Китайски капсули за отслабване - 11

  • 161 377
  • 757
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 551
Ами ето това е мнение,  Африкана.
Да, всеки организъм е различен. Споделих как ми действат на мен, а именно ужасяващо. Нищо, че и аз нямам заболявания и съм преди 30 год.

Всеки има и различен праг на търпимост - относно страничните ефекти, чула съм, че при пушачите те са по-изявени. Аз за това споделих, че не съм пушач.
Първите три дни имам чувството, че ще умра, но с много вода, чай и в краен случай "Аналгин" се спасявам и след това отшумява. Но не отричам, че е гадно  Sick Успокоявам се, че няколко дни не са нищо в сравнение с резултата и стискам зъби.

# 691
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета! Преди години пих от китайските хапчета за отслабване, купени от един магазин на "Пиротска" и бях много доволна от тях (те бяха 2-ва вида: зелени за сутринта и жълти за вечер). Сега си взех от "Мейзитанг" (в шише) и честно казано освен, че нямам апетит друг ефект няма. Искам съвет от вас, кои да започна да пия: "Лида стара формула" ли, или "Лида" в шише? Коя би могла да има същия ефект като предишните хапчета, които съм пила? Искам по-силния вариант.
Благодаря предварително!

Последна редакция: вт, 09 май 2017, 15:19 от Vety

# 692
  • Мнения: 551
Здравейте, момичета! Преди години пих от китайските хапчета за отслабване, купени от един магазин на "Пиротска" и бях много доволна от тях (те бяха 2-ва вида: зелени за сутринта и жълти за вечер). Сега си взех от "Мейзитанг" (в шише) и честно казано освен, че нямам апетит друг ефект няма. Искам съвет от вас, кои да започна да пия: "Лида стара формула" ли, или "Лида" в шише? Коя би могла да има същия ефект като предишните хапчета, които съм пила? Искам по-силния вариант.
Благодаря предварително!

 newsm78 Е то не е ли това ефекта - да нямаш апетит, а отслабването ще дойде с намаленото хранене Simple Smile Колко време ги пиеш?
А относно въпроса ти -  при мен "Лида стара формула" не действа, все едно не я пия. Докато "Лида" в шише ми е толкова силна, че понякога пия през ден.

# 693
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Африкана, а от къде си купувате Лида?

# 694
  • Мнения: 551
Африкана, а от къде си купувате Лида?
От "originalnalida.com" последните пъти, но преди съм взимала и от други места, включително и "базар", "олх".
Доволна съм от "оригиналналида"  Peace

# 695
  • Мнения: 6
Пия ги от 20 дена и не съм отслабнала нито грам. Може би наистина трябва да пия "Лида" шише

# 696
  • Мнения: 6
Поръчах си "Лида" шише. Утре трябва да я получа. smile3521 Надявам се да не ме разочарова. balloon

# 697
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Ще трябва и аз да си взема от шишето, защото от другата нямаше никакъв резултат при мен

# 698
  • Мнения: 6
Здравейте, момичета! Капсулките "Лида" вече са при мен и от утре започвам да ги пия. Имам нужда от съвет, с каква диета е най-добре да ги комбинирам, за да има оптимален ефект. Досега диетите, които съм правила и са имали ефект са  плодовата диета и моно диетата. За съжаление, по мои наблюдения, когато правя дадена диета тя има ефект само веднъж (на втория път някак си не ми действа). Явно организмът ми привиква по някакъв начин към дадения тип хранене. И сега се чудя, дали има друга диета, която би била удачно да се съвместява с въпросните капсули. Ще съм много благодарна ако ми подскажете за някоя диета, която на вас ви е помогнала за борбата с килограмите.  261uu 261uu Само да добавя, че съм вегетарианка и ми трябва нещо, което да не включва месо и риба. newsm03

Последна редакция: пт, 12 май 2017, 16:32 от Vety

# 699
  • Мнения: 2
Здравейте от къде си поръчвате китайските хаочета с люта чушка La jiao shao .... ?

# 700
  • Мнения: 551
Здравейте от къде си поръчвате китайските хаочета с люта чушка La jiao shao .... ?

Аз от тук: cherven-piper.com
Дори при тях дават за проба един блистер (6 капсули) за 5лв. + доставка
Преди година пих от там и много добър ефект имаше Simple Smile После спряха да ми действат, но при мен със всички китайски хапчета се получава привикване, ако не направя пауза. 

# 701
  • Мнения: 2
Здравейте от къде си поръчвате китайските хаочета с люта чушка La jiao shao .... ?

Аз от тук: cherven-piper.com
Дори при тях дават за проба един блистер (6 капсули) за 5лв. + доставка
Преди година пих от там и много добър ефект имаше Simple Smile После спряха да ми действат, но при мен със всички китайски хапчета се получава привикване, ако не направя пауза. 
И аз преди 2 години си взех от там бяха 40лв. Тогава свалих около 10кг свършиха ми и продалжих да свалям докато не се запознах с мъжа ми и не почнах да качвам всеки месец по малко и се върнаха. Пробвах миналата година пак от там и нинакъв ефект нямаше... сега пак искам да ги взема, но не знам от къде. Отделно на главната страница пише 40лв а като тръгнеш да поръчваш 25лв нещо ми е странно!

# 702
  • Мнения: 190
Абе момичета знам че темата е за лида, но вече два пъти гледам реклама на хепислим спрей. 20 и няколко лева даже в някой аптеки 12 лв и някакви стотинки. По мой изчисления стига за 15 дни. Какво мислите, поредната заблуда за нас ам ?

# 703
  • Мнения: 158
Здравейте от къде си поръчвате китайските хаочета с люта чушка La jiao shao .... ?

Аз от тук: cherven-piper.com
Дори при тях дават за проба един блистер (6 капсули) за 5лв. + доставка
Преди година пих от там и много добър ефект имаше Simple Smile После спряха да ми действат, но при мен със всички китайски хапчета се получава привикване, ако не направя пауза. 
И аз преди 2 години си взех от там бяха 40лв. Тогава свалих около 10кг свършиха ми и продалжих да свалям докато не се запознах с мъжа ми и не почнах да качвам всеки месец по малко и се върнаха. Пробвах миналата година пак от там и нинакъв ефект нямаше... сега пак искам да ги взема, но не знам от къде. Отделно на главната страница пише 40лв а като тръгнеш да поръчваш 25лв нещо ми е странно!

Защо искаш да си дадеш парите за напълно неработещ продукт, при положение, че за 39лв може да си вземеш лида шише  Peace и да ти реши проблемите с килограмите? Пипера грам не действа към днешна дата  Cry

# 704
  • Мнения: 175
Здравейте,има ли някой ,който да е с Хашимото и да е пил стронг Лидата? Ако да,действа ли ви?

Общи условия

Активация на акаунт