос
  • Мнения: 38 368
Мерси , че го спомена, не знаех за него, изглежда интересен Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт