Отговори
# 705
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Офф, депресията на хоризонтя #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 706
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 077
Какъв готин Каптан  Crazy Heart Eyes Heart Eyes

...
Проф май казваше как Peace

Бай дъ уей, обикновено и най-вече се набутват такива търсачки или хоумпейджи, като се инсталира някаква програма и те си вървят с нея, та трябва да се попоглежда и да се отчекват тези "мушмороци' още при инсталирането на програмата Grinning Peace
ТочнУ  thumbsup
Казвах, ама явно пак да кажа  Laughing Там където е самата търсачка, триъгълничето вляво до нея е падащо меню. Като го натисне човек и "падат" един куп търсачки, да си избереш. Ако не ти стигат, че точно твойта я няма, най-отдолу стои "Управление на търсачките". Като го натиснеш ти се отваря меню да си търсиш каквото ти трябва и т.н. Peace Хаирлия да е!  thumbsup Smile

Последна редакция: ср, 04 фев 2015, 00:18 от profi_1

# 707
  • Мнения: 16 079
 си зема парцалетката че да не сЪ лъзнем


 и малко кърпички

И нека рИванетУ да започне сега  Naughty

# 708
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

А, хубаво го сложи Капитана Grinning Точно тези дни щях да пиша, че що пък него не гледат да му променят физиономията (па и прическата), като участва в други дизита, а  Crossing Arms Не му пречи на човека да си играе и в други дизита със същия си образ Grinning Party Party
А то от това бягане от образ на Чачо го направиха на мат и маскара ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 709
  • Мнения: 16 079

А, хубаво го сложи Капитана Grinning Точно тези дни щях да пиша, че що пък него не гледат да му променят физиономията (па и прическата), като участва в други дизита, а  Crossing Arms Не му пречи на човека да си играе и в други дизита със същия си образ Grinning Party Party
А то от това бягане от образ на Чачо го направиха на мат и маскара ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
А м/у другото ролята му в Розите малко се доближава до тази на Каптана ,даже на моменти очаквам Ферка да видя  Joy ...но пък визията му си е все същата

# 710
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

А, хубаво го сложи Капитана Grinning Точно тези дни щях да пиша, че що пък него не гледат да му променят физиономията (па и прическата), като участва в други дизита, а  Crossing Arms Не му пречи на човека да си играе и в други дизита със същия си образ Grinning Party Party
А то от това бягане от образ на Чачо го направиха на мат и маскара ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
А м/у другото ролята му в Розите малко се доближава до тази на Каптана ,даже на моменти очаквам Ферка да видя  Joy ...но пък визията му си е все същата

Тя сестра ми (биото де) ги гледа Розите  Grinning С руския превод  Grinning Та от време на време се нерви, като се бавят с превода, пък като й писне, мине на без превод Laughing Харесва й сериала Grinning Peace

# 711
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 077

А, хубаво го сложи Капитана Grinning Точно тези дни щях да пиша, че що пък него не гледат да му променят физиономията (па и прическата), като участва в други дизита, а  Crossing Arms Не му пречи на човека да си играе и в други дизита със същия си образ Grinning Party Party
А то от това бягане от образ на Чачо го направиха на мат и маскара ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
ОставИ се  ooooh!, направо ми е мъка колко му оскубаха косата. newsm45 Светна му камбанарията чак на някои места от толкова дърпане.

На Розите само някаква част от първия епизод май съм гледала. Една руса имаше към Каптана, дето нещо не ми падна на сърце и не проявих повече интерес.

# 712
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ЙенитУ

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=825014.new#new

Екип:

РомантикЪ - Систъра дел ХрАна
Балонти - Нарциса на бис

чичеци... newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 713
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164

А, хубаво го сложи Капитана Grinning Точно тези дни щях да пиша, че що пък него не гледат да му променят физиономията (па и прическата), като участва в други дизита, а  Crossing Arms Не му пречи на човека да си играе и в други дизита със същия си образ Grinning Party Party
А то от това бягане от образ на Чачо го направиха на мат и маскара ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!
ОставИ се  ooooh!, направо ми е мъка колко му оскубаха косата. newsm45 Светна му камбанарията чак на някои места от толкова дърпане.

На Розите само някаква част от първия епизод май съм гледала.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Дано не си остане светната  Mr. Green Joy Joy Joy
Не знам коя е русата, но иначе участва като главна тази от Една любовна история Peace

# 714
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тоя па Чепиков - 2... #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 715
  • Мнения: 16 079
Габунче,аз имам само 4 или 5 еп . с бг.суб.  и карам с превод на ум че и рускините едни преводи правят  Crazy че някъде липсват ... но сериала е много хубав  пък и поддържа добър рейтинг  за съботно дизи

# 716
# 717
# 718
  • София
  • Мнения: 1 426
Рени, Hug,Габи, Hug,Профи, Hugблагодаря,сега ще погледна. Ще кажа и на милото да погледне утре,че къвто съм индианец аз .Благодаря отново newsm51 newsm51 newsm51
Много ми се доспа,запътвам се да   grinning012 и после   sleepuu.Лека нощ Hug.

# 719
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Рени, Hug,Габи, Hug,Профи, Hugблагодаря,сега ще погледна. Ще кажа и на милото да погледне утре,че къвто съм индианец аз .Благодаря отново newsm51 newsm51 newsm51
Много ми се доспа,запътвам се да   grinning012 и после   sleepuu.Лека нощ Hug.

Лека, Линче  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт