Пейпал - помощ - 11-та тема

  • 86 122
  • 764
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 278
Това, което бях разбрал е че кода се получава в банката или може да бъде видян в онлайн банкирането. Затова и пробвах с тези кодове от транзакциите там. Не съобразих, че трябва да се изчакат няколко дни. Благодаря, вече съм наясно.  Simple Smile

# 91
  • София
  • Мнения: 224
Момичета,
при повторна регистразия на картата, поради това, че смених пластиката и номерът ми се запази, но е променен трицифриният код, Пейпал пращат ли четирицифрен код, какъвто е реда при първоначална регистрация на картата?

Извинявам се, прочетох на първа страница!

От банката ми казаха, че трябва да чакам такъв код, обаче от Пейпал дума не обелват.

Последна редакция: сб, 07 фев 2015, 14:47 от seemly

# 92
  • Мнения: 5 790
При същия номер не ви трябва никакъв код.
Сменяте само датата на валидност и секюрити кода от гърба на картата.

# 93
  • Мнения: 125
Да не би ПП да са удължили срока за повдигане на диспут?
Сега обърнах внимание, че в потвърдителния имейл за плащане, пише 180 дни, а не 45.

# 94
  • Мнения: 643
Здравейте, получих имейл от Paypal да си актуализирам данните на картата. Въведих всичко, но накрая отстанаха 2 неща, които не знам как точно да попълня, какво означават- Sort code и Account Nr

Много ще се радвам ако някой ме ориентира.
Благодаря.  Rolling Eyes

# 95
  • Мнения: 39
Здравейте, получих имейл от Paypal да си актуализирам данните на картата. Въведих всичко, но накрая отстанаха 2 неща, които не знам как точно да попълня, какво означават- Sort code и Account Nr

Много ще се радвам ако някой ме ориентира.
Благодаря.  Rolling Eyes

Прочети по горните коментари, наскоро масово получихме фалшиви мейли с цел фишинг, да не би и твоят да е такъв? С атачмент ли беше който те препраща в страницата на Пейпал?

# 96
  • София
  • Мнения: 224
Алекс1, благодаря за отговора   bouquet

# 97
  • Мнения: 45
Здравейте, получих имейл от Paypal да си актуализирам данните на картата. Въведих всичко, но накрая отстанаха 2 неща, които не знам как точно да попълня, какво означават- Sort code и Account Nr

Много ще се радвам ако някой ме ориентира.
Благодаря.  Rolling Eyes
Мейлът не е от ПейПал. Не въвеждай нищо повече. Дано да не е късно.

Аз също получих преди малко, предполагам същия - пише, че е от secure@paypal.com. Веднага го докладвах.

# 98
  • Мнения: 82
Аз също получих този имейл и кликнал на файла, но го затворих като видях, че искат данни и помислих, че е някакъв спам. Сега параноята ме гони яко. А това беше преди седмица някъде. Нямам регистрация в пейпъл, но се тревожа  newsm45 newsm45

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
И за какво се притесняваш като нямаш регистрация в Пейпал?

# 100
  • Мнения: 82
С кликането на самия файл не може ли да хвана вирус? Антивирусната не изпищя, но все пак се тревожа...

# 101
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Абе няма вирус,но определено не е от пейпал...тръгнах да попълвам ,но първо си влязох в профила и видях че не иска никакъв ъпдейт на профила.... пък странно линка си е пейпал... Rolling Eyes

# 102
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 666
Пратиха ми това писмо на имейла, трябва ли да правя нещо?? Your Account Will Be Limited.
Dear member,
 
The credit card we have on file for your PayPal service was declined when we attempted to bill you on 07/02/2015 for your most recent service fees.
 
For this reason, your service could be suspended.
 
You must update your billing information immediately in order to avoid any interruption to your services. Once your credit card information is updated, you
will be charged immediately, as soon as payment is received. You can update your credit card simply by download the form attached in email
 
Thanks.
Libby Barr
Managing Director, Customer Service

# 103
  • Мнения: 45
Докладвай го на ПейПал.

# 104
  • БУРГАС
  • Мнения: 503
Моя проблем с плащането се оказа, че търговеца няма л акаунт в пей пал. Иска банков превод. Направих го дано не пи една студена вода. Сефте ми се случва такъв търговец.

Общи условия

Активация на акаунт