Най-уникалният хотел, хотелът грабнал сърцето ви :)

  • 108 929
  • 268
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 208
Записвам се да следя темата, за сега мога да предложа Старосел, писали сте за него доста напред Hug

# 91
  • Мнения: 9 472
Страхотна тема. За сега само ще ви следя Simple Smile

# 92
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Благодаря за интересните идеи! Страхотни сте! Hug

# 93
  • Мнения: 2 559
Записвам се да следя темата, много е интересна.  Peace

Шато Копса е един от фаворитите ми.
Каза Арт го видях в темата, но определено ми се иска да го видя на живо. Много интересно изглежда.  Peace

# 94
  • София
  • Мнения: 30 222
Някой може ли да ми каже цена на стая в "Шато Копса"?

# 95
  • Мнения: 2 559
http://www.booking.com/hotel/bg/chateau-copsa.bg.html?sid=7be713 … total;ucfs=1&

60лв са стандартните стаи, които са извън основната сграда, стаите в нея са над 100 лв  Peace

# 96
  • София
  • Мнения: 30 222
http://www.booking.com/hotel/bg/chateau-copsa.bg.html?sid=7be713 … total;ucfs=1&

60лв са стандартните стаи, които са извън основната сграда, стаите в нея са над 100 лв  Peace

Мерси много!  Peace

# 97
  • София
  • Мнения: 30 222
Оказа се, че в "Midalidare Hotel & SPA" е просто невъзможно да си запазиш стая за уикенда. Постоянно имат някакви събития и сватби. Явно засега ще се откажем от него.
Ще пробваме в "Шато Копса". Не мога да се ориентирам по снимките, дали се намира в гориста местност, има ли какво да се прави там? Виждам, че не е СПА хотел, но изглежда добре.

Последна редакция: чт, 06 авг 2015, 15:16 от missence

# 98
  • Viena
  • Мнения: 3 611
Много любимо място http://www.parkhotelpirin.com/

# 99
  • Мнения: 6 305
Оказа се, че в "Midalidare Hotel & SPA" е просто невъзможно да си запазиш стая за уикенда. Постоянно имат някакви събития и сватби. Явно засега ще се откажем от него.
Ще пробваме в "Шато Копса". Не мога да се ориентирам по снимките, дали се намира в гориста местност, има ли какво да се прави там? Виждам, че не е СПА хотел, но изглежда добре.
Московец е съвсем близо до Сопот и Карлово, освен там да се разходите.

# 100
  • София
  • Мнения: 30 222
Оказа се, че в "Midalidare Hotel & SPA" е просто невъзможно да си запазиш стая за уикенда. Постоянно имат някакви събития и сватби. Явно засега ще се откажем от него.
Ще пробваме в "Шато Копса". Не мога да се ориентирам по снимките, дали се намира в гориста местност, има ли какво да се прави там? Виждам, че не е СПА хотел, но изглежда добре.
Московец е съвсем близо до Сопот и Карлово, освен там да се разходите.

Мерси за идеята.  Peace

Защо така не мога да намеря хубави СПА хотели. Аз ли не търся правилно? Търся нещо наистина хубаво и за релакс. Иска ми се и да е в гориста местност, а и да е близо до Сф (до 2 ч. път). Сигурно изискванията ми са много.  Blush

Толкова се бях навила за "Midalidare Hotel & SPA", че сега ме е яд.

# 101
  • Мнения: 2 208
Белчин гардън е такъв хотел, доста солен Wink

# 102
  • в света на илюзиите
  • Мнения: 636
missence, Шатото не е в гориста местност. Наоколо са лозя. Наскоро направиха басейн. Наблизо са наистина Сопот (с лифта може да се направи невероятна разходка, а и планеристите са там), Карлово и Калофер, но в непосредствена близост няма нищо за разглеждане.

# 103
  • София
  • Мнения: 30 222
sisitons, мерси! Знам го "Белин гардън", не е лош. Малко на поляната е, но пък за уикенд е много добре.

Over to you, мерси и на теб. Ще се пробваме, пък ще видим.

И този в Сандански ни харесва, но не ни се ходи в тези жеги.  Peace

# 104
  • Мнения: 528
Някой да има отзиви за спа хотел "Медикус" във Вършец?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт