Бели денс - наслада за педофилите

  • 19 285
  • 166
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 213
  трети по културна (чалгаджийска) принадлежност  - обиди ги пък Crossing Arms.
Grinning хареса ми пък Crossing Arms

# 106
  • Русе, България
  • Мнения: 1 491
Следя темата от първата страница, но не мога да гледам клипчетата. Описанията, които обаче давате, са красноречиви. Снимките из интернет - също.
По никакъв начин не приемам участието на деца в танци за възрастни. И под танци за възрастни визирам именно такива със сексуален подтекст - ориенталски, латино, pole dance. Да, в тях сексуалността не е всичко, но е една от силните страни, именно тя прави танца привлекателен и интригуващ. Красотата на движението, макар и субективно понятие, е факт, но едни незрели момиченца нямат работа там.
Същото е мнението ми и за развлекателния бизнес извън пределите на танците. Осъзнавам, че в някои случаи, основно в спорта, майсторството е непостижимо, ако заниманията не са започнали в невръстна възраст, но самият начин, по който младите участнички се появяват - с оскъдни дрехи, силно гримирани - ме отблъсква. Може да съм консервативна, но що се касае до детско изпълнение и успехи, не смятам, че външният вид има някакво значение. Това са деца! Те са прекрасни точно такива!

И една лична история - когато бях малка, пеех. Имах участия, дори наскоро семейно изгледахме записи от тогава. Имам спомен някъде там, как винаги ми се искало да бъда с червило или нещо подобно при изпълнение - за да изглеждам сериозна, по-зряла, кой знае. Майка ми обаче се противеше и не одобряваше.
Мисля, че я разбирам прекрасно сега.
Задължение на родителите е да предпазват децата си от преждевременното им порастване.

# 107
  • Мнения: 104
Как пък всички преценихте,че детето не иска да танцува?

Мога да ви кажа,че детето има сценична треска,харесва му,но се страхува.
Много е важно да пребори сценичната треска докато е дете,за да се справя блестящо,когато порасне.Също  е много хубаво децата да танцуват такъв тип танци,какъвто им се танцува.Стават гъвкави и с времето движенията им ще стават все по привлекателни.

Аз даже съм на мнение,че не само съм ЗА,но и настоявам дъщеря ми от малка да ходи на такива танци  Party

# 108
  • Мнения: 3 031
Аз даже съм на мнение,че не само съм ЗА,но и настоявам дъщеря ми от малка да ходи на такива танци  Party
Точно на такива ли?

# 109
  • Мнения: 104
Аз даже съм на мнение,че не само съм ЗА,но и настоявам дъщеря ми от малка да ходи на такива танци  Party
Точно на такива ли?


Да,точно на такива

# 110
  • Мнения: 3 031
Похвално.

# 111
  • Мнения: 25 732
Стават гъвкави и с времето движенията им ще стават все по привлекателни.

За кого?

# 112
  • Мнения: 1 040
за чичко паричко - много ясно

# 113
  • Бургас
  • Мнения: 6 962
А художествената гимнастика защо не я слагате в категорията за срамните движения. Там изобилства от такива гледки.

http://images.ibox.bg/2008/08/24/jjkkkk/460x311.jpg

# 114
  • Мнения: 1 040
Това е красив спорт и нищо не ми изглежда вулгарно в художествената гимнастика.

# 115
  • Мнения: 2 600
 Как на нито един мюсюлманин не му се прииска да научи нашите
народни танци, ами ние тука и децата си ще караме да се учат на кълчотене и гърчене по
ориенталски?  

Те турците имат и хора, не само кючеци. Всъщност като видях за пъви път турски фолклорен ансамбъл да играе, очаквах точно кючеци, че чак бях разочарована, че му друснаха едно хоро. А те например и гърците хвърлят гьобеци, колкото и да са на нож (политически) с турците.  Peace

# 116
  • Мнения: 104
Стават гъвкави и с времето движенията им ще стават все по привлекателни.

За кого?


Естествено,че за себе си!Всяка жена трябва да се харесва първо на себе си,тогава на останалите
А с подобен род танци се постига това.Даже съм привърженик и на Спортните танци и балета,но човек трябва да танцува това,което му се танцува!

# 117
  • Мнения: 25 732
А художествената гимнастика защо не я слагате в категорията за срамните движения. Там изобилства от такива гледки.

http://images.ibox.bg/2008/08/24/jjkkkk/460x311.jpg

Кое му е срамното в тази снимка? 

# 118
  • Мнения: 2 931
    Тези танци за мен са неприятна гледка, изпълнявани от деца - още повече. Но едва ли привличат повече педофили, отколкото кое да е друго място, в което са събрани деца. А сравняването им с художествената гимнастика ми се струва неуместно. Не виждам в съчетанията нещо, целящо да предизвика еротични помисли или сласт, както е с кючека.

# 119
  • Мнения: 104
За бели денс ли говорим или за кючек? Ако някой не знае,има разлика.

Общи условия

Активация на акаунт