На море в Турция - тема 35

  • 70 507
  • 724
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 2 389
jb66, голям, 5* и с голям аквапарк в Кушадасъ е Aqua Fantasy  Peace

# 526
  • Мнения: 1 525
И Pine bay.

# 527
  • София
  • Мнения: 1 877

 thumbsup

Pine bay е чудесен хотел, особено за семейства с деца. Има детски басейни с пързалки, които стават както за съвсем малки деца, така и 5-6-7 годишни, а има и аквапарк за големи, където много се забавлявахме. Хубавото на този хотел е голямата и прекрасно озеленена и поддържана територия, благодарение на която не се усеща огромното количество почиващи. Вкусна и обилна храна, много добро почистване на стаите. Цялата територия на хотела се поддържа чиста, басейните също, а многото дървета и храсти държат прохлада даже и в по-големите горещини. Е, плажът не може да се сравнява с нашите плажове по черноморието, защото е по-скоро чакълест, отколкото пясъчен, но пък водата е кристално чиста, а плуването в заливчето на края на плажа е голям кеф, защото там е пълно с риби и особено за децата е прекрасно изживяване  Simple Smile

# 528
  • Пловдив
  • Мнения: 1 938
Извинявам се от ново ,но някой може ли да каже как се казва този хотел на снимката от горе ?
Още веднъж се извинявам ,и дано не изнервя някой .
Страшно ми харесва!

# 529
  • София
  • Мнения: 350
Извинявам се от ново ,но някой може ли да каже как се казва този хотел на снимката от горе ?
Още веднъж се извинявам ,и дано не изнервя някой .
Страшно ми харесва!

Sianji Well-Being Resort /бившият Garden of Babylon Bodrum/. Мнохо хубав хотел с отличен медицински и спа център.

http://www.sianjibodrum.com/#!General+Night+-1.jpg/zoom/c1scy/image1i0i

# 530
  • Пловдив
  • Мнения: 1 938
Извинявам се от ново ,но някой може ли да каже как се казва този хотел на снимката от горе ?
Още веднъж се извинявам ,и дано не изнервя някой .
Страшно ми харесва!

Sianji Well-Being Resort /бившият Garden of Babylon Bodrum/. Мнохо хубав хотел с отличен медицински и спа център.



http://www.sianjibodrum.com/#!General+Night+-1.jpg/zoom/c1scy/image1i0i



МНОГО МНОГО БЛАГОДАРЯ !!!  bouquet
А знаете ли коя агенция го предлагат ?

Последна редакция: нд, 01 фев 2015, 17:01 от jb66

# 531
  • Варна
  • Мнения: 77
Привет и от мен, ние също резервирахме в последния момент Ephesus Princess 5*, там ще сме от 22.05 до 30.05 - остава да се молим за хубаво време, но пък и да пропуснем плажа, няма да е голяма драма - ние сме от Варна, а от нас плажът е на 5 минутки път Simple Smile видях, че хотелът има вътрешен басейн, ще има къде да се топнем. Ще бъдем със собствен транспорт, идеята е да превърнем пътя в екскурзия ... единственото, което държа да посетя е Памук Кале - някой ходил ли е до там с кола? Има ли къде да паркираме без да се притесняваме .... и каква е входната такса, ако някой помни? Мразя организирани екскурзии, стадният принцип, ограниченията и часовите рамки ме изнервят и ми развалят настроението хахахах с две думи, обичам да се съобразявам със собствения си кеф Grinning В Ефес и на гроба на Дева Мария сме ходили на предната си почивка в Турция, някой да се сеща за друго местенце, което си заслужава да се посети?
И последен въпрос, мислим да се разделим пътя на 2 на връщане, предния път го направихме в Айвалък - на отиване спахме в Берк Шалет, на връщане в Боюк Берк ... тази година обаче, са станали ол инклузивни и цената нещо не ме устройва искам само нощувка със закуска, най-много със закуска и вечеря, някой може ли да препоръча хотелче там, не държа на много звезди, просто да е чисто ...
Така, доста дълъг стана поста ... съжалявам ако съм дотегнала с многото въпроси  Embarassed

# 532
  • Мнения: 78
И аз пак да попитам- никой ли не е бил в този район в началото на април? Става ли за топване, да носим ли банските?  И как е най- изгодно да се свържеш с България от там?
А и още нещо-в хотелите правят ли някакви изненади например за рожден ден? Благодаря предварително!

# 533
  • Мнения: 5 459
И ние, живот и здраве на 6 юли на рождения ден на сина ми трябва да сме в Паша Бийч, Мармарис. Разбрах от Рени, че можело да се поръча торта за 15-20 лири в ресторанта.

# 534
  • София
  • Мнения: 2 389
jb66, хотелът от главната снимка го има в Емералд  Peace Предполагам и в други агенции, търси самолетни в Емералд в Бодрум , хотелът е най-долу, най-скъпият  Peace

# 535
  • Варна
  • Мнения: 10 765
И аз пак да попитам- никой ли не е бил в този район в началото на април? Става ли за топване, да носим ли банските?  И как е най- изгодно да се свържеш с България от там?
А и още нещо-в хотелите правят ли някакви изненади например за рожден ден? Благодаря предварително!

За времето,никой не може да ти гарантира,аз винаги тръпна,но бански задължително носете,представяш ли си да е топло и да не можеш да се изкъпеш,ужас,аз съм на Виваком и щом прекрача границата ми излиза Тюрксел и Водафон,първия е най-изгоден за моя оператор,гледай да те набират,не ти да звъниш,а за рож. дни,отиваш при гестрилейшъна на хотела и казваш и те правят изненада,при нас в Папилона имаше,украса на стаята,вино,плодове и сладки,запазена маса в ресторанта,в деня на рож. ден и торта Party

# 536
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
И ние, живот и здраве на 6 юли на рождения ден на сина ми трябва да сме в Паша Бийч, Мармарис. Разбрах от Рени, че можело да се поръча торта за 15-20 лири в ресторанта.

Aлинка, да взема да дойда и аз, че да празнуваме двамата с твоя син двоен рожден ден  Wink

# 537
  • Мнения: 1 036
Алина, много хотели, като им кажете , че има рожденник, особено дете, сами предлагат торта и без плащане. Просто попитайте на рецепцията

# 538
  • София
  • Мнения: 1 877
И аз пак да попитам- никой ли не е бил в този район в началото на април? Става ли за топване, да носим ли банските?  И как е най- изгодно да се свържеш с България от там?
А и още нещо-в хотелите правят ли някакви изненади например за рожден ден? Благодаря предварително!

Егейска Турция е доста широко понятие и поради тази причина и температурите са различни. На първа страница на темата има статистика с температурите на водата в различните курорти за всички месеци за миналата година - това поне ще те ориентира какво можеш да очакваш  Simple Smile В горната част около Чешме, Айвалък, че даже и в Кушадасъ е по-хладно, надолу към Дидим, Бодрум и Мармарис температурите и на въздуха, и на водата са по-високи. Вие в коя част на Егейска Турция ще ходите?

По въпроса с телефоните - обикновено на открито и то в близост до брега се хващат спокойно гръцките оператори, а роумингът с EU е на мнооооого по-ниски цени от роуминга с Турция. Така че ти препоръчвам да си направиш настройките с гръцките оператори -  по спомен 1 мин. изходящ разговор стана 45 ст от миналото лято.

Можеш да ползваш и разните приложения като Viber, например, защото в лобито на хотела има свободно WiFi ( в някои хотели и по стаите).

# 539
  • Мнения: 5 459
Идвай Джули. Ще ви направят огрооомна двойна торта.
А къде се търси този гестрилейшън  Rolling Eyes?

Общи условия

Активация на акаунт