Хотелите във Велинград - 7

  • 97 287
  • 729
  •   1
Отговори
# 705
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
В хотел Здравец кои стаи са с дневна и спалня? По снимки виждам, че лукс и ВИП двойните са просто по-големи с диван/фотьойл, амай прочетох по-назад, че са две помещения.  newsm78

# 706
  • Мнения: 1 186
има ли мениня от скоро за двореца и свети спас? Praynig
интересувам се предимно от детската анимация и забавленията за дете............
за басейните ме вълнува температурата, другото се надявам да е приемливо и ще направя компромис. Peace

# 707
  • София
  • Мнения: 224
Здравейте Дами,до сега не сме почивали във Велинград,но ми се иска да отидем тази година.Моля за помощ и съвет.Ще сме без кола,спряла съм се на хотел Зора,трябва ми външен басейн,да е приемливо чисто,да има място за разходки и май това е всичко.Искам съвет от вас,защото идея нямам за там,а ще съм с една тинейджерка на 15 год.

# 708
  • Мнения: 1 330
Здравейте Дами,до сега не сме почивали във Велинград,но ми се иска да отидем тази година.Моля за помощ и съвет.Ще сме без кола,спряла съм се на хотел Зора,трябва ми външен басейн,да е приемливо чисто,да има място за разходки и май това е всичко.Искам съвет от вас,защото идея нямам за там,а ще съм с една тинейджерка на 15 год.
Хотел Зора се намира извън града - на 4-ти км. няма къде да се разхождате освен по гората. Иначе мисля, че има външен басейн.

# 709
  • Мнения: 2 037
Хотел "Зора" е по-скоро място за зелени училища, групи младежи, лагери. Басейнът е чист, но се топли само от слънцето. За плуващите става. Както е казала Иванита, хотелът е извън града.

# 710
  • Мнения: 19 502
Доколкото зная хотел Зора е с басейн, който не е с минерална вода. Отчитайки факта, че сте без кола, а той е  извън града предполагам, че ще ви е доста неудобно там.

# 711
  • Мнения: 44
Здравейте момичета,
обмислям да пращам децата с баба и дядо на почивка във Велинград в началото на август и се колебая между следните хотели-Елбрус,Роял,Акватоник и Спас!Вие кой хотел ще ми препоръчате от гледна точка басейни,чистота,храна и забавления за децата площадка,аниматори!децата са на 4год!
Благодаря ви и ще се радвам да споделите впечатления

# 712
  • София
  • Мнения: 5 606
Спас не става. Това е хотела, от който съм безкрайно разочарована. За Елбрус четох доста лоши отзиви.
От Олимп съм много доволна. От Акватоник-също, въпреки че е страшна лудница там.

# 713
  • Мнения: 5 228
Акватоник ми е любим хотел, но за лятото едва ли е най-добрият избор, външният басейн е много малък.

# 714
  • София
  • Мнения: 4 258
Аз пак да повдигна въпроса за Роял спа и Гранда. Кой от двата е за предпочитане откъм спа и обслужване?

# 715
  • Berlin
  • Мнения: 11 268
Тюх, аз вече резервирах Св. Спас, и то най-вече заради програмата за децата.... Иначе Бор щеше да е. Пращам децата с баба и дядо, за няколко нощувки.

# 716
  • София
  • Мнения: 5 606
Едно от нещата, които не ми харесаха в Св. Спас е анимацията - една кисела какичка, която само ходеше и се караше на децата. И децата не бяха очаровани, особено голямата.
Дано да са я сменили или взели и друга за летния сезон.

# 717
  • Мнения: 2 208
Аура е подходяща за лятото , хубави , големи басейни. Борова гора , не лоша кухня, но ако очаквате лукс , забравете.

# 718
  • София
  • Мнения: 2 521
Аз пак да повдигна въпроса за Роял спа и Гранда. Кой от двата е за предпочитане откъм спа и обслужване?

Откъм СПА Рояла бие Гранда, но откъм стаи и обслужване Гранда е много преди Рояла.

# 719
  • Мнения: 44
Момичета а кой хотел е по-подходящ за почивка на деца с баба и дядо за няколко нощувки откъм детски площадки и аниматори,басейни Рояла или Гранда?И въобще и в двата ли се предлагат тези екстри?В Рояла има но за Гранда незнам!

Общи условия

Активация на акаунт