За Синеморец?

  • 14 254
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 387
Блонди, били сме тук,тук и в още 2 вили, които нямата собствени сайтове.

Прекрасно е в Синеморец. Не помня вече от колко години ходим там на море.
Мисля обаче, че мястото е съсипано. Огромните отвратителни кичозни хотели, които построиха (Бела Виста насра тотално плажа на Бутамята), тълпите курортисти от Ахтопол  Twisted Evil и околиите (които спят за 5 лв в адска мизерия в Ахтопол), заливащи синеморските плажове направо ме изпълват с тих бяс и ругатните започват сами да се леят из устата ми.

А преди години бе прекрасно. Често на плажа на Велека нямаше никого. Бе тихо, диво и спокойно.
Сега се е превърнало в кенеф. Извинете. Носят си сухата храна и после остатъците се носят от вятъра по уникалния плаж.

На Силистар има толкова много хора, че ако отидеш по обед, няма къде да положиш телесата си. Освен това входът към плажа е преграден и учтива леля събира пари, защото пътят минавал през частен имот  Twisted Evil, а това е резерват!!! - няма начин да е частна собственост.

От тотална снобария се превръща в мощна чалгаджийница.
Преди единственото място, където можеше да изпиеш по питие беше Пънчетата, сега музиката на народа се носи от разни жълто-сини архитектурни недоразумения, пораснали на т.нар. главна улица.

Спирам. Някой може да се разпознае в думите ми.

Но всъщност ми се плаче.


Освен това беше безумно мръсно на плажа,а в морето имаше разлив на някакви мазнилежи.Направо онемях когато мъжа ми спря да плува и започна да се бърше с хавлиена кърпа насред морето/тя му беше на гърба защото изгоря и плуваше с нея./Излезе бълвайки змии и гущери.Натовари ни на колата и ни пресели за нула време.Не ще и да чуе за Синеморец та ако ще тази година да няма никой там.А щях да забравя,бебка едвам я опазихме от стъклата и кофичките от какво ли не заровени в пясъка.Поне така беше лятото на 2005 г.

# 16
Всъщност това, което описвате е абсолютно вярно за съжаление, но има все още един приятен момент в края на юни и нач. на юли, когато няма тази лудница и мръсотия. Предполагам, че началото на септември също е прилично. Но Синеморец е съсипан така или иначе.

# 17
  • Мнения: 3 265
Това е едно от любимите ми места по морето. За последно бяхме в Синеморец миналото лято за няколко дни. Бяхме в доста приличен семеен хотел. За цената на нощувка не съм сигурна - беше 10 или 20 лева на човек, но още не беше започнал сезонът. Иначе не можах да го позная - преди 3-4 години беше далеч по-спокойно и прекрасно място. А в Резово е наистина рай.

# 18
  • Мнения: 194
nie mislim da otidem tova liato v sinemorec,za6toto e spokoino i niama mnogo hora,dali oba4e e taka,4uvala sam ,4e tam plagat i vodata sa nai-4isti ot cialoto 4ernomorie,a dali o6te e taka,niakoi bil li e v bela vista,otzivi?

# 19
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
nie mislim da otidem tova liato v sinemorec,za6toto e spokoino i niama mnogo hora,dali oba4e e taka,4uvala sam ,4e tam plagat i vodata sa nai-4isti ot cialoto 4ernomorie,a dali o6te e taka,niakoi bil li e v bela vista,otzivi?


Прочети постинга на Didia, малко по нагоре от твоя  Wink

# 20
  • Мнения: 27 524
nie mislim da otidem tova liato v sinemorec,za6toto e spokoino i niama mnogo hora,dali oba4e e taka,4uvala sam ,4e tam plagat i vodata sa nai-4isti ot cialoto 4ernomorie,a dali o6te e taka,niakoi bil li e v bela vista,otzivi?

Вече май не е така, за съжаление. Но определено беше  Peace Последно се спряхме на Равда, жалко само, че ще се разминем със Сър Дечко  Sad

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
nie mislim da otidem tova liato v sinemorec,za6toto e spokoino i niama mnogo hora,dali oba4e e taka,4uvala sam ,4e tam plagat i vodata sa nai-4isti ot cialoto 4ernomorie,a dali o6te e taka,niakoi bil li e v bela vista,otzivi?

Вече май не е така, за съжаление. Но определено беше  Peace Последно се спряхме на Равда, жалко само, че ще се разминем със Сър Дечко  Sad


Кога сте в Равда  Grinning
Ние ще сме от 4 юли до 10 юли

# 22
  • Мнения: 27 524
 Sad

От 24 юни до 1 юли - жалко, няма да се засечем  Sad

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Ние бяхме там за Великден.Аз не бях ходила никога до сега. Живяла съм 15 години във Варна и съм обиколила Северното Черноморие, а от както съм в София сме ходили основно в Созопол. Направо ми стана жал за тази хубава природа и прекрасния плаж....Трябвало е да отида по-рано....Не мисля, че скоро ще отидем пак там....Все пак на връщане се поразходихме из Созопол. И там вече е ужасно, но поне има страхотна атмосфера! Сигурно няма да сте много съгласни с мен, но това си е лично мое мнение. А и цените в Синеморец бяха даже по-високи, което ме изуми направо...Не знам дали ще е така и през лятото, но са неоправдани...

# 24
  • Мнения: 1 073
Мисля, че Синеморец е едно от най-хубавите места по Черноморието ни. Макар, че в последните години доста го позастроиха..., но чарът си остава в комбинация на море и планина. Има страхотни плажове, вярно че централния - Бутамята е по застроен, но в посока Резово има недокоснати /девствени/  плажове .  А, за данни за хотели, къщи, вили -пусни си гугала и ще откриеш много информация. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 5 370
nie mislim da otidem tova liato v sinemorec,za6toto e spokoino i niama mnogo hora,dali oba4e e taka,4uvala sam ,4e tam plagat i vodata sa nai-4isti ot cialoto 4ernomorie,a dali o6te e taka,niakoi bil li e v bela vista,otzivi?

Вече май не е така, за съжаление. Но определено беше  Peace Последно се спряхме на Равда, жалко само, че ще се разминем със Сър Дечко  Sad
Леле, маманче, не ме разбирай погрешно-ама РАВДА е станала ужас.
Чета тук, че било в Синеморец вече пренаселено, не знам си какво си, ами тогава в РАвда какво трябва да е?????
Преди 4 години нощната ни почивка беше тотално прее...на точно заради мощната чалгия , която се лее навсякъде в градчето. И плажът там ама никак не кефи.
Нищо лично, просто мои впечатления....от следващата година взехме активно да се "синеморим". там поне все още има само кръчмета за похапване, а 'заведенията" са комай само в БЕЛЛА ВИСТА.
НЕ че те агитирам, ако съм засегнала-се извинявам предварително  bouquet

# 26
  • Мнения: 174
Виж това http://hotelahtopol.hit.bg/ . Миналото лято бяхме там на почивка. Обичаме малките градчета и спокойствието за почивка. Бяхме в началото на август там и си личеше че скоро го бяха отворили. Много сме доволни, намира се точно на центъра зад стадиона. Има и удобно място за паркиране. Това лято сигурно няма да можем да отидем, но другото сме пак там.

# 27
  • Мнения: 694
Миналата година почивахме с детето и мъжа ми в Синеморец. Точно в хотел Каса Доминго. Сайта който са дали няма нищо общо с обстановката. При резервацията не ни беше обяснено, че има нова и стара част. Оказа се, че и при двете цената е еднаква, а качеството различно. Та ние се оказахме в старата. Стаичката ни беше 10кв. спяхме тримата на едно легло, а когато потърсих балкон, е да не ви описвам той се намираше през едно помещение наречено сервизно с едно малко мръсно хладилниче, та балкона и въпросния хладилник се падаха на две стай. Въжето на балкона беше едно и никога неможех да си просна хавлията на него беше все заето. След разговор с администраторката ми обясниха, че немогат да ни преместят в новата част (с климатици ) а и няма да ми върнат парите, ако искаме да си ходим. Е това просто ме разби. Доста от хората като виждаха за какво иде реч напускаха, но ние понеже бяхме предплатили решихме да останем и да не си губим парите.

# 28
  • Мнения: 694
И да не пропусна снимките в сайта им са от новата част.

# 29
  • Мнения: 136
Някой ходил ли е напоследък? Нещо да препоръчате или да се оплачете?
Понеже сме с дребната т.г. и малко се притеснявам... мислим да отидем съвсем в края на август/началото на септември, в Каса Доминго винаги сме отсядали до сега, и пак там... някой ако е бил, ще се радвам да сподели впечатления, особено за дечицата!

Общи условия

Активация на акаунт