10-дневна детоксикация със зелени смутита

  • 82 176
  • 512
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 7
Книгата е на Джей Джей Смит, смути пия по 1,5 на ден, но не казвам че имам запек а че не ме кара да ходя по голяма нужда

# 436
  • Мнения: 8 163
Книгата е на Джей Джей Смит, смути пия по 1,5 на ден, но не казвам че имам запек а че не ме кара да ходя по голяма нужда
Да обобщя това, което разбирам:

- пиеш по литър и пловина гъсто смути на ден, като спазваш рецептите от книгата;

- ядеш други плодове, зеленчуци и ядки и не изпитваш глад

- пиеш поне по 2 л. вода дневно

- въпреки това нямаш подобрение в работата на отделителната система, но продължаваш да ходиш по голяма нужда всеки ден.

Така ли е?

Извинявай, но телеграфният ти стил няма как да не ме кара да задавам уточняващи въпроси.

Имай предвид, че ако 7 дни не си ходила по голяма нужда, веднага трябва да вземеш разхлабително.

Честно, трудно ми е да повярвам, че е възможно да не се ходи по голяма нужда 7 дни при ежедневен прием на такова количество целулоза в естествен вид...

# 437
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Дали ще се намери някой съмишленик за един курс  Simple Smile

# 438
  • Мнения: 27 733
Аз ще правя детокс евентуално след 10-ти април. Зависи какви плодове и зеленчуци ще има на пазара тогава. Simple Smile

# 439
  • Мнения: 8 163
Ще се присъединя към вас. Долче, дай дата и почваме.

# 440
  • Sofia
  • Мнения: 26 534
И аз мисля да пробвам през април Peace

# 441
  • На остров
  • Мнения: 13 498
И защо всички през април а не през февруари   Party ?

# 442
  • Sofia
  • Мнения: 26 534
Аз сега съм на друг режим,а и цените сега са доста високи Money

# 443
  • Мнения: 27 733
За мен е най-важно да има голямо разнообразие от свежи зеленолистни и плодове. Grinning Цените също са фактор, разбира се.  Peace
Фея, Великден е на 16-ти април. Чудя се преди или след Великден ще е по-удачно да се прави детокс... Thinking В момента и аз съм на друг режим, трябва да изчисля кога точно свършва.

# 444
  • на острова на мечтите
  • Мнения: 5 796
Аз мисля да започна детокс, но мисля след 2_та седмица на февруари,защото сега съм все навън по работа и няма да е много удобно всеки ден да пълня термоса. Така че след 12_ти февруари съм на линия.
А и сега е сезонът на спанака, зелето,резенето,тиквата, така че ще се организирам chef
Засега правя нещо като подготовка с олекотена храна.
Дали ще се намери някой съмишленик за един курс  Simple Smile
Peace

# 445
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Данаило ще те изчакам тогава до 12 февруари, иначе мислих да почна от 1. Хубаво е ще да си правим компания  Simple Smile .
Каква по олекотена храна консумираш до тогава ?

# 446
  • Мнения: 8 163
И аз предположих, че за живеещите в БГ е по-лесно да правят детокса на пролет. Само като се сетя колко жалки са зелениите във Фантастико и Билла, направо ме боли.

# 447
  • Мнения: 27 733
И аз предположих, че за живеещите в БГ е по-лесно да правят детокса на пролет. Само като се сетя колко жалки са зелениите във Фантастико и Билла, направо ме боли.
Не съм в БГ, но и тук не е чак толкова голямо разнообразието сега. ooooh! А да не говорим за горски плодове, праскови и подобни Crazy , зелениите бих ги осигурила, но от плодовете основното са ябълки, цитруси и ананас. Rolling Eyes

# 448
  • Мнения: 8 163
Е, то и аз не бих ползвала пресни праскови в момента. Бих взела замразени.

Иначе и тук в момента е малко по-трудно да се намират пресни био горски плодове.

# 449
  • Мнения: 4 097
Искам да ви питам - в момента кърмя, но имам нужда от детокс и малко регулиране на теглото, доколко мога да го направя чрез смутитата?

Общи условия

Активация на акаунт