Предложение за боите за коса

  • 5 320
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 108
Последните 4-5 г. ползван Лореал Рецитал, пепеливо русите нюанси, последната година почнах с шоколадовите.  Много бях доволна, но преди няколко седмици майка ми ми взе Палете (някакво Copper) и сега съм кестенява с много приятен червен оттенък, както исках. Само ме притеснява, че косата ми мирише малко странно след изкъпване, химически, с Лореал не ми се е случвало. А на Лореал им харесвам и балсамчетата към боята, ползвам ги дълго и ми действат добре.

А сега като ви чета, мисля да пробвам Лореал Кастинг следващия път!

# 31
  • Мнения: 109
Аз съм твърдо за ЛОРЕАЛ,но професионалните.smile3521 По скъпа е от другите бои,но и качеството е по-добро/цвета е много по траен,косата е по "жива".../Така и така ходя на фризьор поне парите да си давам за нещо наистина качественно ukliam1 #MiltiТова е от мен,разбирасе не отхвърлям другите бои,въпрос на вкус 55

# 32
  • Мнения: 10 758
Ами аз ползвам някаква професионална и не й знам името.Моята фризьорка работи с тази марка.Така е от както съм руса.А иначе като се боядисвах червена съм ползвала само Лонда Волкано.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
пропуснала си Арома

колкото и невероятно да звучи - но откакто открих Арома Стил 442 цвят сахара- друга не ползвам

# 34
  • Мнения: 6 164
Лореал (най- ми щади косата) Рецитал и Ферия... и Палете веднъж-дваж.

# 35
  • Мнения: 3 932
Най-естествена ми става косата с гарние. като алтернатива, гласувах за Лореал.

# 36
  • Мнения: 1 153
До тук мога само да кажа че Лореал е най ползваната марка боя,що се отнася до българските явно не са предпочитана марка

# 37
  • Мнения: 109
Как ще са предпочинани като струват 2-3лв.какво има в тях за толкова "много"пари newsm12-само опаковката сигурно струва толкова.Цена-качество... #Onfire

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Ползвала съм само бои на Лореал, включително обезцветители. Казвали са ми, че е добър избор да си запазиш 3-те косъма от време оно.

# 39
  • Мнения: 5 317
Гарние и Палете. Peace

# 40
  • Мнения: 1 645
Повече от 3 години поззвам само Лореал Peace

# 41
  • Мнения: 1 517
Лореал и Селектив - най бавно се отмиват при мен

# 42
  • Мнения: 5 228
Л'ореал Ферия и Л'ореал Кастинг.
Това са моите бои!

И моите! В последно време пробвах разни други видове - Палете, Лонда, нищо не може да се сравнява с Л'ореал.

# 43
  • Бургас
  • Мнения: 6 322
Как ще са предпочинани като струват 2-3лв.какво има в тях за толкова "много"пари newsm12-само опаковката сигурно струва толкова.Цена-качество... #Onfire

не искам да се заяждам,но цената е такава,защото са произведени в БГ, за червен цвят съм ползвала най-различни, но задължително вносни и не евтини,доста агитация ми трябваше да се навия да пробвам Аромата  и смея да твърдя,че разлика кой знае каква няма

# 44
  • Мнения: 108
Ами аз нали от 2 седмици съм за пръв път с Палете...май нещо почна да се отмива, което с Лореал Рецитал досега не ми се беше случвало! Rolling Eyes

Какво мислите за това да се смесват 2 нюанса?

Общи условия

Активация на акаунт