MasterChef България, Тема 1

  • 43 566
  • 775
  •   1
Отговори
# 690
  • Sofia
  • Мнения: 26 567
Шведската стомана ми доскуча... Ще ми бъде интересно какво повече може да покаже, защото демонстрира  голяма претенция!
като си каза годините може би очакваше някакъв комплимент за външния си вид...тоя китеник на главата дано го прибере следващия път

# 691
  • София
  • Мнения: 20 206
Престилките са между 30 и 40 - сега гледам американските сезони - 1ви сезон 30, 2ри 38, 3ти 36.
Тук не разбрах колко общо дадоха и колко ще бъдат финалистите - американците са 18

Аааа, значи не са били еднакъв брой всеки път.  Thinking

# 692
  • Мнения: 6 587
Харесва ми предаването  Peace
Жалко за момчето, разстрои се горкото....но Виктор е прав, на него тепърва му предстоят шансове за изява. Не харесвам кандидатите, на които самочувствието им идва в повече  Naughty

И аз за зачудих колко престилки са дали.
Какво след от тук нататък? Видях, че в следващия епизод (май е утре) ще се забавляват с лук  Joy Усещам, че ще е забавно  Crazy

# 693
  • София
  • Мнения: 5 658
Пропуснах анонса за първата голяма пресявка - какво ще им дадат? На американците им дадоха да белят и режат ябълки.
Тъкмо свърши сезона на американския и пак започнаха да го повтарят същия, голяма досада

А, лук явно, това ще е по-забавно от ябълките Simple Smile

# 694
  • Sofia
  • Мнения: 26 567
да,лук ще режат и яко ще се порязват с ножовете,дадоха няколко пострадали

# 695
  • София
  • Мнения: 15 486
Дават лук да нарежат на еднакви кубченца, по 1 яйце да сготвят нещо с него или ябълки.

# 696
  • Мнения: 3 403
Благодаря момичета   bouquet
Не съм гледала чуждите формати, а ме домързя да търся правилата  Embarassed

Утре май започва веселбата - като знам как мразя да режа лук, от сега им съчувствам на всичките. Само дано никой не се осакати до края на предаването, че кръв ще се лее май като хванат ножовете  Laughing

# 697
  • Мнения: 10 629
На края нали Андре поздрави момчето и му каза "Ще дойдеш в моята кухня, да ти покажа някой неща" Мисля си, че ще му дадат шанс нещо като стаж. Те го харесаха и тримата това дете. Как се разплака милото и аз се разплаках като го гледах Sad

# 698
  • Sofia, BG
  • Мнения: 394
Радвам се, че във фейсбук публикуват снимки на ястията - така мога да ги разгледам на спокойствие (и да слюноотделям  Mr. Green )
Най-апетитни ми изглеждат на майката бонфилето и на сина сьомгата, както и ребърцата
Има го и прословутото руло Стефани  Twisted Evil

# 699
  • Мнения: X
Цоп и аз, не можах да гледам края, виждам избрали са майката (аз бях за нея, детето има време за изява, но пък беше надъхано и е кофти, че е плакало). Малко драматизма в погледите на журито ми идва в повече (иначе са готини, Петър е моят човек).

# 700
  • Мнения: X
Хоп и аз тук.

Очаквах да пуснат и детето и майката, но уви..

Много харесвам и тримата от журито. Wink

# 701
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 161
като си каза годините може би очакваше някакъв комплимент за външния си вид...тоя китеник на главата дано го прибере следващия път
hahaha Точно и аз със същото впечатление останах като каза на колко години е. А за косата- думата е много точна - китеник, или губер.  Joy С тази диадемка, закичена чак на темето, и с разгърдената, мрежеста, садо-мазо блузка, от която й висят месата, не знам какво очакваше. Сигурно да засенчи всички дами около нея. Ще я видим утре с арпажика как ще се оправя. "И нека сълзите започнат сега!"  Laughing

# 702
  • Мнения: X
Не знам косата и диадемката, но корсетът беше убийствен.  hahaha

# 703
  • Мнения: 18 028
Ох и на мен ми дожаля за момчето  Sad Много се надявах да вземат и двамата.
Да приготвиш нещо толкова вкусно от продукти, които за пръв път ползваш  Shocked Милите, стискам палци на тази жена  Heart Eyes

# 704
  • Мнения: 11 768
Гледам, че момчето е писало във фейсбук, че от една седмица е стажант в Хилтън при Шеф Токев.

Общи условия

Активация на акаунт