Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 60

  • 136 563
  • 742
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 487
Някой поръчвал ли е от Selfridges, Zalando или House of fraser? Харесала съм си чанта и обувки Майкъл Корс и се колебая от кой сайт да са....

# 406
  • Мнения: 29
Искам да си взема телефон от Теско, но не знам как става доставката до София

# 407
  • Мнения: 3 050
Искам да си взема телефон от Теско, но не знам как става доставката до София
Аз ползвам превозвач - Габко или GGBG.
От сайта на Harrods дали минават плащания с БГ карта? Досега не съм поръчвала от там, но сега ми се иска да пусна поръчка  newsm78

# 408
  • София
  • Мнения: 791
Здравейте, гледам сте коментирали Кларкс, засилих се наскоро, обнадеждена от опцията Пейпал и накрая пак си ги пуснах от амазон същите неща. Вече са на детските крачета.
Аз обаче влизам с друго питане. За Адидас! Пускала съм и преди поръчки от англйския, но с карта. Вчера пуснах с пейпал, но вечерта ми я канселираха с обяснение пеймънт секюрити! Гледах, гледах и предполагам, че е от разминаване на деливъри адрес с адрес билинг адрес, ако изобщо виждат някъде чрез пейпал! Не съм махнала чекчето за еднаквост на двата адреса, което е по подразбиране. Тръгнах да правя нов адрес, като на картата вързана с пейпал- то пък дава сама Великобритания по презумпция?!
Някой скоро да е пазарувал от Адидас?

# 409
  • София-Младост
  • Мнения: 23 362
При GGBG разбира ли се по някакъв начин, ако има твоя пратка в техен склад в Германия(знам че темата е за АНглия, но предполагам е сходно)? Или когато се натовари, или пристигне в България?  newsm78 Реших да ги пробвам, до сега само с габко съм поръчвала.
Сега видях в сайта им, че се получава мейл, когато пратката е доставена, обработена, изпратена...важи ли същото за пратки от DE?

# 410
  • Мнения: 1 602
При GGBG от Германия не винаги ми ги отбелязват от там още.

# 411
  • Мнения: 3 050
GGBG в това отношение са по-бавни от Габкото. По-бавно правят обновяването в сайта на статуса на пратките и разпращането на мейли. Но аз ги предпочитам  Peace Не се притеснявай! И по телефона да им се обадиш са много любезни.

# 412
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте!
На 12 ти направих поръчка от www.verbaudet.co.uk, получих мейл за потвърждение и сумата ми е дръпната от картата. Но днес все още в My account ми излиза следното You have no orders at the moment. Доставката пише, че е от 3 до 5 дни, а нямам и никакво известие в сайта на Габко.
Писах им на мейла, но все пак и тук да попитам, някой ако е имал подобен случай с този сайт.

# 413
  • Мнения: 126
моля ореантирайте ме как пускате поръчка от clarks.co.uk до адрес на превозвач я слагам, пробвах да платя с дебитна, кредитна, виртуална и пейпал и не иска да ми приеме поръчката, казва, че трябвало картата да е изкарана в английска банка....какво да правя, някакви идеи?

гледам, че нагоре сте го коментирали, но при мен не се получава...

Успяхте ли да пуснете поръчка от сайта на кларкс?

# 414
  • гр. София
  • Мнения: 4 775
моля ореантирайте ме как пускате поръчка от clarks.co.uk до адрес на превозвач я слагам, пробвах да платя с дебитна, кредитна, виртуална и пейпал и не иска да ми приеме поръчката, казва, че трябвало картата да е изкарана в английска банка....какво да правя, някакви идеи?

гледам, че нагоре сте го коментирали, но при мен не се получава...

Успяхте ли да пуснете поръчка от сайта на кларкс?
Само с Пейпал. По друг начин не става.  Peace

# 415
  • Мнения: 126
моля ореантирайте ме как пускате поръчка от clarks.co.uk до адрес на превозвач я слагам, пробвах да платя с дебитна, кредитна, виртуална и пейпал и не иска да ми приеме поръчката, казва, че трябвало картата да е изкарана в английска банка....какво да правя, някакви идеи?

гледам, че нагоре сте го коментирали, но при мен не се получава...

Успяхте ли да пуснете поръчка от сайта на кларкс?
Само с Пейпал. По друг начин не става.  Peace
А регистрацията в пейпал дърпа ли парички т.е. с колко ви се оскъпи поръчката?

# 416
  • гр. София
  • Мнения: 4 775
моля ореантирайте ме как пускате поръчка от clarks.co.uk до адрес на превозвач я слагам, пробвах да платя с дебитна, кредитна, виртуална и пейпал и не иска да ми приеме поръчката, казва, че трябвало картата да е изкарана в английска банка....какво да правя, някакви идеи?

гледам, че нагоре сте го коментирали, но при мен не се получава...

Успяхте ли да пуснете поръчка от сайта на кларкс?
Само с Пейпал. По друг начин не става.  Peace
А регистрацията в пейпал дърпа ли парички т.е. с колко ви се оскъпи поръчката?

С николко. Ако поръчката ти е за 20 паунда, тегли 20 паунда. Такси няма. Само внимаваш за превалутирането да е по курса на банката ти, а не по курса на Пейпал.  Peace

# 417
  • Мнения: 235
В някоя тема мернах указания как да сменим курса на превалутиране при ползване на Пей Пал, да не е техния дървен курс, а по курса на банката ми. Много се рових из акаунта си в пей пал и не намерих такава опция. Прикачила съм си само две карти там, връзка към банкова сметка не съм дала. Не знам дали това може да е причината. Някой с опит?

# 418
  • гр. София
  • Мнения: 4 775
В някоя тема мернах указания как да сменим курса на превалутиране при ползване на Пей Пал, да не е техния дървен курс, а по курса на банката ми. Много се рових из акаунта си в пей пал и не намерих такава опция. Прикачила съм си само две карти там, връзка към банкова сметка не съм дала. Не знам дали това може да е причината. Някой с опит?

"Влизаш си в PayPal профила > кликаш горе в дясно на "зъбното колело" > payments > Log In with Paypal > Profile > My money > My preapproved payments - Update > Set Available Funding Sources > Conversion Options > Bill me in the currency listed on the seller's invoice"

Това съм си го запазила като инфо от темата за Пейпал. Не е съвсем точно, но се ориентира човек.  Peace

# 419
  • София
  • Мнения: 438
Здравейте!
На 12 ти направих поръчка от www.verbaudet.co.uk, получих мейл за потвърждение и сумата ми е дръпната от картата. Но днес все още в My account ми излиза следното You have no orders at the moment. Доставката пише, че е от 3 до 5 дни, а нямам и никакво известие в сайта на Габко.
Писах им на мейла, но все пак и тук да попитам, някой ако е имал подобен случай с този сайт.

Габко с домашен адрес ли са? Как изобщо успя да се регистрираш на сайта?

Общи условия

Активация на акаунт