На море в Турция - тема 35

  • 70 506
  • 724
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 48
Здравейте,
Замислям се за Ефталиите,но ме притеснява,че покрай тях няма никакви места за разходки.Някой може ли да ми каже ,има ли молове или някакви търговски центрове за шопинг в близост до Ефталия Марин и Вилидж

# 286
  • Мнения: 5
Здравейте !

моля за мнение, за хотел Pasa Beach 4* в Мармарис !? Всякаква информация ще е добре дошла  Simple Smile

# 287
  • Мнения: 262
За всички които чакат самолетните почивки за Егейска Турция/Бодрум,Мармарис, и Кушадасъ/,днес Тез Тур пуснаха офертите. Както и миналата година полети в два отрязъка-май-юни и август-септември. Новото е че почивките са с продължителност не 6 дена както 2014г., а 7 дена през новия сезон.

# 288
  • Мнения: 3 117
Здравейте,
Някой да има вчечатления от този хотел:
AZURA DELUXE RESORT
www.azuradeluxe.com

И друг въпрос имам:
Началото на май дали ще става за плаж в Аланя?

# 289
  • Мнения: 14
Здравейте! Днес резервирах почивка в хотел Батихан, но в старата сграда.Може ли някой да ми изпрати снимка  на тази част от хотела , много ли е мизерна в битово отношение ?

# 290
  • Мнения: 3 290
Здравейте! Днес резервирах почивка в хотел Батихан, но в старата сграда.Може ли някой да ми изпрати снимка  на тази част от хотела , много ли е мизерна в битово отношение ?
Вие ли така предпочетохте.Не е мизерна старата част.

# 291
  • Мнения: 539
Здравейте,
Замислям се за Ефталиите,но ме притеснява,че покрай тях няма никакви места за разходки.Някой може ли да ми каже ,има ли молове или някакви търговски центрове за шопинг в близост до Ефталия Марин и Вилидж


До Ефталия Вилидж на около 200-300 метра има търговски център, но мисля че е скъп. Това е най-близкото място за разходка. С долмуш може да отидете до селището Конаклъ на около 7 км. Наистина около Ефталиите няма къде да се разхождате.

# 292
  • Мнения: 14
Относно старата част на хотел Батихан не , че съм я предпочела, но за толкова ми  стигнаха финансиите.Имаме годишнина със съпруга ми и исках да го изненадам,затова и финансиите са ми ограничени до стая море и цена 1777 лв за края на август.След като внесох парите се притесних да не разваля празника и вместо изненада да сътворя разочарование.Благодаря на всички, които ми писаха.Зная , че за този хотел има мн.постове, но всеки е полезен по своему.   

# 293
  • Мнения: 3 290
Някой с отзиви за Granada Luxury Resort & Spa Анталия.Много ми харесва този хотел  Wink

# 294
  • Мнения: 14
Здравейте, мечтатели! Simple Smile Да се похваля и аз - днес направихме резервация за  GRANADA LUXURY RESORT & SPA - 5* Алания, Анталия - http://www.granada.com.tr/tr/! Ще пътуваме за пореден път с Турс Клуб - http://www.tours-club.com/%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%8F/h … 2&oid=1860600 през септември!
Е, както някой вече беше писал - обратното броене започна! Simple Smile Вярно е, че за този хотел няма почти никаква информация тук, но в интернет пространството има достатъчно, включително и качени видео клипове на наши сънародници, почивали там, което помогна за избора! Благодаря много и на liv1892 за ценните съвети и препоръки! Успех на всички ви и във вашия избор за лятна почивка!

# 295
  • Мнения: 152
Здравейте, искам съвет от вас  - двоумя се между AURUM  Дидим или GREEN NATURE Мармарис. Семейства с деца ще бъдем. Четох отзивите на първа страница,но не мога да реша.Предварително благодаря!  Hug

Здравейте,
Мога да дам информация за AURUM -почивахме там миналата година. Подобно на Green Nature, който също оглеждам за тази година ,е отдалечен от населени места-т.е няма място за разходки много. Трябва да ползвате прочутите долмуши, за да отидете до Дидим. Иначе хотелът е хубав-откриха го през май 2014 г. Плажа е на една ръка разстояние, за разлика от Грийна- морето е плитко, така че ако децата са малки е идеално. Има два басейна вкл. детски, пързалки. Базата е много добра, имам предвид стаите, храната е в изобилие-риба, морски дарове, агнешко и прочие, сладкиши, сладолед, алкохол, безалкохолно, вода, кафе и т.н. Има дискотека, анимация, интернет и подобни екстри. Ако се интересувате по-подробно пишете.

# 296
  • Мнения: 152
Здравейте и от мен! За пръв път ще почиваме в Турция. Избрали сме дестинацията - Дидим.Търся информация за Aurum Spa and Beach resort. Има ли някой който може да сравни хотела с Palm Wings.
     аурум е в пъти по-добър
колебая се главно заради рейтинга на aurum  в booking а и няма много отзиви в темата. това мнение от лични впечатления ли е .Семейство с две деца сме - коментарите в нета са че фамилните стаи са малки, храната не отговаря на звездите, няма достаъчно атракции ...
за фамилните стаи честно казано незнам,но анимация има,3 пързалки,храната беше супер,просто е малко скучно,защото наоколо няма нищо интересно,а Дидим е далечко.Има
разбира се маршрутки.Аз съм доволна от хотела като имате предвид,че съм била в края на сезона.Вие си решавате в крайна сметка.Плажа е хубав,плитко е,няма камъни.

Съгласна съм с мнението за Aurum .В нашия автобус на  връщане имаше хора ,които не бяха хич
доволни от Palm Wings, но всеки си има вкус-един харесва едно, друг не го харесва и т.н. Аз в такива случаи слушам интуицията си - никога не ме е подвеждала.

# 297
  • Мнения: 1 405
Здравейте!
Има още 6 месеца до пътуването за Palm Wings Didim,ама още от сега планувам детайлите(къде ще оставим колата в София,какъв багаж ще ми трябва,какви забавления за детето да взема...Simple Smile...
Та се зачудих за преминаването на границата  и по-точно дали има ограничение за преноса на цигари,тъй като на българо-македонската граница са позволение 3 кутии на човек,ако не се лъжа. Таткото ни е пушач,пък и си е цяла седмица,все пак.
Другото,което си мислех е за автобусите на Турс Клуб. В договорът са изброени  автобусни фирми,с които работят,но това по никакъв начин не ми помага. Възможно ли е да попаднем на някакъв на някакъв стар и неудобен автобус или всички,с които превозват,са хубави?
Резервацията ни е в къщичка. Знаете ли дали от агенцията определят реда на настаняване или от хотела зависи дали ще сме на първа линия?
Извинете за многото въпроси,но за първи път ще ходим в Турция и вълненията са много Simple Smile

Хубав уикенд!

# 298
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
За цигарите - мисля, че един стек си взехме от България...там после докупувахме Wink. Има някакво ограничение, но не си спомням newsm78.
Автобусът е на късмет Tired... на сборният пункт за тръгване имаше 2 автобуса - много нов и модерен, с монитори и един старичък...на нас ни се падна старият Rolling Eyes. На връщане - пак същият.

# 299
  • Мнения: 1 525
Резервацията ни е в къщичка. Знаете ли дали от агенцията определят реда на настаняване или от хотела зависи дали ще сме на първа линия?
Настаняването се определя в хотела. На 'първа линия' са по-големите къщички.
Може да кажете къде предпочитате да ви настанят.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт