Бързи въпроси за детски подаръци

  • 183 754
  • 1 239
  •   1
Отговори
# 855
  • Мнения: 4 812
Ами тогава според мен Фишър Прайс е много добро решение.

Синът ми също все още не може да играе с коли с класическо дистанционно - има огромно желание, но трудно успява да си синхронизира пръстите на двете ръце, така че колата да завие например. Иначе само ги кара напред и назад, удря ги в мебелите и аз издивявам - всичките съм ги прибрала за по-нататък.

# 856
  • Мнения: 109
Момичета, кое според Вас е най-подходящо за 4г. момченце и каква е разликата между всичко кинетични, магически пясъци и пластелини? Какво да избера?

# 857
  • Пловдив
  • Мнения: 786
Моля за идея за подарък за 8 годишно момче, играещо баскетбол. Мислех тениска, гледах в Декатлон, но не откривам.

# 858
  • Мнения: 4 812
Момичета, кое според Вас е най-подходящо за 4г. момченце и каква е разликата между всичко кинетични, магически пясъци и пластелини? Какво да избера?

Синът ми има кинетичен пясък и много обича да играе с него. Да знаеш обаче че си има чистене по него - пада по земята, лепи се по дрехите, ръкавите,... Чисти се много лесно, но и също толкова лесно се разнася из цялата къща. Давам го на детето само когато съм у дома и имам време да седна до него, за да играем заедно. Не че ми се играе, но така ограничавам падането на пясък по земята и разнасянето му из цялата къща. Другото е, че никога не вадя пясъка, когато има други деца у дома.

Пластелин имаме обикновен на Плей До. Със самия пластелин не обича да играе, но има разни игри с пластелин, с които обича да се занимава. Ние имаме правене на пица и зъболекар.

Ако е за подарък, по-добре питай майката дали е склонна на нещо такова, особено пясъка. С пластелина също трябва да се внимава, лесно се чисти, но след игра с него задължително трябва да се направи.

# 859
  • Добрич
  • Мнения: 795
Търся една детска игра, която представлява нещо като кофички за пясък, обърнати надолу и хванати с въженца. Детето стъпва върху кофичките и с въженцата ги придържа за да върви. Дано някой ме разбра. Ако знаете как се казва играта за да я потърся и интернет.

# 860
  • София
  • Мнения: 219
Търся една детска игра, която представлява нещо като кофички за пясък, обърнати надолу и хванати с въженца. Детето стъпва върху кофичките и с въженцата ги придържа за да върви. Дано някой ме разбра. Ако знаете как се казва играта за да я потърся и интернет.

Заповядай:
http://www.gofit.bg/kokili-s-guma-protiv-pyrzalqne-chift

# 861
  • Добрич
  • Мнения: 795
Благодаря  bouquet

# 862
  • Мнения: 261
Момичета, бихте ли ми дали идея  за подарък за 11-12 годишни момичета.

# 863
  • София
  • Мнения: 39 831
Момичета, бихте ли ми дали идея  за подарък за 11-12 годишни момичета.
Чанта, детски козметичен комплект, козметика,...
книга

# 864
  • Пловдив
  • Мнения: 6 650
Помощ...
Дядо Коледа трябва да донесе светеща плюшена играчка, която не издава звуци и се самоизключва след определен период от време newsm78. Имаме мечо Gloe, търся нещо такова Mr. Green
Издирвам безуспешно от няколко дни - или е с мелодии, звъци, вибрации и бла бла, или не се самоизключва Crossing Arms

# 865
  • Мнения: 6 713
Момичета, бихте ли ми дали идея  за подарък за 11-12 годишни момичета.
Също и детски дневник, има такива с катинарчета, красива кутия за бижута и малки дреболийки.

# 866
  • Мнения: 4 812
И аз да питам нещо.

В България познати ли са тези кучета? Ако да, как се казват и има ли по магазините играчки с тях:

https://www.amazon.de/Paw-Patrol-Various/dp/B00SM9ZI3U/ref=sr_1_ … ywords=paw+patrol

Прабабата е решила да се изхвърля с коледен подарък за любимия си правнук и много ще ме улесни, ако му вземе един рейс или самолет с песовете  Joy

Мерси предварително!

# 867
  • Варна
  • Мнения: 604
В Комсед гледах вчера някаква играчкаа с тези кучета, така че явно и тук са популярни  Peace

# 868
  • Мнения: 314
Моята мома , която е почти на 10год, иска барбарон. Моля за мнение или линкове  ако някой е взимал. Чудя се дали да купя от айко каквито има или да търся из нета. Лимит около 100лв

# 869
  • Мнения: 4 812
В Комсед гледах вчера някаква играчкаа с тези кучета, така че явно и тук са популярни  Peace

Ще проверя в сайта им, мерси.

sysonka, аз съм виждала пуфове и настолни лампи във формата на барбарони. Може би нещо такова иска.

Общи условия

Активация на акаунт