Как се премахва кокоши трън?

  • 65 633
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
Здравей,
Аз излекувах моите безпроблемно и лесно, с помощта на лук и оцет. Необходимо е да потопиш няколко парченца от лук (вътрешните-бели люспи) в оцет. Остави ги да престоят 24 часа. После наложи едно парченце (или повече в зависимост от големината )на засегнатото място и сложи леикопласт за да не се размести. Така го остави 24 ч. , след което смени с ново парче изкиснат лук. При мен подейства след 5 ден непрекъснато слагане на този ''компрес''. Засегнатата кожа набъбва, олющва се и пада, под нея кожата е здрава и аз вече 4 години нямам рецидив, а бях се измъчила и пробвала какво ли не от ''мазолек'' до лепенките от аптеката, пиене на бирена мая, кремове с прополис на билкова основа и ефект никакав. Тази рецепта ми сподели една съвсем случайна жена на която името дори не знам но съм много благодарна, защото се лекуваш безболезнено и неусетно, недостатък е миризмата на оцет и лук но се  преживява. Simple Smile Успех.

# 31
аз имам но на пръста на ръката,преди много време го горих с някакво лекарсво,но после пак ми се появи и от тогава не го лекувам,но не ми и пречи.консултирай се с лекар. newsm78

# 32
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 743
Преди време и аз имах на ръката непрекъсната го пипах и беше отвратително махнах го с млякото на зелена смокиня след 1 седмица изчезна.

# 33
  • Мнения: 91
Има и у нас професионалисти по медицински педикюр.Бях на такъв и безболезнено го маха с корена и не се появява пак.Ако искаш координати,пиши

# 34
  • Мнения: 93
Купи си от аптеката "Рибено масло"и пий ще изчезне

# 35
  • Мнения: 7 640
Купи си от аптеката "Рибено масло"и пий ще изчезне
едва ли  Laughing

# 36
  • Мнения: 302
Здравейте приятели!

Изчетох всичко тук, че и аз, и Кармен трябва да се преборим с едно такова зверче. След победата ще споделим всичко с вас.  Sunglasses

Успех!   Praynig   
 

Общи условия

Активация на акаунт