Гримиране - идеи, техники и предизвикателства - 58 тема

  • 67 027
  • 740
  •   1
Отговори
# 585
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
В темата за веждите виждам, че пишат момичета, които тук не участват. Дали и колко се гримират нямам идея, но явно имат желание да се грижат за веждите си  Peace Както аз не следя темата за четките, макар, че се гримирам Simple Smile До скоро не следих и темата за спиралите, но сега ми е интересна  Peace

Моите вежди - днес и вчера снимах преди да изляза. На снимка по-ясно виждам какво искам да променя. Налучквам къде ми куца формата. Определено снимането и осмислянето при мен работи  Peace

# 586
  • Мнения: 2 214
Фокси знам че не е нужно да го харесват всички. ама аз твоето рядко не харесвам, затова ми стана страно.
В темата за вежди ще се вихря утре!

# 587
  • Мнения: 538
te_dda, за какви проби става въпрос?
Ако е за веждите - не мерси!  Stop
Аз лично не бих си изскубала\оформила веждите, особено ако на мен моите си ми харесват, само защото някой от форума смята, че би ми отивало повече! Crazy
При някои хора веждите израстват и формата може да се коригира, но при други не и никакво масло или крем няма да помогне  Rolling Eyes
Както и да изглежда един човек, то не може да се хареса на всички!  Rolling Eyes


 По принцип изказването ми беше по повод последната проба - грим на Фокси . 
Колкото до веждите - аз също не съм за радикалните промени , особено такива, които трудно се оправят после, но това е друга тема, която вече имаме.

# 588
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
Аз пък веднага мога да кажа какво ме озадачи  Mr. Green

В първия момент изобщо не разбрах, че е Фокси и се стрелнах - какъв пък е този експеримент  Thinking После вече видях, че е тя - променена до неузнаваемост - ами първо е много намръщена и "страшна" - липсва онова ведро и лъчезарно излъчване Simple Smile

Устните са много интересно направени - хубави, но страшни нацупени Simple Smile

А окото смущава с неестественост - много белее под веждата  до рисунъка, а под него явно не е много на фокус и изглежда някак незавършено  Rolling Eyes

Поглеждаш и си казваш, че нещо не е наред, може и снимката да играе лоша шега, моите последни 2 грима на снимки са "мамма мия", на живо са по-добре, но ги пазя основно за промяната във веждите  Mr. Green

.....

Нещо от мен... идиотско... Blush



П.П. И ако бях фиксирала веждите си с безцветна спирала щяха да изглеждат по-добре  Wink

Фокси, каква е тази безцветна спирала  Rolling Eyes newsm78



Фокси знам че не е нужно да го харесват всички. ама аз твоето рядко не харесвам, затова ми стана страно.
В темата за вежди ще се вихря утре!

Добре си дошла  Peace

# 589
  • София
  • Мнения: 1 956
Хм, бях забравила за базите... Преди години като се пръкнаха на пазара бях гледала клипове ли, чела ли бях ... не помня. Смесваха фон дьо тените с тях или ги слагаха под фон дьо тена... НА мен Дабъл уеърът ми е малко тъмен също. За 3-ка съм, за 2-ка пък съм тъмна и ми седи вече като маска... та се чудя дали да не смеся 3 с 2, т.е. да купя един по-светъл...
И аз ползвам тайм филър, но си го слагам под фон дьо тена. Под крема слагам мезо +, отгоре тайм филъра (не мат) и ми попиват безупречно. Нямат никакъв озаряващ ефект при мен и предполагам и с фон дьо тена като ги смеся , пак ще е така. Забелязвам си аз, че на 33 кожата ми не е като на 23. Преди 1-2 години, ако сложех тези продукти, щях да лъсна... Засега крепя бръчките, но... зависи какво слагам като коректор и фон дьо тен. БЕз фабъл уеър не виждам никакви бръчки, само лек зачатък на вертикални линии на челото. С дабъл уеъра на челото си личат... ВЕднага като го сложа... Едно такова като меко циментирано ми е впечатлението... НЕщо бъркам сигурно... НАнасям с пръсти. Но съм ползвала и гъбичка, и плоска четка и буфваща четка. Все тая е и з атова с пръсти си карам - по-хигиенично е, по-бързо, по-икономично...
Имам червената база на кларинс. Нова, не съм я отваряла, че мислех да я разменям... Имате ли идея ако я смеся с ФДТ-на дали ще се получи хубаво?

# 590
  • Мнения: 13 876

Много ми хареса - прилича на африканска маска ... с тези тъжни очи, тези плътни устни със сливов цвят. Изкуство а не грим е това ...

# 591
  • София
  • Мнения: 1 611
Grinning

Готино клипче за очна линия, ако Ви се гледа:




P-r-o-l-e-t, не съм ползвала базата на Clarins и не знам как би се смесила. Иначе какво количество ползваш за един грим от DW?

# 592
  • Мнения: 88

Много ми хареса - прилича на африканска маска ... с тези тъжни очи, тези плътни устни със сливов цвят. Изкуство а не грим е това ...

И на мен много ми допада. Simple Smile

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 11:04 от bubanka

# 593
  • София
  • Мнения: 1 956
Ами какво количество... Как да кажа... РАзклащам хубаво шишето, слагам си пръста на отвора и каквото там се изсипе. т.е. колкото монета от 1 стотинка. Понякога и още половин такава доза, ако кожата ми не е в топ форма. Според мен не е голямо количество това... 1 шише ми стига за 1 година почти всеки ден ползване... Т.е. пестеливо го ползвам. НЕ е от количеството според мен.

# 594
  • Мнения: 625
Я да ви питам,понеже не използвам коректор за под очите,а слагам фон дю тен,кожата мине доста суха там.Какъв по-бюджетен коректор за тъмни кръгове да взема ,който не изсушава?

# 595
  • Мнения: 3 675
P-r-o-l-e-t, смеси го с някой пигмент на МАС и ще се озариш  Mr. Green
Аз ще взема да пробвам с Vanilla  Simple Smile

# 596
  • София
  • Мнения: 9 557
Oooooх да ви се оплача!
Този глос на Герлен-GUERLAIN Gloss D'Enfer Maxi Shine, който толкова чаках от ФЮ е най-голямото ми разочарование!

Първо цвета който избрах, нищо общо с това от картинките им, поставени за избор!
Второ издръжливост..... Ако кажа 1час, значи да излъжа и себе си! ooooh!
След 20на минути го няма на устните. По зле е от тубичката на Кларанс, която е само за намазване на устата и нея никаква я няма,но поне миризмата на захарен памук е удоволствие за сетивата!
Бясна съм!
Най-излишно похарчените ми пари на вятъра бяха това!
Дали ще се намажа с вазелин или с това глосче, ефектът върху устните  ми оптически след тези 20 мин. е 1:1. ooooh!

# 597
  • Мнения: 3 096

Много ми хареса - прилича на африканска маска ... с тези тъжни очи, тези плътни устни със сливов цвят. Изкуство а не грим е това ...
Съгласна съм, много е артистично. Не мога да спра да го гледам. Прилича ми на някой от експериментите на Лиса Елдридж за големите списания.

Последна редакция: ср, 28 яну 2015, 13:47 от bubanka

# 598
  • Мнения: 36 057
Слагайте снимките, които цитирате, в скрит текст, моля! Снимката на Фокси е чудесна, но само на тази страница е цитирана четири пъти!

# 599
  • Мнения: 2 214
аз затова се чудя защо момичетата по конкурсите толкова се притесняват че някой не им харесал работата. Винаги ще има такива които ще се възхищават на една работа и такива които няма да я харесват. От това не нито по малко нито повече професионалист.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт