За пиърсинга, татуто и още нещо - 20

  • 96 345
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Мен не ме боля на китките, повече на рамото, където е кокал, както и на гърба.

# 706
  • Мнения: 1 103
И аз имам нова придобивка 😀 .Правих cover up на китката !Имах едно грозно инфинити 🙊 Направих мандала на ръката!Стана по голям татус но аз си го харесвам!Макар че специално този татус иска място за да му изпъкне красотата,мисля че и моя се получи много добре Simple Smile
Тук все още се белеше Simple Smile

# 707
  • Мнения: 11 036
Аз имам много стар татус плетеница около единия бицепс. Искам да го покрия с нещо, само че нямам никаква идея с какво. За да е още по-сложно, моят татуист ме предупреди, че може да се покрие само с нещо в тъмни цветове.
За болката, не усетих нищо, докато ми правиха въпросната плетеница. Отскоро имам нов татус върху място само с кост и много малко мускул в краищата. Беше ми неприятно само първите 10 минути. След това нямаше проблем, а смея да твърдя, че съм лигла с нисък праг на болка.  Simple Smile
Докато мисля с какво да покрия стария татус, записах час за нова шаренийка - от вътрешната страна на другата ръка. Според татуиста там ще ме боли много по-малко, отколкото върху мястото с кост.

# 708
  • Мнения: 1 103
Аз имам много стар татус плетеница около единия бицепс. Искам да го покрия с нещо, само че нямам никаква идея с какво. За да е още по-сложно, моят татуист ме предупреди, че може да се покрие само с нещо в тъмни цветове.
За болката, не усетих нищо, докато ми правиха въпросната плетеница. Отскоро имам нов татус върху място само с кост и много малко мускул в краищата. Беше ми неприятно само първите 10 минути. След това нямаше проблем, а смея да твърдя, че съм лигла с нисък праг на болка.  Simple Smile
Докато мисля с какво да покрия стария татус, записах час за нова шаренийка - от вътрешната страна на другата ръка. Според татуиста там ще ме боли много по-малко, отколкото върху мястото с кост.



Честно казано имам 4 татуса! Един на гърба,един от вътрешната страна на ръката,надпис на другата ми ръка (от лакътя към китката) и на свода на кракът ми! Най-много ме боля от вътрешната страна на ръката!Особенно около китката! татуса не е малък,два пъти ми прави само контурите! Никъде другаде не ме е боляло!
Препоръчайте ми студио за махане на татус с лазер?Искам да залича татуса(надписа) Предварително благодаря!

# 709
  • София
  • Мнения: 1 902
Боли си,но се търпи(моята е доста голяма де,на цялата ръка от лакъта на долу)и после 1-вия ден е мега гадно,след това отшумява.
Имай впредвид,че цветните татуси болят доста повече!

# 710
  • Мнения: 1 211
Моя го мисля да е малък - 3 - 3 и половина сантиметра. Ясно ми е, че боли. Просто при мен много зависи как ще се подготвя психически. Затова питам, иначе инфантилни въпроси "Боли ли?" не харесвам. Естествено, че боли. Аз имам нисък праг на болка, но пък с иглите нямам проблем. Много кръв са ми взимали в този живот, претръпнала съм. Абе живи и здрави, важното е да сме красиви... Party

# 711
  • Мнения: 1 103
Моя го мисля да е малък - 3 - 3 и половина сантиметра. Ясно ми е, че боли. Просто при мен много зависи как ще се подготвя психически. Затова питам, иначе инфантилни въпроси "Боли ли?" не харесвам. Естествено, че боли. Аз имам нисък праг на болка, но пък с иглите нямам проблем. Много кръв са ми взимали в този живот, претръпнала съм. Абе живи и здрави, важното е да сме красиви... Party

Правилно!Не е болка за умиране Simple Smile

# 712
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Боли много по-малко от взимане на кръв, просто е постоянно. Мен обаче повече ме притеснява друго - ако някой още сега се притеснява какво ще кажат другите, преди да се е татуирал, то после ще е ад за него, ако ме разбирате.

# 713
  • Мнения: 1 211
Боли много по-малко от взимане на кръв, просто е постоянно. Мен обаче повече ме притеснява друго - ако някой още сега се притеснява какво ще кажат другите, преди да се е татуирал, то после ще е ад за него, ако ме разбирате.

Разбирам те, прекрасно. Аз се боря с тази си част от характера и в много отношения съм го преборила. Израствам, уча се. Подготвена съм за ответна реакция. Но мене за обществото не ме интересува, игнорирам ги. Мене ми пука за семейството, които са многоо консервативни. Преди не смеех да им противореча, но имахме сблъсък преди няколко години и се понаучиха. Живеят с идеята, че съм "доброто дете" и се скандализират, но ще свикнат. Доста повече съм ги скандализирала последните години. Дори не ги и питам, ще ми мрънкат, но ще свикнат. А за другите хора, грам не ми дреме. Те в моята смотана работа за шарените коси ме критикуват.  Rolling Eyes Извинявам се, за личните словоизлияния.

# 714
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
Останах с впечатление, че се страхуваш тук да кажеш каква искаш, за да не те разубедим или да не би да не я харесаме. Което е много грешно мислене.

# 715
  • Мнения: 1 211
Останах с впечатление, че се страхуваш тук да кажеш каква искаш, за да не те разубедим или да не би да не я харесаме. Което е много грешно мислене.

Неее, от чисто суеверие не казвам. Аз ако от вас се притеснявам, къде съм тръгнала! Grinning 

# 716
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
И аз това си помислих  Crazy
Току що говорих с Людмил Василев. Прилапали са го в Пасау, Германия и кари слушам скоро не му се очертава да си идва в София. Аз май ще го посетя там, нещо не ми се рискува с други артисти. А и като му казах за викротоански рамки, цветя и дантели се зарадва - знам,  че харесваме един стил  и той е моят човек Peace

# 717
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 332
Ето моя втори татус:

# 718
  • Мнения: 933
Момичета дали някоя на компютър може да цитира моя пост с новия ми татус. Имам един единствен пост със скрит текс. Много искам да се похваля,  но от телефона не мога

# 719
  • Мнения: 10 874
Момичета дали някоя на компютър може да цитира моя пост с новия ми татус. Имам един единствен пост със скрит текс. Много искам да се похваля,  но от телефона не мога
Дано не съм объркала поста: Hug
Скрит текст:
- преди   - след

Общи условия

Активация на акаунт