Хотел Римска баня с.Баня

  • 12 421
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 90
Здравейте!Направих резервация за хотел Римска баня в село Баня до Разлог.Бихте ли споделили мнения за хотела,ресторанта,басейна и изобщо всичко,който е ходел наскоро.Благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 389
Здрасти аз съм от Разлог и през зимата и през лятото редовно съм посещавала спа центъра на хотела и съм доволна! Разполагат с хубава сауна, парна баня, римска и турска баня, масажен салон, фитнес център, ароматни вани (разбира се за някои от услугите си заплащате допълнително), джакуси и 2 големи басейна , които през зимата са закрити , а през лятото открити - поддържат добра температура в помещенията на басейните, водата е гореща , а хигиената е на ниво!
В ресторанта сме си похапвали понякога след изтощителния ден в СПА центъра и винаги съм оставала доволна от храната.
За хотелската част не мога да кажа нищо, но съм чувала, че всичко било изпипано!
Приятен престой в нашия край и дано останеш доволна Simple Smile Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 90
Надявам се да сте права,че по други сайтове четох и много лоши отзиви,но всичко май зависи от нагласата и опита на човек!Искам да кажа,че досега винаги сме ходели зимата на Велинград,а там обслужването е на много високо ниво. Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 389
Както ви казах, моите впечатления общо взето са от СПА центъра, но и от персонала съм много доволна , винаги са били усмихнати и позитивни! То няма хотел, за който да прочетете само добри отзиви - винаги има доволни и недоволни Simple Smile

# 4
  • Мнения: 430
Заведох семейството си - приятелят ми и трите малки деца до три години на басейн в Римска баня през септември 2014 г. Накратко - добра идея, лошо стопанисване, разбирам през последните година-две - басейните за мен бяха хладни, а хотелът беше пълен, времето - дъжд-слънце, вътрешните нямаха обособена плитка част, подходяща за малки деца, водата беше съмнително чиста, а хигиената около басейните за мен бе лоша - черни фуги, мухъл по таваните, тук там счупени шезлонги. В спа центъра на рецепция не видях никой, който да ни насочи по време на три часовият ни престой, съблекалните - малки и сравнително чисти, без работещ сешоар. Имаше външен детски басей, на който част от плочките бяха изпадали и в току-що напълнената топла вода плуваха разни дребни парченца от мазилка и ръжда. Вътре възрастни не разрешаваха да влизат, въпреки че басейнът се водеше бебешки и в него дребосъче без придружител няма как да влезе. За хрланата и хотелската част нямам впечатления, но и тези са ми достатъчни, за да не повторя. На тази цена в района има и по-добри варианти.

# 5
  • Мнения: 430
Пропуснах - вход за възрастни 8 лева.

# 6
  • Мнения: 90
Малко се отчаях,защото ние отиваме там най-вече заради басейна и СПА-то,а ни го препоръча човек от Банско.

# 7
  • Мнения: 2 730
Ходили сме веднъж и ние сме доволни. Два топли басейна, единят от който много топъл само за киснене в др.може и да се плува. Това беше преди две години, очаквам да кажеш като се върнете как е сега

# 8
  • Мнения: 90
Ходили сме веднъж и ние сме доволни. Два топли басейна, единят от който много топъл само за киснене в др.може и да се плува. Това беше преди две години, очаквам да кажеш като се върнете как е сега
Задължително ще пиша как е.Това е хубавото на тези форуми,че можеш да получиш актуална информация за всичко.Лошото е,че се правят хубави хотели а после не се подържат и се занемаряват!

# 9
  • Мнения: 2 208
Изобщо не се притеснявай, ще си изкарате царски. на нас това ни е любимото място, водата е супер топла и никога не е била хладка, черното по фугите не е мърсотия, просто натрупване от минералната вода. То е твърдо, ако се опиташ да го махнех и е като асфалт, няма общо с мръсно. единият басейн е детски, има пързалка и е плитък в едната част, и двата са огромни и горещи, не под 35 градуса. има страхотно спа, с няколко сауни, римска баня , парна баня , пътеки и т.н. Кухнята вече е добра преди три години имаше проблем, сега са с нови готвачи. Има аниматорки, които се занимават с децата, има и детски кът, просто е страхотно, не знам в какви стаи сте, но аз съм била в повечето видове, ако нещо те интересува питай, закуската е страхотна , кафето е от машина и то бива, абе ще видиш, лятото е още по-хубаво. Любимо място ни е, При Спаска готвят също вкусно, ама си е селска кръчма. Изобщо не съжалявай Hug

# 10
  • Мнения: 90
Изобщо не се притеснявай, ще си изкарате царски. на нас това ни е любимото място, водата е супер топла и никога не е била хладка, черното по фугите не е мърсотия, просто натрупване от минералната вода. То е твърдо, ако се опиташ да го махнех и е като асфалт, няма общо с мръсно. единият басейн е детски, има пързалка и е плитък в едната част, и двата са огромни и горещи, не под 35 градуса. има страхотно спа, с няколко сауни, римска баня , парна баня , пътеки и т.н. Кухнята вече е добра преди три години имаше проблем, сега са с нови готвачи. Има аниматорки, които се занимават с децата, има и детски кът, просто е страхотно, не знам в какви стаи сте, но аз съм била в повечето видове, ако нещо те интересува питай, закуската е страхотна , кафето е от машина и то бива, абе ще видиш, лятото е още по-хубаво. Любимо място ни е, При Спаска готвят също вкусно, ама си е селска кръчма. Изобщо не съжалявай Hug
Благодаря за добрите отзиви!Ние иначе сме в луксозния апартамент,защото децата са големи,на 16 и 12 а нямаше свободни стаи,понеже имало световно в Банско през тези дни.Предупредиха ме от хотела,че апартамента няма тераса,но се надявам само това да е косура!

# 11
  • Мнения: 2 208
Това е един от двуспалните апартаменти на партера , те са без тераса, но пък са огромни, мисля 108 и 109 бяха. има и един на ъгъла точно, който не е толкова хубав , хола му е малък. Няма тераса, но пък е срещу спато и малкият басейн е отсреща точно, една врата и си там и няма да катериш асансьори, всичко ти е близо, хората са много любезни. дано ви хареса. Можете да не носите пари у вас всичко пишете на сметката и накрая плащате , това също е голямо удобство. Всички бани са с вани, има халати и ги сменят, ако ви намерят де и не сте с тях Joy. Такива апартаменти има и на горните етажи, аз съм била почти във всички, предимство е голямата тераса, но напоследък все партера ангажирам, някакси по ни е близо. Можете да отидете до Банско, Разлог препоръчвам много е хубаво центърчето им, ааа може и Добърско да посетите, там църквата може да видите и да чуете беседата, да видите изворчето където са си измили очите Самуиловите войници. Ако ви се пътува десетина километра може и до Добринище да отидете. аз лично село Баня най го харесвам за почивка, там няма да ти е скучно и 10 дни. Лятото може да изкачите някой връх Hug, страхотно е. Но най-страхотни са басейните. Моите младежи не излизат от тях и не щат никъде да ходят на културни мероприятия. Лично аз предпочитам храната в самия хотел, малко е по-скъпо, но е вкусно. препоръчвам шницела по виенски. Хубаво да си изкарате Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 9 517
Това е един от двуспалните апартаменти на партера , те са без тераса, но пък са огромни, мисля 108 и 109 бяха.
Точно тия апартаменти по септемврийските празници воняха - 109 не толкова, но 108 вонеше много гадно, вътре беше доста захабено и изглеждаше мръсно (не знам, дали беше), едното перде падна и така си и остана, изобщо ние бяхме в тези апартаменти и хич не съм доволна. Да, вярно - големи са, но пък са си неприятни, а луксозни е далеч от това, което представляват. Дано времето ви е хубаво и не се налага да стоите много-много в тях  Peace

# 13
  • Мнения: 90
Това е един от двуспалните апартаменти на партера , те са без тераса, но пък са огромни, мисля 108 и 109 бяха.
Точно тия апартаменти по септемврийските празници воняха - 109 не толкова, но 108 вонеше много гадно, вътре беше доста захабено и изглеждаше мръсно (не знам, дали беше), едното перде падна и така си и остана, изобщо ние бяхме в тези апартаменти и хич не съм доволна. Да, вярно - големи са, но пък са си неприятни, а луксозни е далеч от това, което представляват. Дано времето ви е хубаво и не се налага да стоите много-много в тях  Peace
Сигурно е воняло от минералната вода,щом е близо басейна... newsm78Все пак дано е поносимо за спане.Иначе по нашата програма май изобщо няма да се застояваме в апартамента!

# 14
  • Мнения: 2 208
Там водата не мирише, разни хора, разни идеали, на мен не ми мирише в тези апартаменти Wink

# 15
  • Мнения: 90
Там водата не мирише, разни хора, разни идеали, на мен не ми мирише в тези апартаменти Wink
Ще видим .Права си,че всичко зависи от гледната точка newsm53 newsm53.Пък иважното е да си с точните хора и да си го направиш хубаво!

# 16
  • Мнения: 90
Ходили сме веднъж и ние сме доволни. Два топли басейна, единят от който много топъл само за киснене в др.може и да се плува. Това беше преди две години, очаквам да кажеш като се върнете как е сега
Спазвам си обещанието за отзивите.За трите си звезди,хотелът е страхотен!Апартаментът е добре обзаведен,достатъчно голям и чист.Има халати,хавлий и зареждане в банята .Единственият недостатък е липсата на балкон,но хората ме предупредиха при резервацията.Храната в ресторанта беше много хубава,говоря за вечерите на свободната консумация.От седемте ястия,които поръчахме имаше забележки само към едното и най-вече от съпруга ми.Закуската е на блок маса и не е особено богата,ногладен няма да останеш.Персонала е любезен,имам наблюдение най-вече от ресторанта.В момента хотела е пълен-празнични дни и има доста малки деца,които вдигат шум,но това е нормално в такива дни,може би през седмицата е по-спокойно.Като цяло сме доволни и не съжаляваме съжаляваме че дойдохме! smile3501 newsm10

# 17
  • Мнения: 2 208
Как са басейните през зимата ходим само през другото време.... Hug, иначе радвам се, че ви харесва Wink

# 18
  • Мнения: 574
И аз да си изкажа мнението за хотела:
СПА-то им е страхотно. Обслужване на ниво, чисто, подредено, вкусна храна, но имаме следната забележка. Бяхме в двойна стая и проблема беше, че от съседната стая се чуваше всичко което правиха в стаята. Сещате се предимно какво се прави в хотелите. Между гипскартона няма никаква изолация и все едно си до тях. Проблем ще е ако си с малки деца. Иначе всичко останало е на ниво за този клас хотели.

# 19
  • Мнения: 2 208
Ха, хахах ! То не е смешно де. Аз и друг път съм чула за това, че се чува, но ние ходим с младежите и винаги вземаме апартамент и то от тези двуспалните и те някак са, като  че ли са по-отдалечени и честно никога не съм чула съседната стая, но в самият апартамент се чува в другата стая , но понеже сме си ние не е проблем Hug Hug. Харесва си ми този хотел и това е за тази цена си е супер. Той лятото е още по-евтин , ако ползваш три нощувки има намаления за големия апартамент и е 106 лв, което е супер евтино за три стаи. Ако имате близко семейство може с него да отидете в голям апартамент. И още една екстра има 20% намаление в ресторанта Wink. Това е три поредни години за тази не знам. И друго , което ме не ме дразни, няма делник, няма празник, една цена , дано не са го променили. Най ме ядосват хотели дето уикенда вдигат цените , тук не на 6.09 или на 22 .09 винаги е еднаква цената, както обикновено. Аз около тези дати имам рожден ден и водя домочадието да черпя, винаги си изкарваме супер. Миналата година резервирах Петрелийски в Огняново и не бях доволна, студени басейни и за първи път виждам блок маса с безвкусно ядене, сготвено зле, какво правеха тия хора не знам, нищо не ставаше за ядене. Добре, че вила Рай е до тях и е с невероятна кухня.

# 20
  • Мнения: 90
Как са басейните през зимата ходим само през другото време.... Hug, иначе радвам се, че ви харесва Wink
АЗ съм доволна и от двата басейна.Водата е топла,сравнително чисто,но след като е пълен хотела е малко пренаселено.Едната сутрин отидохме в горният басейн с мъжа ми много рано,около 8 часа и бяхме само пет човека,което беше чудесно за плуване.Следобед,около 4-5часа е голяма лудница,защото хората стават от сън или се прибират от ски и всеки тича в СПА-то.Джакузито събира най-много 4-5 човека и трябва да чакаш ред.Но като цяло пак казвам,доволни сме от почивката.

# 21
  • Мнения: 90
И аз да си изкажа мнението за хотела:
СПА-то им е страхотно. Обслужване на ниво, чисто, подредено, вкусна храна, но имаме следната забележка. Бяхме в двойна стая и проблема беше, че от съседната стая се чуваше всичко което правиха в стаята. Сещате се предимно какво се прави в хотелите. Между гипскартона няма никаква изолация и все едно си до тях. Проблем ще е ако си с малки деца. Иначе всичко останало е на ниво за този клас хотели.
Ние бяхме в апартамент и сме нямали проблеми с подобни шумове,но ми се е случвало в други хотели да слушам телевизора или звуците от тоалетната на съседните стаи.

# 22
  • на морето
  • Мнения: 1 385
Каква цена платихте за нощувката в големите апартаменти? Че в сайта обявените ми се виждат височки за 3 звезден хотел?

# 23
  • Мнения: 90
Каква цена платихте за нощувката в големите апартаменти? Че в сайта обявените ми се виждат височки за 3 звезден хотел?
180 лв. на вечер със закуска,мисля че са нормални,защото хотела е на нивото на 4*

# 24
  • Мнения: 2 208
106лв  е лятото и септември, хол и две спални, но 3 нощувки и над. Сега вдигат цените много заради ските

# 25
  • Мнения: 90
106лв  е лятото и септември, хол и две спални, но 3 нощувки и над. Сега вдигат цените много заради ските
Може и да си права,аз не съм гледала цените за лятото.Сигурно падат доста,защото и вБанско ги свалят много,а в момента са страшно високи. Grinning

# 26
  • Мнения: 90
. Лично аз предпочитам храната в самия хотел, малко е по-скъпо, но е вкусно. препоръчвам шницела по виенски. Хубаво да си изкарате

Този шницел го поръчахме специално по ваша препоръка,наистина е много вкусен и добре приготвен!Пастървата във фолио също е много добра,въпреки че аз винаги съм я предпочитала на скара,но и така приготвена ми беше вкусна.  Hands Thumbsup  Hands Clap

# 27
  • Мнения: 2 208
Аз много се радвам, че съм била полезна Hug

# 28
  • Мнения: 368
Може ли да се плаща с карта?

Общи условия

Активация на акаунт