Керем Бюрсин в "Şeref Meselesi"/"Въпрос на чест" по Канал Д *Тема 14*

  • 18 526
  • 729
  •   1
Отговори
# 645
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
Няма как да си в този бизнес и да не пострадаш ти или някой близък до теб Cry

# 646
# 647
  • Мнения: 12 719



Ей го и Фикрето на Нихат..,
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire


Мазняр!!!.. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire Sick Sick Sick

# 648
  • Мнения: 4 830
Сега ако Зелиха умре, за мен виновният за нейната смърт е Йиит. Какъв е тоя хъс у него бе! Какво е това желание за власт и сила! За отмъщение!
Тюх, да му се не види, я!

Хайде по Йиит #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 649
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
Сега ако Зелиха умре, за мен виновният за нейната смърт е Йиит. Какъв е тоя хъс у него бе! Какво е това желание за власт и сила! За отмъщение!
Тюх, да му се не види, я!

Хайде по Йиит #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ще живее с това до края на дните си Peace

# 650
  • Мнения: 12 719
Сега ако Зелиха умре, за мен виновният за нейната смърт е Йиит. Какъв е тоя хъс у него бе! Какво е това желание за власт и сила! За отмъщение!
Тюх, да му се не види, я!

Хайде по Йиит #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
О аз не мога по него да стрелям нали  казах че това че е Керем го спасява да му се ядосвам... Виж ако друг беше Йиит щеше не пушки калашници да яде от мене... JoyJoy

# 651
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
Лили,   love001  love001  love001  чичек    bouquet bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 652
  • Мнения: 12 719
Сега ако Зелиха умре, за мен виновният за нейната смърт е Йиит. Какъв е тоя хъс у него бе! Какво е това желание за власт и сила! За отмъщение!
Тюх, да му се не види, я!

Хайде по Йиит #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Ще живее с това до края на дните си Peace
И аз така мисля,но си мисля че това отмъщение ще го погуби самият него той дори не е на ясно.. ooooh!

# 653
  • Мнения: 4 830
Не вижда, не осъзнава, че само вреди на хората, които обича. Ето уж помогна на Дерйа, сега пък иска отплата за това, че й е помогнал навремето. Въпреки, че усещаше, че тя не е безразлична към Нихат,  я накара да направи това. И ще ми казва: Ако не искаш, ще те разбера..
Колко пъти го предупреждаваше Емир, как нито веднъж не нададе ухо за онова, което му говори Емир, я!
Сигурна съм, че вече още повече ще е изпълнен с омраза, още по-голяма жажда за отмъщение ще изпитва. Не вижда, че насилието води до насилие. Едно отмъщение води след себе си друго.  
Йиит преобърна живота на всеки около себе си с тази негова фикс идея да си отмъщава за всичко.
Хайде, насъбрах му много  изатова още веднъж.. #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 654
# 655
  • Мнения: 4 830
Лили,   love001  love001  love001  чичек    bouquet bouquet  bouquet  bouquet  bouquet



Рени, благодаря ти за хубавия чичек и за прекрасната компания.   love001  love001  love001Тя, Мимчето  Hugмай при Алабората тази вечер. И Бойчето  Hugнещо я мярнах, но не прописа в темата тя  тази вечер..

# 656
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
Да не забравяме, че той е отрицателният герой в историята, колкото и да ни се иска той да е от "готините" престъпници Peace Няма как да не иска отмъщение - в мъжкият свят се състезават на всяка крачка, за най-малкото нещо. А той го играе мачо от класа...

# 657
  • Мнения: 4 830
Зелиха ще умре. Шюкран преди малко пусна туит, в който е благодари на Тилбе Саран за съвместната им работа

şükran ovalı ‏@ovalisukran 42s42 seconds ago

@tilbetilbesaran ne güzeldi senle çalışmak 🙏 kattıkların için çok teşekkürler tilbem ! Bi oyuncunun başına gelicek en güzel şeylerden birisn
0 replies 4 retweets 5 favorites

# 658
  • Мнения: 4 830
Да не забравяме, че той е отрицателният герой в историята, колкото и да ни се иска той да е от "готините" престъпници Peace Няма как да не иска отмъщение - в мъжкият свят се състезават на всяка крачка, за най-малкото нещо. А той го играе мачо от класа...
Ох, Рени, права си! Нали Йиит каза на Емир, че той е написал книгата за деликанлията.. Мачо, та се пука по шевовете..

# 659
  • Яко в Матрицата...
  • Мнения: 18 946
Благодаря ви, момичета за приятната компания! Hug Hug Hug

Оставям ви с един усмихнат Керем и ви казвам лека нощ! Hug Hug Hug


Общи условия

Активация на акаунт