Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 28

  • 76 406
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 19 058
А къде може да се намерят тези маски?

в аптеките

# 631
  • Мнения: 6 594
Миете ли лицето си с вода след почистване с мицеларна вода?

Аз не  Peace Но някъде из форума някой беше писал, че преди почистване на лицето (с измивен гел става дума, не с вода) минава с тампонче с мицеларна вода.

Има ли на БАЛЕЯ (или марка, която може да се намери в ДМ) хубава маска за тънка, склонна към омазняване коса. Записала съм си препоръка за Евтерпа с перли, явно някой тук я е похвалил, но чакам и още предложения  Hug Hug

# 632
  • Мнения: 2 045
Гарниер имаха маска или балсам /не помня/ за мазна коса с някаква глина и лимон по спомен. Допадаше ми.

# 633
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
Миете ли лицето си с вода след почистване с мицеларна вода?

Гримът го махам единствено и само с топла вода и сапун. Примерно като съм с черен молив, понеже по-трудно се измива минавам първо с мицеларна, но после задължително вода+сапун.

# 634
  • Сливен
  • Мнения: 4 076
Гарниер имаха маска или балсам /не помня/ за мазна коса с някаква глина и лимон по спомен. Допадаше ми.
само балсам е http://static1.framar.bg/product/garnier_ultra_citron_balm.jpg

# 635
  • Мнения: 1 271
Миете ли лицето си с вода след почистване с мицеларна вода?
Аз не, мия го преди това с гел и вода

# 636
  • Варна
  • Мнения: 10 811
Мицелaрнa водa>гел зa лице>водa
Aз тaкa действaм.

# 637
  • Мнения: 41
Здравейте,благодаря на всички,които споделят тук,намерих доста бюджетни продукти,от които съм доволна! Hug Някой ползвал ли е крем Lirene Hyaluro Mat или поне крем на марката,отзиви? И можете ли да ми препоръчате маски за лице,от тези в пакетчетата?

# 638
  • Мнения: 160
Здравейте,благодаря на всички,които споделят тук,намерих доста бюджетни продукти,от които съм доволна! Hug Някой ползвал ли е крем Lirene Hyaluro Mat или поне крем на марката,отзиви? И можете ли да ми препоръчате маски за лице,от тези в пакетчетата?

Ползвала съм матиращия крем за смесена кожа и хидратиращия. За матиращия мога да кажа, че не матира кой-знае колко. По-доволна съм от този на Биотен, хидратиращ , за смесена кожа, 25-35. Хидратиращият крем много ми хареса - ароматът е прекрасен, мирише на "лято" и веднага се усеща хидратирането.

Относно мицеларната вода - аз лично не мия лицето след нея. Почистващата ми грижа е - измиване с гел или пяна, след това минавам с тоалетно мляко и накрая мицеларна вода.

# 639
  • Мнения: 184
Момичета, искам да питам за някакъв бюджетен вариант за рол он или околочен крем, видях подобен въпрос на една от пъвите страници, но не намерих отговора му. За спавка на 23 години съм и кожата ми е смесена, но имам тъмни кръгове под очите и искам да ги премахна и очите ми да имат свеж вид.  Laughing

# 640
  • Мнения: 551
Винаги съм се чудила не е ли по-добре да махнем грима от очите първо и тогава да ползваме измиващи продукти, отколкото веднага да отидем в банята и да си махаме спиралата и черните сенки с измиващ продукт. Става не приятна картинка, особено с моя грим.

Използвам мицеларната вода на Eveline, но искам да пробвам нещо друго за махане на околоочния грим (не е задължително да е мицеларна вода), ако сте доволни от някой по-бюджет продукт споделете, за да го пробвам.

# 641
  • Мнения: 551
Момичета, искам да питам за някакъв бюджетен вариант за рол он или околочен крем, видях подобен въпрос на една от пъвите страници, но не намерих отговора му. За спавка на 23 години съм и кожата ми е смесена, но имам тъмни кръгове под очите и искам да ги премахна и очите ми да имат свеж вид.  Laughing

Ако винаги си ги имала тъмните кръгове, едва ли ще се махнат. На мен ми се получават от недоспиване и не съм открила крем или продукт, който да ги намали поне. Ако някой е ползвал продукт, който наистина има резултат нека да сподели. Ако искаш да ги заличиш в ежедневието ти трябва коректор.

# 642
  • Мнения: 41
Артемида,благодаря!На мен по-скоро ми трябва хидратиращ крем,в този ме привлече думичката Hyaluro  Rolling Eyes sunny_1,аз съм доволна от околоочния крем на Пирин Дрийм,много е приятен,но нямам тъмни кръгове и незнам доколко ще ти свърши работа.

# 643
  • Пловдив
  • Мнения: 13 590
sunny__1, аз съм доволна от този освен като действие и като състав, но пък нямам тъмни кръгове и не знам дали ще въздейства на тях, за нашите години мисля е страшно подходящ, виж за след 25 ще трябва нещо по-сериозно да се потърси.

# 644
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Аз никога не се опитвам да махна грима от очите си си измиващия продукт за лице. Даже не мога да си го представя (а слагам ежедневно само спирала, рядко очна линия). За почистване на очния грим използвам мицеларна вода на Garnier, а от скоро използвам и тази на Mixa (без помпичката).

Общи условия

Активация на акаунт