„Като две капки вода” - 3 сезон, 1 тема

  • 31 655
  • 739
  •   1
Отговори
# 690
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Журито май е глухо и сляпо...

Нищо ново. Миналата година така бутаха Нети.

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 285
Не мога да повярвам как порязаха жестоко Азис Shocked Той, Маца и Филип бяха най-добрите.

# 692
  • Мнения: 11 607
Странно гласуване Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms.......

Моите фаворити - Ненчо, Маца, Филип, Азис......

# 693
  • София
  • Мнения: 5 658
Оценките на Хилда бяха най-професионални, обосновани, музикантски и безпристрастни и напълно покриват и моето мнение. Останалите, особено Фънки с деветката за Нона и Гъмов, се изложиха много с тенденциозност и глупав реваншизъм.

# 694
  • Мнения: 324
Не можах да разбера на Фънки какво толкова му харесаха Жана и Нона??? Сам каза, че Жана не се справи..

# 695
  • DE
  • Мнения: 9 068
Добре де, що така порязаха Азисчо. Хвалиха, хвалиха и накрая брадва. Не го харесвам, но е неприятно така да го режат. Добре, че сме свикнали на нелогични коментари. И стои отстрани като изпъден  Thinking

# 696
  • Мнения: 4 607
Аз ще съм доволна, ако Фицата е първи, наистина беше страхотен, а и е много трудно това, което направи, но Азис ги отвя... Може би умишлено не го направиха първи още в началото. Сега да видим и публиката какво мисли. Rolling Eyes

# 697
  • Мнения: 258
Аз харесвам 4 от осмината... голяяма конкуренция... Ненчо, Маца, Фицата и Азис /не знам кой ми хареса повече/
Но Гъмов определено ме разби с гласуването като цяло, а Фънки моляяя 9 точки за фалшиво пеене и разбирал от музика Crossing Arms Naughty

# 698
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 463
Не можах да разбера на Фънки какво толкова му харесаха Жана и Нона??? Сам каза, че Жана не се справи..

А Нона с това фалшиво пеене

# 699
  • Мнения: 6 594
Много добре Азис и Филип  Peace
Водещите са големи сладури, особено Рачков  Mr. Green Да не кажа, че заради тях хвърлям по око. Миналата година следих основно на следващия ден клипчетата из vbox.
Първите двама от журито странно гласуваха  Shocked

# 700
  • Мнения: X
ЖурЕто казва на бялото черно. Какво точно му харесаха на Азис? Беше си Азис от всякъде. Бих го разпознала и на тъмно, особено с тези украшения в гласа, от които не може да избяга. И в артистичен план не видях нищо. Всяко талантливо дете може да имитира по-добре Лили Иванова.

# 701
  • Мнения: 591
Не можах да разбера на Фънки какво толкова му харесаха Жана и Нона??? Сам каза, че Жана не се справи..

Да,каза и , че Азис е бил страхотен, а го поряза.
И аз съм на мнение, че Маги най-добре оценява. Гъмов нещо ме издразни тая вечер. Пуснах глас само за Маца и Ненчо.

# 702
  • Мнения: 4 936
не съм я чувала песента  на Лили, ама малко на народна бие и може да си го има в оригинала вибратото

Що така се излагат жирито? Едно говорят, друго даават. Хилда беше най-обективна сякаш.

Много непрофесионално се държат, несериозно е да кажеш :много добре, а после да дадеш 3!

И после що ги пишели жълтите вестници!

# 703
  • Мнения: 5 300
Предвидимо е, всички са си от една среда така да го кажем само Азис е различен,личи си, че го дистанцират.

# 704
  • Мнения: 324
Ако съдим по днешния концерт, не участниците ще ме откажат да гледам предаването, а журито, особено Фънки, едно коментира, друго оценява!!

Общи условия

Активация на акаунт