Ще купуваме хладилник, ако може малко акъл!

  • 32 953
  • 78
  •   1
Отговори
# 30
В Пловдив, в Германия и Австрия.
В момента се строи разширение на завода в Пловдив.

# 31
  • Мнения: 4 546
А КАКВО Е No-Frost и BioFresh?

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 150
Вземете LIEBHERR и няма да съжалявате!
Това е производител на хладилници от най-висок клас- за който разбира, LIEBHERR прави хладилниците на MIELE. Повече коментари са излишни...
Купи- ако можеш да си позволиш-Liebherr с No-Frost и BioFresh, и забрави всички други полски, словенски, унгарски и др. производители


И аз съм на това мнение. Това е нашия хладилник СТРАШЕН Е, нямам думи просто. И големия клас модели не се правят в Пловдив за да не стане някоя грешка ние си чакахме нашия да си пристигне от Грмания директно.

# 33
No Frost- не образува скреж, т.е. няма нужда от размразяване;
Bio Fresh- има специално обособена зона с температура около 0 градуса и висока отнл влажност, за идеално съхранение на плодове и зеленчуци

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... Истината е някъде по средата...

Или по-точно казано - в късмета!!!  Laughing

# 35
  • Мнения: 18
Само Gorenje! Най-добрите са. Ние имаме такъв , питахме трима хладилни техници и те казаха така.

# 36
  • гр. СОФИЯ (1000)
  • Мнения: 73
И аз да добавя едно аматьорско мнение.
1. Ако си купувам хладилник бих заложила на по-висок енергиен клас (например "А"). Хладилника е един от основните консуматори в къщи който работи денонощно. Разбира се не трябва да се прекалява. Ако клас А е в пъти по-скъп от клас Б избора е ясен.
2. Големият хладилник си е голям хладилник. Разхода на енергия е близък при различните размери така че ...
3. За това дали да е с един или  два компресора - не виждам особен смисъл за два. Освен две неща за повреждане. Еднокомпресорните помпят малко по-дълго и превключват с клапан камера / основен обем. И като се има в предвид че компресора е най-скъпата част в хладилника може да се окаже че замяна на компресор струва колкото нов хладилник.
4. Има разни екстри (духалки, бъркалки, ледогенератори) от които не виждам особен смисъл. Освен рекламен трик или ако не се гони нещо изрично такова.
5. В консуматорската ера марката вече не е от голямо значение. Всички си менкат части и не се знае кой, какво... повреден хладилник на под 10-15 години не съм виждала. (Не че съм видяла много).
6. Италианците от край време продават дизайн. Там могат да се очакват всякакви щуротии освен апарата да ви надживее. Така де дизайна трябва да се продава я.
7. Не е за подценяване и гаранционният срок. Въпреки че хитреците вече правят нещата да се скапват тамън като им изтече гаранцията.
Успех

Последна редакция: пн, 27 мар 2006, 01:13 от Tatiana

# 37
  • София
  • Мнения: 1 444
Естествено, че става въпрос за клас А, аз мисля че въобще това не се обсъжда, губи смисъл....

# 38
  • София
  • Мнения: 3 713
http://www.whirlpool.bg/index.asp?action=product&prod_id=204 … ;type=1&typ=2

Това ни е хладилника. Огромен с отделна камера, само тя 90 л. Харесвам отделните камери, защото ми побират повече продукти отколкото 2 чекмеджета фризер. Когато се наложи да прибера торта в хладилната част, не ми се налага да пренареждам целия хладилник. Място бол Grinning. От година и половина го ползваме, да чукам на дърво никакви проблеми засега.

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
аса, ама това е хАлАдилник за хора със здрави кръстове.  Laughing
Аз не мога да се навеждам и гледах да ми е отгоре хладилната част, дето всяка минута се рови в нея, а чекмеджетата на фризера ги отварям само при зарядка Wink. Та затова са отдолу...

# 40
  • Мнения: 565
asa, старият ни хладилник е с отделна камера на две нива. Еми писна ми от нея! #2gunfire Неудобна, трудна за подреждане и т.н. Предпочитам 3 чекмеджета. Освен това не знам след няколко месеца как ще се навеждам да изровя нещо от най-долните рафтове на хладилника preggo
Благодаря на всички за мненията по темата. По едно време се бях шашнала #Crazy, но в крайна сметка си оставаме на вариант Горение. с два компресора, енерг. клас А, инокс (е те тва  беше най-важното   Laughing). Всичко май си опира и до късмет и дано имаме такъв!

# 41
http://www.sofcompany-liebherr.com/combi_bio.htm

Това е хладилника за теб, аналогични модели има  в Техномаркет.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 444
 
 
 
 

 
 
  K257MLA >>>



Обща информация >>>           http://www.gorenje.bg/1267?aid=4406                
 
Този модел е новият дизайн , познава се по дръжките, заоблени са.Страхотен е хладилника, моят е същия, но не е инокс тъй като не ми отива на кухнята.Много ми се искаше инокс и ми харесва страшно, но ще е като посаден, просто нямаше смисъл......
 
 
Ето това е истината и хладилника който искаш-K257MLA >>>

Последна редакция: вт, 28 мар 2006, 22:38 от marypopins

# 43
  • Мнения: 565
Не е тозииии
Ей това е !

# 44
Да наистина са МНОГО хубави, но имат един недостатък...
Като се развалят не работят! Laughing

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт