Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 29

  • 77 949
  • 776
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 144
Това ми е първо взимане на секрет за цялата бременност.Онзи ден бях на консултация,бебка върви едра и лекарката каза,че трябва да мислим за дата.Та си мисля,че секциото е неизбежно.Пък и имам известни притеснения от нормалното раждане Sad Първи път ми е все пак.

# 736
  • Мнения: 8 163
благодаря ти Gabriel@...сутринта прокьрвях и имах болки и ме приеха и сьм на системи,докторите нищо не ми казват.много се притеснявам
Желая най-добрия възможен изход от ситуацията!

# 737
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
Защо чак сега ти вземат МБ направо има страшни специалисти #Cussing out с чук да ги удариш.Станалото станало ,предвид него и ситуацията ти бих потърсила второ мнение относно големината на бебето и раждането.Най-хубаво е еатественото раждане а има упойка за болките ако не ги издържаш.Аз съм пробвало нормално ,но ме срязаха по спешност това преди 8г. Бих предпочела докрай нормално да бях родила.Успех потърси още едно мнение това е сериозно решение,това е моят съвет.Погрижи се най добре за себе си, никой друг няма да го стори, така че питай и търси начини и мнения и прецени,не заключвай от едно мнение,все пак не раждаме всеки ден. Crazy

# 738
  • Мнения: 144
Да,така е Simple Smile

# 739
  • Мнения: 17
Бебчето ми е добре.спряха кръвоизлива.болките ги.имах от няколко дни... надявам се вече всичко да е добре.... Искам да попитам кога започва да расте коремчето? Много се вьлнувам,за пьрви пьт ще ставам майка

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 365
Бебчето ми е добре.спряха кръвоизлива.болките ги.имах от няколко дни... надявам се вече всичко да е добре.... Искам да попитам кога започва да расте коремчето?

Здравей, при мен започна след 4 месец. До 13-14 седмица нямах нищо, после изведнъж порасна. Сега е едно сладко закръглено коремче. Лека бременност

# 741
  • Мнения: 17
преди седмица бях на лекар и той ми каза че сьм в 8 г.с а днес д-ра на отделвнието след прегледа ми каза че сьм в 12 г.с.и сега незнам на кой лекар да вярвам.

# 742
  • Пловдив
  • Мнения: 365
преди седмица бях на лекар и той ми каза че сьм в 8 г.с а днес д-ра на отделвнието след прегледа ми каза че сьм в 12 г.с.и сега незнам на кой лекар да вярвам.

Нормално е, аз до 3 месец движех назад с 2 седмици. После се наваксаха, след влизане в 4 месец. Сега всичко е в норма. Винаги в началото и края има разминаване. Седмицата се изчислява по дата на последен цикъл или ако не я знаеш по зададени параметри в ехографа.

Последна редакция: пт, 12 юни 2015, 09:30 от diana87

# 743
  • Мнения: 17
След 1 час ще ме прегледа друг лекар и ще ме изпишат.

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 365
След 1 час ще ме прегледа друг лекар и ще ме изпишат.

Ако те гледат с вагинален, недей толкова често да те ръчкат.Няма смисъл. Всичко с времето ще се нареди правилно

# 745
  • Мнения: 17
Кога може да се види польт на бебето?

# 746
  • Пловдив
  • Мнения: 365
Кога може да се види польт на бебето?

Най- сигурно към 5 месец. Може и още в 15-16 седмица да ти кажат, но не е е гаранция

# 747
  • Мнения: 58
Кога може да се види польт на бебето?

Най- сигурно към 5 месец. Може и още в 15-16 седмица да ти кажат, но не е е гаранция

На мен ми казаха още на БХС в 11г.с., нооо АГ изобщо не беше сигурен. След това се потвърди че това между краченцата му не е колянце  Joy

# 748
  • Мнения: 131
здравейте,искам да попитам дали мога да отида на басейн,бременна съм в 9 месец?

# 749
  • Габрово
  • Мнения: 1 960
На басейн Да, във басейн Не освен ако не е в двора ти Crazyрисковано е точно на финала да те лепне нещо.Изчакай мъничко, ще се цамбукаш скоро .Леко раждане  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт