Размяна на бяла и декоративна козметика- 7

  • 126 142
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Sofia
  • Мнения: 2 488
Бях помолила приятел да ми вземе от Щатите тампончетата на First Aid Beauty, но той не ги намерил и ми купил тези по-долу вместо тях. Да, ама като ги чета не са подходящи за моята кожа и въобще не ги отворих. Нови са, непипвани Simple Smile В скрития текст са описанията на двата продукта.



Скрит текст:
Anti-Blemish Pads
For the treatment of acne, Noxzema Ultimate Clear Anti-Blemish Pads help clear pores, treat current pimple breakouts, and help prevent future ones, leaving you with smooth, soft, refreshed skin. Salicylic acid fights blemishes, while eucalyptus oil and menthol leave you with the signature Noxzema tingle. The dermatologist tested pads remove excess oil and other impurities to leave your skin clean, fresh, and less susceptible to blemishes.

Clean the skin thoroughly before applying this product. Cover the entire affected area with a thin layer one to three times daily. Because excessive drying of the skin may occur, start with one application daily, then gradually increase to two or three times daily if needed or as directed by a doctor. If bothersome dryness or peeling occurs, reduce application to once a day or every other day. Avoid contact with eyes. If contact occurs, rinse thoroughly with water.

Benefits:
1.Clears and protects leaving skin smooth and soft
2.With Salicylic Acid
3.Dermatologist tested

Directions For Use:
Cleanse the skin thoroughly before applying medication. Cover the entire affected area with a thin layer 1 to 3 times daily



Скрит текст:
Wash away the day with these Clearasil Daily Clear Hydra-Blast Pads. This quality product provides you with a simple, no-fuss solution for daily facial cleansing. Using a powerful oil-free formula with salicylic acid acne medication, these Clearasil pads gently exfoliate and help keep skin clear of breakouts.
Clearasil Daily Clear Hydra-Blast Pads:
Oil-free
Salicylic acid acne medication
Clearasil hydra blast, 90 count
Gently exfoliates and helps keep skin clean of breakouts
Won't over-dry skin



Ново, само пробвано на ръка

# 31
  • Австрия
  • Мнения: 2 315
Разменям:

Фон дьо тен Revlon ColorStay за суха до нормална кожа в цветове 110 ivory и 150 buff - не са нови, отваряни са и ползвани по веднъж, като количество - пълни.

Скрит текст:

Фон дьо тен на Bourjois 123 perfect цвят №51 Vanille clair обещан
Скрит текст:

пробвах го само веднъж - изсушава ми много кожата (аз съм със суха), за мазна или смесена ще е идеален! Покрива чудесно!

BB крем на La roche-posay hydreane BB cream цвят light, пробван 2 пъти.

Скрит текст:

Четка на Shiseido за ФДТ, нова, с калъфчето си е: - обещана

Скрит текст:

Четка за очна линия на zoeva 315 нова, неизползвана, с пластмасов предпазител.

Четка на zoeva 128, нова.

Четка на zoeva 142, нова обещана

Четка кабуки с капаче на brushart (нова):

Скрит текст:

Добавям:

M.A.C prep+primer translucent pressed powder, пробвана 2 пъти.

Скрит текст:

Моливи за очи:
- clinique cream shaper for eyes - 01 black diamond
Скрит текст:
- alverde kajal eyeliner 04 grün
Скрит текст:
- manhattan khol kajal eyeliner - plummy 66Q
и още един в цвят GO GREEN 87Z
Скрит текст:

При желание, разбира се, ще направя снимки.

Отговарям винаги  Simple Smile В момента от нищо конкретно не се вълнувам, ще обмисля всяко предложение за бяла и декоративна козметика (с изключение на червила, глосове, моливи и спирали за очи), лакове за нокти, парфюми..

Тъй като живея в чужбина, но ми предстои път към БГ, съществува опцията за лична размяна  Grinning или пощенски разходи с такса 'в страната'  Peace

Последна редакция: чт, 12 мар 2015, 13:48 от DimS.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 841

Разменям:
Парфюм Comme des Garsons 2 - 45/50 ml
Червило Zoeva Floral Crown - https://www.google.bg/search?q=zoeva+floral+crown&biw=1280&a … p;ved=0CAYQ_AUoAQ

Добавям и Estee Lauder Double wear, цветът е 2C3 Fresco. Взех го на 8 март от намалението. Явно кожата ми се е променила и вече не ми стои така добре, както ми стоеше преди 4-5 години, когато го ползвах за пръв път. Ползван е три пъти, без да бъркам в бурканчето, а изсипвах съвсем малко количество на пръста си. С опаковката е.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 079
Здравейте дами,

Имам за размяна

1. Uriage Isoliss грижа за първи бръчки, като флуид е, за суха кожа - липсват точно 4 нанасяния, много хубав крем и ме е яд, че не ми се получи с него
2. EL - Rose tea Pure Color  - ново
3. EL - Candy Shimmer Pure Color lipstick- ново
Търся спирала - черна или кафява, почистваща пяна, хубав и светъл ББ крем, възможни са комбинации.
Слагам и следните лакове OPI
1. Heart to resist го подарявам с някой от другите лакове
2. Diva of Geneva, ползван е няколко пъти, количеството е малко под ръбчето
3. I have a herring problem, почти нов
4. William tell me about opi, почти нов
5. Sapphire in the snow, почти нов
Търся OPI в светли цветове, без сини, зелени,лилави и розови.
Може и нещо друго като козметика, просто не се сещам какво.

# 34
  • Мнения: 477
Палитра на Pupa , пробвала съм някои от цветовете на сенките, глосовете , един от коректорите както и базата за сенки.

# 35
  • Мнения: 5 001
Разменям гел за вежди, по-светлия цвят.

Много е хубав, купих го за 8ми март, но ми е светъл  Sad  ползван е 2 пъти.

# 36
  • Мнения: 919
Разменям Lioele Dollish Cera-V CC Cream. Купен е от тук: http://www.ebay.com/itm/Lioele-Dollish-Cera-V-CC-Cream-30g-SPF34 … sh=item46285b6565

Според мен е подходящ за кожа с розов подтон, каквато моята не е и това е причината да не ми харесва съвсем как стои на лицето ми.

Използван е 2 пъти. Получих го преди седмица.

Търся Estee Louder Double Wear - Desert Beige 2N1 или MAC Matchmaster 1.5 - разбира се в подходящо количество.

На драго сърце приемам и други предложения  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 1 809
Разменям:
1. Guerlain meteorites 01 teint rose - Старата формула. С матова кожа съм и изобщо не стават за моето лице, съвсем малко са ползвани.
2. Estee Lauder Double wear, цвят 3С2 PEBBLE 04 - ползвано количество около 1/4 (с розов подтон е, моята кожа е с оранжев) - никога не съм бъркала в бурканчето.
3. Estee Lauder pure color crystal shimmer, цвят Mandarin spice - само суочнато, за мен е същото, като Chanel coco shine liberte, което имам и реално цвета ми се повтаря.
4. Astor lipcolor butter 011 feeling feline
Скрит текст:

СНимката е моя. Peace
Чревилото Ести го имам от 3 дни, Астор от 20 дни, ФДТ от 6 месеца, метеоритите също (не са купувани от БГ),всичко е в срок на годност.
Не ме интересуват бяла козметика и спирали, интересуват ме четки за пудра, свободната пудра на Шанел цвят 30, както и ФДТ на Шанел perfection lumiere velvet 40, но ще отговоря на всяко предложение.

# 38
  • Мнения: 43


Ползвала съм ги около 4,5 пъти максимум,при интерес ще направя снимки

Ползвано е до половината има около 100 мл от 200
Всичко е в срок на годност,обмислям всякакви предложения: основа за грим,на друга марка тоалетно мляко,продукти на Nuxe бих искала да пробвам,червила,спирали,пудри,цветни моливи за очи и за друго не се сещам Simple Smile

Имам и друго предложение за размяна като ФДТ на Clarins Skin Illusion цвят Honey има около 1, 2 пръста на дъното и мирише на пъпеш,ако някой обмисля да си купува техен ФДТ може да пробва първо дали ще е добре за неговата кожа.Цвета не е толкова тъмен среден по-скоро.За по-матова кожа е идеален.Купен е от чужбина.

Не се притеснявайте да питате каквото и да е,ще ви отговоря с радост.

Последна редакция: пт, 13 мар 2015, 22:12 от nyni03

# 39
  • София
  • Мнения: 160
Разменям околоочен крем рол он на Uriage Isoliss, използваното количество е по-малко от 1/6.


Интересувам се от био и органик козметика.

# 40
  • Мнения: 150
Разменям:
- manhattan коректор стик 75 beige;
- essence фон дьо тен stay all day 16h 30 soft sand;
-  manhattan фон дьо тен powder mat 82 beige;
- catrice photo finish 010 sand beige;
- vichy фдт dermablend 35 sand;
- avene фдт couvrance 01 porcelain;
- avene cleanance почистваща вода 50 мл неотваряна;
- neutrogena 2 v 1 почистващ гел и маска - липсва един пръст;
- avene triacneal - използвано само 2 пъти 
-  clinique 3 стъпки с лосион номер 4 - четири дози от трите;
- decleor hydra floral mask - неотваряна;
- balea ензимна маска - 2 пъти използвана;
- околоочен крем исолис на юриаж - под половината е;
- бб емулсия за комбинирана кожа на виши - нова.

Вече мога да правя размяна и с девойки извън София Simple Smile

# 41
  • София
  • Мнения: 1 956
Ivory beige 3N1 Само пробван. Не е моя цвят... Търся същия, но цвят Tawny 3W1
Lovely rose 01 Clarins blush prodige - ползван 3-4 пъти
Нова мини

Последна редакция: нд, 15 мар 2015, 15:23 от P-r-o-l-e-t

# 42
  • Мнения: 10
Здравейте,

Разменям:

Dior - Shimmer powder (002 Amber diamond) - ползван.
e.l.f. - Contouring blush & Bronzing powder - само пробван
Clinique - All about shadow quad - On safari, Lemongrass, Buttered toast (duo) - ползвани 1-2 пъти
Nyx Blush (07 Natural) - само пробван
Nyx Blush (02 Dusty rose) - ползван 5-6 пъти
Nyx - Liquid illuminator - само пробван
Nyx - Pore filler - ползван 2-3 пъти
Maybelline - Baby skin Instant pore eraser - нов
Revlon Colorstay 16 hour eye shadow (Siren) - ползвани 1-2 пъти
Calvin Klein - Tempting glimmer creme eyeshadow (Bare silk) - ползвани 2-3 пъти
Essence - Quattro eyeshadow (07 Over the taupe) - ползвани 3-4 пъти
Physicians Formula - Happy booster bronzing veil - ползван 2-3 пъти
Bourjois - Smoky eyes eyeshadow (05 Rose vintage) - ползвани 5-6 пъти
MAC - Mineralize eyeshadow (Togetherness) - ползвани
Rimmel - Scandaleyes eye shadow paint - (лилави) - само пробвани
Pixi - Endless silky eye pen (0.8g) Black Noir - нов
Pixi - Endless silky eye pen (0.8g) Black Cocoa - само пробван
Nivea - Beauty lift Lifting Effect foundation - (050 Apricot) - само пробван
Maybelline - Better skin foundation (021 Nude) - ползван 2-3 пъти
Bourjois - 123 Perfect CC cream (32 Light Beige) - ползван 5-6 пъти
Catrin natural 100 mineral sun kill powder SPF 42 (natural beige), - от мемебокс, само пробвана
Hope girl Powdery body perfume (02 sweety blossom) - от мемебокс, само пробвана
Yogurt of Bulgaria - Probiotic ultra detox face mask - ползвана 1 път

Не търся нищо конкретно, мога да разменя няколко продукта за 1 Simple Smile

# 43
  • Мнения: 43


Ползвала съм ги около 4,5 пъти максимум,при интерес ще направя снимки

Ползвано е до половината има около 100 мл от 200
Всичко е в срок на годност,обмислям всякакви предложения: основа за грим,на друга марка тоалетно мляко,продукти на Nuxe, може и някаква друга марка бяла козметика, бих искала да пробвам пудри,бронзанти,цветни моливи за очи и за друго не се сещам Simple Smile

Имам и друго предложение за размяна като ФДТ на Clarins Skin Illusion цвят Honey има около 1, 2 пръста на дъното и мирише на пъпеш,ако някой обмисля да си купува техен ФДТ може да пробва първо дали ще е добре за неговата кожа.Цвета не е толкова тъмен среден по-скоро.За по-матова кожа е идеален.Купен е от чужбина. Обещан   Simple Smile

Не се притеснявайте да питате каквото и да е,ще ви отговоря с радост.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 35
Имам чисто нов неотварян крем Биодерма Глобал ,търся крем за нормална към суха или чувствителна кожа.

Общи условия

Активация на акаунт